| Sparingi | | Śr | 13 LIP | 15:00 | | 4 — 4 | Czarni Połaniec |
| Sparingi | | Sb | 16 LIP | 13:00 | | 3 — 0 | Wisła Sandomierz (Boisko Płomienia, Trześń) |
| Sparingi | | Śr | 20 LIP | 17:00 | | 2 — 0 | ŁKS Probudex Łagów |
| Sparingi | | Sb | 23 LIP | 11:00 | | 8 — 0 | Energia Kozienice |
| Sparingi | | Śr | 27 LIP | 18:00 | | 5 — 1 | Moravia Morawica (Pawłów) |
| Sparingi | | Sb | 30 LIP | 11:00 | | 3 — 0 | Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
| Sparingi | | Sb | 6 SIE | 11:00 | | 2 — 2 | Neptun Końskie |
| IV liga | Kolejka 1 | Sb | 13 SIE | 17:00 | | 2 — 0 | GKS Rudki |
Piotr Stefański 48', Kacper Wiecha 90' |
| IV liga | Kolejka 2 | Śr | 17 SIE | 17:00 | | 3 — 1 | Neptun Końskie |
Piotr Mikos 10', Włodzimierz Puton 38' (k.), Przemysław Śliwiński 78' |
| IV liga | Kolejka 3 | Sb | 20 SIE | 11:00 | | 7 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów |
Szymon Hajduk 6', Przemysław Śliwiński 9', Piotr Mikos 37', Michał Grunt 70', 86', Włodzimierz Puton 79', Piotr Stefański 90' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 1 | Nd | 21 SIE | 11:00 | | 3 — 2 | Kamienna Brody (Starachowice, boczne (sztuczne)) |
Antoni Siwek 14', Igor Zając 68', Adam Grzywalski 77' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 1 | Sb | 27 SIE | 09:30 | | 2 — 4 | KKP Korona II Kielce |
Paweł Garbala 36', Paweł Mikulko 42' |
| IV liga | Kolejka 4 | Sb | 27 SIE | 17:00 | | 7 — 0 | Stal Kunów |
Włodzimierz Puton 25', 74', Piotr Mikos 28', Przemysław Śliwiński 44', Bartosz Gębura 51', Jakub Nowocień 57', Michał Grunt 82' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 1 | Nd | 28 SIE | 11:00 | | 0 — 3 | GKS Nowiny |
Marcel Rożek 62' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 2 | Wt | 30 SIE | 16:45 | | 1 — 2 | Wicher Miedziana Góra |
Igor Młodawski 25' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 2 | Wt | 30 SIE | 17:00 | | 4 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz |
Kacper Matysek 5', Miłosz Szarek 25', Paweł Garbala 47', Bartosz Dawiec 80' |
| IV liga | Kolejka 5 | Śr | 31 SIE | 17:00 | | 3 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna |
Piotr Mikos 53', Piotr Stefański 67', Michał Grunt 83' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 1 | Sb | 3 WRZ | 14:00 | | 3 — 4 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Marcel Dobrucki 54', 59', Franciszek Ludwig 62' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 3 | Sb | 3 WRZ | 15:30 | | 2 — 3 | Korona Kielce |
Jakub Wójcicki 24', Adrian Gryz 73' |
| IV liga | Kolejka 6 | Sb | 3 WRZ | 16:00 | | 5 — 1 | Spartakus Daleszyce |
Przemysław Śliwiński 31', 32', 38', Patryk Kosztowniak 74', Bartosz Szydłowski 81' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 1 | Nd | 4 WRZ | 11:00 | | 4 — 3 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Filip Rożek 10', 79', 85', Mateusz Jeziorski 90' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 3 | Wt | 6 WRZ | 16:00 | | 0 — 6 | Korona SA II Kielce |
Antoni Siwek 50' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 4 | Śr | 7 WRZ | 17:30 | | 0 — 2 | KKP Korona III Kielce |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 4 | Sb | 10 WRZ | 10:00 | | 7 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów |
Marcel Rożek 22', Antoni Siwek 30', Tobiasz Klamczyński 39', Aleksander Kopacz 45', Igor Młodawski 52', 54', Gabriel Dawiec 60' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 2 | Sb | 10 WRZ | 11:45 | | 2 — 4 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Kacper Zaborski 57', Patryk Ziętek 67' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 5 | Sb | 10 WRZ | 16:30 | | 6 — 1 | Wisła Junior Sandomierz (Sandomierz) |
Piotr Pajdo 35', Jakub Rosiński 49', Jakub Dudek 50', 79', Jakub Wójcicki 56', Kacper Matysek 65' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 2 | Nd | 11 WRZ | 10:00 | | 9 — 0 | DAP Kielce |
Bartosz Moskwa 7', 22' (k.), 32', Michał Furtowicz 16', Marcel Dobrucki 34', 56', 79', Franciszek Ludwig 60', Julian Woś 61' |
| IV liga | Kolejka 7 | Nd | 11 WRZ | 11:00 | | 6 — 1 | Wierna Małogoszcz |
Piotr Mikos 6', 38', Marcin Kaczmarek 28' (k.), Przemysław Śliwiński 33', Bartosz Gębura 86', Szymon Hajduk 88' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 2 | Nd | 11 WRZ | 16:30 | | 2 — 7 | Olimpia Pogoń Staszów |
Mateusz Jeziorski 60', 63' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 3 | Śr | 14 WRZ | 16:00 | | 0 — 6 | KKP Korona Kielce |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 5 | Sb | 17 WRZ | 10:00 | | 0 — 3 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 3 | Sb | 17 WRZ | 11:00 | | 4 — 2 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Michał Furtowicz 13', Jakub Szydłowski 20', Franciszek Ludwig 32', Marcel Dobrucki 80' |
| IV liga | Kolejka 8 | Sb | 17 WRZ | 16:00 | | 5 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka |
Przemysław Śliwiński 13', 33', 36', Szymon Hajduk 48', Mateusz Jagiełło 83' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 3 | Nd | 18 WRZ | 11:30 | | 5 — 2 | UKS Baćkowice |
Gabriel Łabędzki 4', 7', Bartosz Mazur 25', Michał Kaczmarski 27', Patryk Ziętek 80' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 1 | Śr | 21 WRZ | 17:00 | | 3 — 1 | KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Patryk Ziętek 15', Gabriel Łabędzki 55', Jakub Szydłowski 62' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 7 | Sb | 24 WRZ | 09:45 | | 0 — 1 | Neptun Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna)) |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 4 | Sb | 24 WRZ | 10:00 | | 3 — 1 | Sparta Dwikozy |
Franciszek Sierpień 32', Paweł Amborski 34', Mateusz Jeziorski 35' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 4 | Sb | 24 WRZ | 11:30 | | 14 — 0 | Piaskowianka Piaski |
Bartosz Mazur 1', 70', Kacper Zaborski 12', 38' (k.), 58', Franciszek Cichocki 14', 41', 44', Jakub Szydłowski 24', 31', 62', Patryk Ziętek 52', Bartosz Moskwa 60', 73' |
| IV liga | Kolejka 9 | Nd | 25 WRZ | 16:00 | | 1 — 0 | Klimontowianka Klimontów |
Michał Grunt 82' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 6 | Śr | 28 WRZ | 16:00 | | 2 — 2 | KKP Korona Kielce |
Igor Młodawski 28', 39' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 5 | Sb | 1 PAŹ | 10:00 | | 4 — 2 | Orlęta Kielce |
Filip Rożek 4', 11', Paweł Amborski 33', 45' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 5 | Sb | 1 PAŹ | 11:00 | | 0 — 4 | Astra Piekoszów |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 7 | Nd | 2 PAŹ | 11:00 | | 13 — 3 | Alit Ożarów |
Marcel Rożek 15', 16', 21', 28', 33', 82', Igor Młodawski 35', Antoni Siwek 52', 73', 84', Kacper Żmudziński 55' (k.), Igor Zając 80', Wiktor Dychała 87' |
| IV liga | Kolejka 10 | Nd | 2 PAŹ | 11:00 | | 2 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów |
Przemysław Śliwiński 56', 71' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 5 | Nd | 2 PAŹ | 11:30 | | 7 — 0 | Korona Kielce |
