Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Kielecka Liga Futsalu, 2021/22
Ostatnie spotkania
Kielecka Liga Futsalu
PŚK Fabet Konstrukcje  7 — 4  Biernat DachySOB16:30
IBEXX  3 — 7  Sport CKSOB17:10
viGO! Quickpack  3 — 3  Radiator$SOB17:50
Stawecki Holding  7 — 2  AKS Wzdół KrisMarSOB18:30
AZS Politechnika  0 — 5  S-G MMW SzalunkiSOB19:10
Tabela rozgrywek
Kielecka Liga Futsalu
1.   Stawecki Holding 9 22 42–14 7 1 1
2.   Saint-Gobain MMW Szalunki Kielce 9 22 39–11 7 1 1
3.   viGO! Quickpack Polska 9 19 40–18 6 1 2
4.   IBEXX 9 15 32–31 5 4
5.   Sport CK 9 14 41–38 4 2 3
6.   Biernat Dachy 9 10 35–37 3 1 5
7.   AZS Politechnika Świętokrzyska 9 8 18–28 2 2 5
8.   Radiator$ Stąporków 9 8 30–35 2 2 5
9.   PŚK Fabet Konstrukcje 9 6 18–43 2 7
10.   AKS Wzdół KrisMar 9 6 25–65 2 7
 

Najlepsi strzelcy
21 bramekDorian Buczek (Sport CK)
11 bramekStanisław Makrosnop (AKS Wzdół KrisMar), Dominik Pasternak (IBEXX), Marcin Zychalski (Sport CK)
8 bramekSzymon Górecki (Stawecki Holding), Łukasz Mika (viGO! Quickpack), Dominik Szymkiewicz (Stawecki Holding)
7 bramekKamil Łokieć (viGO! Quickpack)
6 bramekDawid Bednarski (IBEXX), Damian Detka (S-G MMW Szalunki), Damian Kopyciński (Biernat Dachy), Mateusz Pedrycz (AZS Politechnika), Piotr Piechiński (IBEXX), Piotr Pietrzyk (S-G MMW Szalunki), Krzysztof Stańczyk (viGO! Quickpack)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
IBEXX  3 — 4  Biernat DachyNdGRU 16:00 
AZS Politechnika Świętokrzyska  3 — 1  Radiator$ StąporkówNdGRU 16:40 
PŚK Fabet Konstrukcje  1 — 6  Sport CKNdGRU 18:00 
Stawecki Holding  4 — 3  viGO! Quickpack PolskaNdGRU 18:40 
Saint-Gobain MMW Szalunki Kielce10 — 1  AKS Wzdół KrisMarNd12 GRU 19:20 
Kolejka 2
Biernat Dachy  6 — 7  Radiator$ StąporkówNd12 GRU 16:00 
AZS Politechnika Świętokrzyska  2 — 2  Stawecki HoldingNd12 GRU 16:40 
IBEXX  0 — 6  viGO! Quickpack PolskaNd12 GRU 17:20 
Sport CK15 — 5  AKS Wzdół KrisMarNd12 GRU 18:00 
PŚK Fabet Konstrukcje  0 — 4  Saint-Gobain MMW Szalunki KielceNd12 GRU 18:40 
Kolejka 3
Sport CK  2 — 2  AZS Politechnika ŚwiętokrzyskaNd19 GRU 15:20 
AKS Wzdół KrisMar  0 — 5  viGO! Quickpack PolskaNd19 GRU 16:00 
PŚK Fabet Konstrukcje  3 — 6  IBEXXNd19 GRU 16:40 
Stawecki Holding  4 — 2  Radiator$ StąporkówNd19 GRU 17:20 
Biernat Dachy  0 — 5  Saint-Gobain MMW Szalunki KielceNd19 GRU 18:00 
Kolejka 4
Stawecki Holding  7 — 0  Sport CKNdSTY 16:00 
AKS Wzdół KrisMar  5 — 4  Radiator$ StąporkówNdSTY 16:40 
AZS Politechnika Świętokrzyska  4 — 0  PŚK Fabet KonstrukcjeNdSTY 17:20 
Biernat Dachy  4 — 5  viGO! Quickpack PolskaNdSTY 18:00 
IBEXX  1 — 3  Saint-Gobain MMW Szalunki KielceNdSTY 18:40 
Kolejka 5
IBEXX  9 — 4  AKS Wzdół KrisMarNdSTY 16:00 
PŚK Fabet Konstrukcje  2 — 5  Radiator$ StąporkówNdSTY 16:40 
AZS Politechnika Świętokrzyska  1 — 3  viGO! Quickpack PolskaNdSTY 17:20 
Saint-Gobain MMW Szalunki Kielce  6 — 1  Sport CKNdSTY 18:00 
Biernat Dachy  1 — 4  Stawecki HoldingNdSTY 18:40 
Kolejka 6
AKS Wzdół KrisMar  2 — 7  Biernat DachyNd16 STY 16:00 
PŚK Fabet Konstrukcje  0 — 5  viGO! Quickpack PolskaNd16 STY 16:40 
AZS Politechnika Świętokrzyska  1 — 2  IBEXXNd16 STY 17:20 
Sport CK  5 — 4  Radiator$ StąporkówNd16 STY 18:00 
Stawecki Holding  4 — 1  Saint-Gobain MMW Szalunki KielceNd16 STY 18:40 
Kolejka 7
AKS Wzdół KrisMar  0 — 5  PŚK Fabet KonstrukcjeNd23 STY 16:00 
Biernat Dachy  7 — 2  AZS Politechnika ŚwiętokrzyskaNd23 STY 16:40 
Stawecki Holding  1 — 3  IBEXXNd23 STY 17:20 
Saint-Gobain MMW Szalunki Kielce  2 — 2  Radiator$ StąporkówNd23 STY 18:00 
viGO! Quickpack Polska  8 — 3  Sport CKNd23 STY 18:40 
Kolejka 8
IBEXX  5 — 2  Radiator$ StąporkówNd30 STY 16:00 
AKS Wzdół KrisMar  6 — 3  AZS Politechnika ŚwiętokrzyskaNd30 STY 16:40 
PŚK Fabet Konstrukcje  0 — 9  Stawecki HoldingNd30 STY 17:20 
Sport CK  2 — 2  Biernat DachyNd30 STY 18:00 
viGO! Quickpack Polska  2 — 3  Saint-Gobain MMW Szalunki KielceNd30 STY 18:40 
Kolejka 9
PŚK Fabet Konstrukcje  7 — 4  Biernat DachySbLUT 16:30 
IBEXX  3 — 7  Sport CKSbLUT 17:10 
viGO! Quickpack Polska  3 — 3  Radiator$ StąporkówSbLUT 17:50 
Stawecki Holding  7 — 2  AKS Wzdół KrisMarSbLUT 18:30 
AZS Politechnika Świętokrzyska  0 — 5  Saint-Gobain MMW Szalunki KielceSbLUT 19:10