Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Arka Pawłów
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Gminny Klub Sportowy Arka Pawłów
Data założenia: 2002-07-04
Adres koresp.: Pawłów 45
27-225 Pawłów
Telefon: (41) 272 18 54
Faks: (41) 272 16 85
Historia pierwszego zespołu
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/07
klasa A
POZ: 5/12
13 – 1 – 8
2007/08
klasa A
POZ: 6/11
9 – 2 – 9
2008/09
klasa A
POZ: 5/14
15 – 3 – 8
2009/10
klasa A
POZ: 13/14
5 – 1 – 20
2010/11
klasa B
POZ: 7/11
8 – 4 – 8
2011/12
klasa B
POZ: 6/14
10 – 2 – 10
2012/13
klasa B
POZ: 2/11
13 – 0 – 7
2013/14
klasa B
POZ: 5/11
9 – 4 – 7
2014/15
klasa B
POZ: 5/12
10 – 6 – 6
2015/16
klasa B
POZ: 4/13
13 – 7 – 4
2016/17
klasa B
POZ: 5/14
11 – 4 – 9
2017/18
klasa B
POZ: 1/12
15 – 2 – 5
2018/19
klasa A
POZ: 7/12
9 – 3 – 10
2019/20
klasa A
POZ: 6/12
4 – 4 – 3
  Seniorzy
Terminarz:
SbMAR
 
  6 — 3  GKS Rudkisparing
Nd28 MAR15:00
 
   —   UKS Baćkowiceklasa A
SbKWI12:00
 
   —   FKS Łazy Starachowiceklasa A
Nd11 KWI11:00
 
   —   Baszta Rytwianyklasa A
Nd18 KWI11:00
 
   —   Huragan Wilczyceklasa A
Nd25 KWI16:00
 
   —   LZS Samborzecklasa A
NdMAJ15:00
 
   —   Nidzianka Bielinyklasa A
NdMAJ16:00
 
   —   GKS Obrazówklasa A
  Junior starszy
Terminarz:
Sb31 PAŹ10:00
 
  0 — 8  Olimpia Pogoń Staszówkl. okręg.
SbLIS13:00
 
  0 — 9  Stal Kunówkl. okręg.
Śr11 LIS11:00
 
  0 — 3  Czarni Połanieckl. okręg.
Sb14 LIS13:00
 
  1 — 9  Alit Ożarówkl. okręg.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2022 (wiosna)
pozostali
M. Kalista (29)