Julian Woś 5', 51', Marcel Dobrucki 35', 65', 75', Wiktor Błaszczyk 62', Franciszek Ludwig 67' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 8 | Nd | 2 PAŹ | 12:00 | | 2 — 0 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Adrian Gryz 19', Kacper Matysek 72' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 4 | Śr | 5 PAŹ | 15:15 | | 5 — 0 | Świt Ćmielów |
Kacper Wiecha 24', Piotr Stefański 36', Michał Grunt 44', Mateusz Nowak 55', Jakub Jaśkiewicz 88' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 6 | Śr | 5 PAŹ | 17:15 | | 8 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów |
Miłosz Szarek 4', 58', Adrian Gryz 12', 21', 49', Jakub Wójcicki 23', Kacper Matysek 32', Antoni Dudek 39' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 6 | Sb | 8 PAŹ | 09:30 | | 3 — 4 | KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. |
Bartosz Moskwa 27', Gabriel Łabędzki 40', Bartosz Mazur 62' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 8 | Sb | 8 PAŹ | 11:15 | | 5 — 6 | GKS Nowiny |
Antoni Siwek 9', Igor Młodawski 18', Marcel Rożek 42', Filip Hryniewicz 51', Igor Zając 73' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 9 | Sb | 8 PAŹ | 11:30 | | 3 — 0 | Victoria 2015 Skalbmierz |
Adrian Gryz 13', 31', Jakub Dudek 70' |
| IV liga | Kolejka 11 | Sb | 8 PAŹ | 13:00 | | 1 — 1 | Moravia Morawica |
Marcin Kaczmarek 28' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 6 | Wt | 11 PAŹ | 16:00 | | 3 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Patryk Ziętek 50', Marcel Dobrucki 66', 71' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 10 | Sb | 15 PAŹ | 09:00 | | 1 — 5 | Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Jakub Dudek 72' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 7 | Sb | 15 PAŹ | 11:00 | | 1 — 4 | GKS Nowiny |
Krzysztof Zarzycki 9' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 7 | Sb | 15 PAŹ | 11:30 | | 1 — 1 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Gabriel Łabędzki 79' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 7 | Nd | 16 PAŹ | 10:30 | | 4 — 6 | DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Franciszek Ludwig 29', Marcel Dobrucki 65', Patryk Ziętek 75', Bartosz Moskwa 79' (k.) |
| IV liga | Kolejka 12 | Nd | 16 PAŹ | 15:00 | | 4 — 0 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Piotr Mikos 55', Kacper Wiecha 62', 75', Przemysław Śliwiński 81' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 8 | Sb | 22 PAŹ | 11:00 | | 0 — 4 | UKS Baćkowice |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 8 | Sb | 22 PAŹ | 12:00 | | 0 — 3 | Korona SA II Kielce |
| IV liga | Kolejka 13 | Sb | 22 PAŹ | 14:00 | | 4 — 0 | GKS Nowiny |
Piotr Mikos 13', Przemysław Śliwiński 47', Szymon Hajduk 65', Bartosz Szydłowski 90' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 8 | Nd | 23 PAŹ | 10:00 | | 5 — 2 | KKP Korona Kielce |
Franciszek Ludwig 16', 51', Wiktor Błaszczyk 56', Franciszek Cichocki 67', Bartosz Moskwa 69' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 11 | Nd | 23 PAŹ | 12:00 | | 1 — 1 | KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Dominik Kruk 39' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 10 | Nd | 23 PAŹ | 16:30 | | 1 — 8 | Korona SA II Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Marcel Rożek 34' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 12 | Sb | 29 PAŹ | 10:00 | | 4 — 0 | Wisła Junior Sandomierz |
Kacper Matysek 46', 55', 76', Jakub Dudek 58' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 11 | Sb | 29 PAŹ | 14:00 | | 1 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów |
Antoni Siwek 68' |
| IV liga | Kolejka 14 | Nd | 30 PAŹ | 13:00 | | 5 — 1 | Orlicz Suchedniów |
Jakub Nowocień 29' (k.), Piotr Mikos 37', Przemysław Śliwiński 45', 80', Michał Grunt 84' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 13 | Pt | 4 LIS | 19:15 | | 4 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów |
Jakub Dudek 30', 65', Miłosz Szarek 53', Jakub Rosiński 71' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 10 | Sb | 5 LIS | 10:00 | | 1 — 3 | Astra Piekoszów |
Patryk Ziętek 75' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 12 | Sb | 5 LIS | 12:00 | | 4 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Krystian Gilewski 36' (sam.), Piotr Gregorczyk 58', Igor Młodawski 70', Kacper Żmudziński 72' (k.) |
| IV liga | Kolejka 15 | Sb | 5 LIS | 13:00 | | 2 — 1 | Orlęta Kielce |
Piotr Mikos 43', Szymon Hajduk 86' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 6 | Nd | 6 LIS | 09:15 | | 2 — 6 | Astra Piekoszów |
Kacper Nowak 56', Paweł Amborski 65' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 10 | Nd | 6 LIS | 10:00 | | 2 — 2 | Korona Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Bartosz Moskwa 20', Marcel Dobrucki 64' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 14 | Pt | 11 LIS | 10:00 | | 2 — 1 | Neptun Końskie |
Wojciech Gałka 39', Jakub Dudek 60' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 9 | Nd | 13 LIS | 10:00 | | 0 — 3 | Piaskowianka Piaski |
Jakub Szydłowski 28', 80', Patryk Ziętek 48' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 13 | Nd | 13 LIS | 10:00 | | 2 — 5 | KKP Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Igor Zając 55', Kacper Żmudziński 89' (k.) |
| IV liga | Kolejka 16 | Nd | 13 LIS | 13:00 | | 1 — 0 | Góral Górno |
Michał Grunt 84' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych | Kolejka 14 | Sb | 19 LIS | 10:00 | | 3 — 0 | Alit Ożarów |
| IV liga | Kolejka 17 | Sb | 19 LIS | 12:00 | | 2 — 0 | Alit Ożarów |
Jakub Nowocień 6' (k.), Bartosz Szydłowski 86' |
| Sparingi | | Sb | 21 STY | 14:00 | | 5 — 0 | Ceramika Opoczno (Starachowice, boczne (sztuczne)) |
| Sparingi | | Sb | 28 STY | 11:00 | | 0 — 2 | Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki |
| Sparingi | | Sb | 4 LUT | 11:00 | | 2 — 2 | RKP 1926 Broń Radom (Stadion MOSiR, Radom) |
| Sparingi | | Sb | 11 LUT | 11:00 | | 5 — 4 | Korona II Kielce (Starachowice, boczne (sztuczne)) |
| Sparingi | | Śr | 15 LUT | 18:00 | | 3 — 5 | Granat Skarżysko-Kamienna (Starachowice, boczne (sztuczne)) |
| Sparingi | | Sb | 18 LUT | 11:00 | | 4 — 2 | Pilica Białobrzegi |
| Sparingi | | Śr | 22 LUT | 19:00 | | 2 — 6 | Moravia Morawica (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
| Sparingi | | Sb | 25 LUT | 12:55 | | 1 — 1 | Avia Świdnik (Dąbrowica, boisko GKS) |
| IV liga | Kolejka 18 | Sb | 4 MAR | 14:30 | | 5 — 2 | GKS Rudki |
Jakub Nowocień 11', Michał Smolarczyk 18', Bartosz Gębura 25', Przemysław Śliwiński 46', Michał Grunt 85' |
| IV liga | Kolejka 20 | Sb | 18 MAR | 15:00 | | 5 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów |
Przemysław Śliwiński 2', Michał Smolarczyk 23', Piotr Mikos 46', 59', Bartosz Szydłowski 85' |
| Sparingi | | Nd | 19 MAR | | | 2 — 4 | Kamienna Brody |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 1 | Śr | 22 MAR | 16:15 | | 2 — 0 | Wisła Junior Sandomierz |
Artur Sarwicki 9', 52' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 10 | Sb | 25 MAR | 11:00 | | 7 — 1 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Filip Rożek 23', 70', 80', Franciszek Sierpień 27', 87', Mateusz Jeziorski 44', 53' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 1 | Sb | 25 MAR | 14:00 | | 1 — 0 | Wisła Junior Sandomierz (Sandomierz) |
Adam Wulczyński 20' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 1 | Nd | 26 MAR | 10:00 | | 0 — 4 | Korona Kielce |
| IV liga | Kolejka 21 | Nd | 26 MAR | 15:00 | | 5 — 2 | Stal Kunów |
Michał Smolarczyk 28', 37', Przemysław Śliwiński 63', Michał Grunt 75', Maciej Styczyński 90' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 2 | Pt | 31 MAR | 18:00 | | 4 — 0 | AP Champions Końskie |
Adam Wulczyński 1', 16', 53', Borys Orczyk 11' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 2 | Sb | 1 KWI | 10:00 | | 5 — 0 | Neptun Końskie |
Adrian Gryz 23', 37', Miłosz Szarek 61', Paweł Garbala 72', Dominik Kruk 80' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych, wiosna | Kolejka 1 | Sb | 1 KWI | 12:00 | | 1 — 1 | GKS Nowiny (Nowiny (boczne)) |
Wojciech Gębka 24' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 11 | Sb | 1 KWI | 12:00 | | 7 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów |
Paweł Amborski 9', 81', Nikodem Bazak 21' (sam.), Filip Rożek 61', 64', 88', Franciszek Sierpień 72' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 1 | Sb | 1 KWI | 14:15 | | 0 — 7 | Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
| IV liga | Kolejka 22 | Sb | 1 KWI | 16:00 | | 1 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna |
Dmytro Jefimenko 87' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 2 | Nd | 2 KWI | 10:00 | | 3 — 5 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Krystian Marzec 12', Maksymilian Dziułka 32', Kacper Gałka 58' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 1 | Nd | 2 KWI | 12:00 | | 6 — 2 | UKS Baćkowice |
Gabriel Łabędzki 12', 31', Maciej Rycombel 23', Bartosz Moskwa 34', Filip Grabarczyk 57', Maciej Jaworski 65' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 5 | Śr | 5 KWI | 16:00 | | 5 — 0 | Moravia Morawica |
Przemysław Śliwiński 11', 32', Piotr Mikos 73', Szymon Hajduk 81' (k.), Bartosz Szydłowski 89' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 12 | Cz | 6 KWI | 10:00 | | 2 — 1 | KKP Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Oskar Długosz 67' (sam.), Dominik Dziewit 76' |
| IV liga | Kolejka 23 | Sb | 8 KWI | 15:00 | | 5 — 0 | Spartakus Daleszyce |
Przemysław Śliwiński 30', 50', Szymon Hajduk 68', 90', Piotr Mikos 69' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 3 | Wt | 11 KWI | 10:00 | | 1 — 3 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Artur Sarwicki 52' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 3 | Wt | 11 KWI | 12:00 | | 0 — 3 | KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 3 | Wt | 11 KWI | 12:00 | | 1 — 7 | KKP Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Adam Wulczyński 45' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 13 | — | | 3 — 0 | Sparta Dwikozy |
| IV liga | Kolejka 19 | Śr | 12 KWI | 16:45 | | 3 — 1 | Neptun Końskie |
Przemysław Śliwiński 74', Michał Grunt 77', 83' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 14 | Sb | 15 KWI | 11:00 | | 2 — 3 | Orlęta Kielce |
Filip Rożek 2', Dominik Dziewit 30' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 4 | Sb | 15 KWI | 12:00 | | 0 — 4 | Korona Kielce |
| IV liga | Kolejka 24 | Sb | 15 KWI | 16:00 | | 2 — 0 | Wierna Małogoszcz |
Michał Smolarczyk 44', Przemysław Śliwiński 84' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych, wiosna | Kolejka 2 | Nd | 16 KWI | 10:00 | | 5 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego) |
Wojciech Gębka 37', Antoni Siwek 41', 54', 59', Filip Hryniewicz 51' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 4 | Nd | 16 KWI | 10:00 | | 3 — 4 | KKP Korona II Kielce |
Maksymilian Dziułka 32', 35', 41' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 2 | Nd | 16 KWI | 11:30 | | 13 — 1 | DAP Kielce |
Julian Woś 2', Marcel Dobrucki 7', 26', Franciszek Ludwig 32', 54', 65', Kacper Zaborski 34', Patryk Ziętek 35', Adrian Gryz 48', Bartosz Moskwa 58', 60', 73', Maciej Rycombel 77' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 4 | Śr | 19 KWI | 18:00 | | 4 — 5 | GKS Nowiny |
Jakub Dudek 33', Miłosz Szarek 54', Kacper Matysek 67', Artur Sarwicki 74' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 5 | Sb | 22 KWI | 10:00 | | 2 — 0 | Baszta Rytwiany |
Adam Wulczyński 52', Bartosz Gola 59' |
| IV liga | Kolejka 25 | Sb | 22 KWI | 12:00 | | 7 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka |
Bartosz Gębura 21', Przemysław Śliwiński 27', Michał Smolarczyk 47', Piotr Mikos 52', Wojciech Gębka 69', 75', 89' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 3 | Sb | 22 KWI | 14:00 | | 2 — 5 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Franciszek Ludwig 70', 80' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 15 | Sb | 22 KWI | 15:30 | | 0 — 1 | Astra Piekoszów (Skałka) |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 3 | Nd | 23 KWI | 10:00 | | 6 — 4 | FC Łączna |
Maciej Rycombel 26', 47', Kacper Barański 29', Patryk Ziętek 46', Gabriel Łabędzki 75', 78' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 5 | Pn | 24 KWI | 18:00 | | 2 — 1 | Baszta Rytwiany |
Michał Furtowicz 23', Miłosz Miernik 43' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Ćwierćfinały | Śr | 26 KWI | 16:45 | | 3 — 2 | Korona Kielce SA |
Michał Smolarczyk 9', 33', Przemysław Śliwiński 71' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych, wiosna | Kolejka 4 | Cz | 27 KWI | 17:00 | | 3 — 0 | Neptun Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna)) |
Filip Rożek 64', Igor Młodawski 81', 87' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 4 | Pt | 28 KWI | 18:00 | | 11 — 0 | KKP Korona Kielce |
Gabriel Łabędzki 1', 24', 36', Marcel Dobrucki 8', 19', 53', 67', Adrian Gryz 30', 62', Maciej Rycombel 40', Julian Woś 42' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 4 | Sb | 29 KWI | 10:00 | | 5 — 3 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Wiktor Błaszczyk 26', Maciej Rycombel 32', Bartosz Moskwa 46', Franciszek Cichocki 52', 61' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 6 | Sb | 29 KWI | 10:00 | | 0 — 0 | Victoria 2015 Skalbmierz |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 6 | Sb | 29 KWI | 12:00 | | 1 — 2 | PAS Skarżysko-Kamienna |
Adam Wulczyński 37' |
| IV liga | Kolejka 26 | Sb | 29 KWI | 17:00 | | 3 — 0 | Klimontowianka Klimontów |
Piotr Mikos 16', Mateusz Zając II 42', Michał Grunt 82' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 6 | Nd | 30 KWI | 10:00 | | 2 — 3 | Hetman Włoszczowa |
Miłosz Miernik 15', Maksymilian Dziułka 24' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 16 | Nd | 30 KWI | 11:30 | | 3 — 0 | GKS Nowiny |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 7 | Śr | 3 MAJ | 10:00 | | 4 — 1 | Czarni Połaniec |
Adam Wulczyński 6', 13', 37', Mateusz Brzozowski 29' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 7 | Śr | 3 MAJ | 12:00 | | 3 — 2 | KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Adrian Gryz 22', Kacper Matysek 39', Jakub Rosiński 64' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 7 | Śr | 3 MAJ | 12:00 | | 0 — 3 | KKP Korona Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 17 | Śr | 3 MAJ | 18:30 | | 0 — 12 | Korona SA II Kielce |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 8 | Pt | 5 MAJ | 18:30 | | 1 — 1 | Wisła Junior Sandomierz |
Mateusz Brzozowski 48' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 5 | Sb | 6 MAJ | 10:00 | | 4 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Patryk Ziętek 30', Kacper Zaborski 53', Marcel Dobrucki 62', 73' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 8 | Sb | 6 MAJ | 10:00 | | 1 — 2 | Wisła Junior Sandomierz (Sandomierz) |
Miłosz Szarek 8' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 8 | Sb | 6 MAJ | 10:15 | | 0 — 7 | Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych, wiosna | Kolejka 5 | Sb | 6 MAJ | 11:00 | | 0 — 2 | KKP Korona Kielce |
| IV liga | Kolejka 27 | Sb | 6 MAJ | 17:00 | | 2 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów |
Maciej Styczyński 71', Włodzimierz Puton 80' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 9 | Pt | 12 MAJ | 18:30 | | 1 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Maciej Dziubiński 18' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 9 | Sb | 13 MAJ | 10:00 | | 3 — 0 | Neptun Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna)) |
Miłosz Szarek 62', Piotr Pajdo 71', 77' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 6 | Sb | 13 MAJ | 11:00 | | 1 — 3 | UKS Baćkowice |
Fabian Kaczmarczyk 20' (sam.) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 9 | Sb | 13 MAJ | 12:00 | | 1 — 1 | AP Champions Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna)) |
Adam Wulczyński 50' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych, wiosna | Kolejka 6 | Sb | 13 MAJ | 13:00 | | 0 — 2 | GKS Nowiny |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 6 | Nd | 14 MAJ | 10:00 | | 0 — 2 | Korona Kielce |
| IV liga | Kolejka 28 | Nd | 14 MAJ | 17:00 | | 2 — 0 | Moravia Morawica |
Bartosz Szydłowski 50', Michał Smolarczyk 66' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 1 | Wt | 16 MAJ | 17:00 | | 3 — 1 | GKS Nowiny |
Karol Radło 1', Dominik Dziewit 58', Paweł Amborski 76' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Półfinały | Śr | 17 MAJ | 17:00 | | 4 — 0 | Wierna Małogoszcz |
Piotr Mikos 47', Jakub Nowocień 53' (k.), Przemysław Śliwiński 55', Mateusz Jagiełło 75' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 5 | Cz | 18 MAJ | 16:00 | | 0 — 2 | Sport CK Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 10 | Sb | 20 MAJ | 09:00 | | 0 — 2 | KKP Korona Kielce |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 10 | Sb | 20 MAJ | 10:30 | | 3 — 6 | KKP Korona II Kielce |
Piotr Pajdo 36', Dawid Zielonka 56', Paweł Garbala 60' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 7 | Sb | 20 MAJ | 12:30 | | 3 — 0 | Skała Tumlin |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych, wiosna | Kolejka 7 | Sb | 20 MAJ | 14:30 | | 8 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna |
Mateusz Jeziorski 19', Marcel Rożek 25', 48', Filip Rożek 28', Igor Zając 35', Paweł Amborski 77', Błażej Radło 85', Igor Młodawski 86' |
| IV liga | Kolejka 29 | Sb | 20 MAJ | 17:00 | | 7 — 0 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Wojciech Gębka 8', 35', 57', Bartosz Gębura 22', Przemysław Śliwiński 72', 90', Michał Grunt 81' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 7 | