Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 32

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 52,305
· Najnowszy użytkownik: Pertom87
Statystyki
statystyka
 Miejska II LF Stąporków, 2018/19
Ostatnie spotkania
Miejska II LF Stąporków
Jajko  0 — 8  RadośniSOB
TKN Crew  4 — 1  KSPSOB12:00
CHGW  6 — 4  GDBSOB12:35
WI  2 — 0  Gramy w PiłkęSOB13:45
Albatros  6 — 4  OSP GosańSOB14:20
Tabela rozgrywek
Miejska II LF Stąporków
1.   Albatros 9 25 47–13 8 1
2.   Jajko 9 20 55–21 6 2 1
3.   KSP 9 16 28–37 5 1 3
4.   TKN Crew 9 15 46–36 5 4
5.   Radośni 9 13 42–28 4 1 4
6.   Wyindywidualizowani Indywidualiści 9 13 24–26 4 1 4
7.   OSP Gosań 9 10 45–37 3 1 5
8.   CHGW 9 9 22–30 3 6
9.   Gramy w Piłkę 9 6 23–56 2 7
10.   GDB 9 4 22–70 1 1 7
 

Najlepsi strzelcy
21 bramekTomasz Staromłyński (TKN Crew)
18 bramekPaweł Bernatek (OSP Gosań)
16 bramekPaweł Łuczyński (Radośni)
12 bramekRafał Bednarz (Jajko), Krystian Jas (Albatros)
9 bramekRadosław Jarząb (Albatros), Dominik Młodziński (Jajko), Łukasz Szac (KSP), Bartek Szkurłat (GDB)
8 bramekArtur Dulewicz (Albatros), Kamil Krawczyk (TKN Crew), Adam Sierszyński (Jajko)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
KSP  7 — 3  GDBSb24 LIS 14:10 
Wyindywidualizowani Indywidualiści  3 — 7  AlbatrosSb24 LIS 14:45 
Radośni  2 — 6  TKN CrewSb24 LIS 15:55 
CHGW  7 — 3  Gramy w PiłkęSb24 LIS 17:05 
OSP Gosań  5 — 5  JajkoSb24 LIS 17:40 
Kolejka 2
GDB  2 — 4  Gramy w PiłkęNdGRU 09:00 
Albatros  2 — 1  CHGWNdGRU 09:35 
Jajko  4 — 2  Wyindywidualizowani IndywidualiściNdGRU 10:45 
TKN Crew  5 — 4  OSP GosańNdGRU 11:55 
Radośni  3 — 3  KSPNdGRU 12:30 
Kolejka 3
OSP Gosań  1 — 4  KSPNdGRU 09:00 
Wyindywidualizowani Indywidualiści  3 — 2  TKN CrewNdGRU 10:10 
CHGW  1 — 3  JajkoNdGRU 10:45 
Gramy w Piłkę  0 — 3  AlbatrosNdGRU 11:55 
Radośni  4 — 5  GDBNdGRU 13:05 
Kolejka 4
Wyindywidualizowani Indywidualiści  1 — 2  KSPSb15 GRU 13:00 
Radośni  9 — 2  OSP GosańSb15 GRU 13:35 
CHGW  1 — 8  TKN CrewSb15 GRU 14:45 
Jajko13 — 3  Gramy w PiłkęSb15 GRU 16:30 
Albatros  8 — 1  GDBSb15 GRU 17:05 
Kolejka 5
GDB  1 — 8  JajkoSb22 GRU 11:00 
KSP  8 — 0  Gramy w PiłkęSb22 GRU 11:35 
Wyindywidualizowani Indywidualiści  4 — 2  OSP GosańSb22 GRU 12:10 
TKN Crew  2 — 6  AlbatrosSb22 GRU 13:20 
CHGW  4 — 1  RadośniSb22 GRU 14:30 
Kolejka 6
Wyindywidualizowani Indywidualiści  3 — 6  RadośniNd13 STY 09:00 
Albatros  1 — 1  JajkoNd13 STY 09:35 
Gramy w Piłkę  9 — 2  TKN CrewNd13 STY 10:45 
CHGW  2 — 3  KSPNd13 STY 11:20 
OSP Gosań13 — 1  GDBNd13 STY 11:55 
Kolejka 7
Radośni  8 — 1  Gramy w PiłkęSb19 STY 12:05 
Wyindywidualizowani Indywidualiści  3 — 3  GDBSb19 STY 13:15 
OSP Gosań  3 — 0  CHGWSb19 STY 15:00 
Kolejka 8
OSP Gosań11 — 3  Gramy w PiłkęNd27 STY 09:00 
Albatros10 — 0  KSPNd27 STY 09:35 
Wyindywidualizowani Indywidualiści  3 — 0  CHGWNd27 STY 10:10 
Jajko  8 — 0  TKN CrewNd27 STY 10:45 
Kolejka 9
GDB  2 — 17TKN CrewNdLUT 09:00 
Albatros  4 — 1  RadośniNdLUT 10:10 
Jajko13 — 0  KSPNdLUT 11:20 
Kolejka 10
Jajko  0 — 8  RadośniSbLUT 
TKN Crew  4 — 1  KSPSbLUT 12:00 
CHGW  6 — 4  GDBSbLUT 12:35 
Wyindywidualizowani Indywidualiści  2 — 0  Gramy w PiłkęSbLUT 13:45 
Albatros  6 — 4  OSP GosańSbLUT 14:20