Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 29

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 42,988
· Najnowszy użytkownik: bestnagdeskzan92
Statystyki
statystyka
 Klasa B, gr. I, 2018/19
Nadchodzące spotkania
Klasa B, gr. I
Skała   —   Ekstremalni26 SIE11:00
Futsal   —   Płomień26 SIE11:00
ULKS Łączna   —   KS Kamienna W.26 SIE11:00
GLKS Fałków   —   Czarnovia26 SIE11:00
Radiator$   —   Orlicz II26 SIE11:00
Victoria   —   KS Smyków26 SIE15:00
Tabela rozgrywek
Klasa B, gr. I
1.   ULKS Łączna   –    –    – 
  Płomień Wólka Kłucka   –    –    – 
  KS Kamienna Wola   –    –    – 
  Czarnovia Kielce   –    –    – 
  KS Smyków   –    –    – 
  Ekstremalni Strawczynek   –    –    – 
  Skała Tumlin   –    –    – 
  Orlicz II Suchedniów 0   –    –    – 
  GLKS Fałków 0   –    –    – 
  Radiator$ Stąporków 0   –    –    – 
  Futsal Nowiny 0   –    –    – 
  Victoria Mniów 0   –    –    – 

Najlepsi strzelcy
Terminarz
Kolejka 1
Skała Tumlin   —   Ekstremalni StrawczynekNd26 SIE 11:00 
Futsal Nowiny   —   Płomień Wólka KłuckaNd26 SIE 11:00 
ULKS Łączna   —   KS Kamienna WolaNd26 SIE 11:00 
GLKS Fałków   —   Czarnovia KielceNd26 SIE 11:00 
Radiator$ Stąporków   —   Orlicz II SuchedniówNd26 SIE 11:00 
Victoria Mniów   —   KS SmykówNd26 SIE 15:00 
Kolejka 2
Futsal Nowiny   —   Skała TumlinSbWRZ 11:00 
KS Kamienna Wola   —   GLKS FałkówSbWRZ 15:00 
Ekstremalni Strawczynek   —   Radiator$ StąporkówNdWRZ 11:00 
Płomień Wólka Kłucka   —   KS SmykówNdWRZ 11:00 
Orlicz II Suchedniów   —   ULKS ŁącznaNdWRZ 11:00 
Czarnovia Kielce   —   Victoria MniówNdWRZ 11:00 
Kolejka 3
GLKS Fałków   —   Orlicz II SuchedniówNdWRZ 11:00 
Skała Tumlin   —   Płomień Wólka KłuckaNdWRZ 11:00 
ULKS Łączna   —   Ekstremalni StrawczynekNdWRZ 11:00 
KS Smyków   —   Czarnovia KielceNdWRZ 11:00 
Radiator$ Stąporków   —   Futsal NowinyNdWRZ 11:00 
Victoria Mniów   —   KS Kamienna WolaNdWRZ 15:00 
Kolejka 4
Futsal Nowiny   —   ULKS ŁącznaSb15 WRZ 11:00 
KS Kamienna Wola   —   KS SmykówSb15 WRZ 15:00 
Ekstremalni Strawczynek   —   GLKS FałkówNd16 WRZ 11:00 
Orlicz II Suchedniów   —   Victoria MniówNd16 WRZ 11:00 
Skała Tumlin   —   Radiator$ StąporkówNd16 WRZ 11:00 
Płomień Wólka Kłucka   —   Czarnovia KielceNd16 WRZ 11:00 
Kolejka 5
KS Smyków   —   Orlicz II SuchedniówNd23 WRZ 11:00 
Czarnovia Kielce   —   KS Kamienna WolaNd23 WRZ 11:00 
ULKS Łączna   —   Skała TumlinNd23 WRZ 11:00 
GLKS Fałków   —   Futsal NowinyNd23 WRZ 11:00 
Radiator$ Stąporków   —   Płomień Wólka KłuckaNd23 WRZ 11:00 
Victoria Mniów   —   Ekstremalni StrawczynekNd23 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Futsal Nowiny   —   Victoria MniówSb29 WRZ 11:00 
Orlicz II Suchedniów   —   Czarnovia KielceNd30 WRZ 11:00 
Skała Tumlin   —   GLKS FałkówNd30 WRZ 11:00 
Ekstremalni Strawczynek   —   KS SmykówNd30 WRZ 11:00 
Radiator$ Stąporków   —   ULKS ŁącznaNd30 WRZ 11:00 
Płomień Wólka Kłucka   —   KS Kamienna WolaNd30 WRZ 11:00 
Kolejka 7
KS Kamienna Wola   —   Orlicz II SuchedniówSbPAŹ 15:00 
GLKS Fałków   —   Radiator$ StąporkówNdPAŹ 11:00 
ULKS Łączna   —   Płomień Wólka KłuckaNdPAŹ 11:00 
KS Smyków   —   Futsal NowinyNdPAŹ 11:00 
Czarnovia Kielce   —   Ekstremalni StrawczynekNdPAŹ 11:00 
Victoria Mniów   —   Skała TumlinNdPAŹ 15:00 
Kolejka 8
Futsal Nowiny   —   Czarnovia KielceSb13 PAŹ 11:00 
ULKS Łączna   —   GLKS FałkówNd14 PAŹ 11:00 
Radiator$ Stąporków   —   Victoria MniówNd14 PAŹ 11:00 
Skała Tumlin   —   KS SmykówNd14 PAŹ 11:00 
Ekstremalni Strawczynek   —   KS Kamienna WolaNd14 PAŹ 11:00 
Płomień Wólka Kłucka   —   Orlicz II SuchedniówNd14 PAŹ 11:00 
Kolejka 9
KS Kamienna Wola   —   Futsal NowinySb20 PAŹ 14:00 
Orlicz II Suchedniów   —   Ekstremalni StrawczynekNd21 PAŹ 11:00 
GLKS Fałków   —   Płomień Wólka KłuckaNd21 PAŹ 11:00 
KS Smyków   —   Radiator$ StąporkówNd21 PAŹ 11:00 
Czarnovia Kielce   —   Skała TumlinNd21 PAŹ 11:00 
Victoria Mniów   —   ULKS ŁącznaNd21 PAŹ 14:00 
Kolejka 10
Unnamed Team #3150   —   Unnamed Team #78Wt30 LIS 
Płomień Wólka Kłucka   —   Ekstremalni StrawczynekNd28 PAŹ 11:00 
ULKS Łączna   —   KS SmykówNd28 PAŹ 11:00 
Radiator$ Stąporków   —   Czarnovia KielceNd28 PAŹ 11:00 
Skała Tumlin   —   KS Kamienna WolaNd28 PAŹ 11:00 
GLKS Fałków   —   Victoria MniówNd28 PAŹ 11:00 
Kolejka 11
KS Kamienna Wola   —   Radiator$ StąporkówNdLIS 11:00 
Victoria Mniów   —   Płomień Wólka KłuckaNdLIS 11:00 
KS Smyków   —   GLKS FałkówNdLIS 11:00 
Czarnovia Kielce   —   ULKS ŁącznaNdLIS 11:00 
Orlicz II Suchedniów   —   Skała TumlinNdLIS 11:00 
Ekstremalni Strawczynek   —   Futsal NowinyNdLIS 11:00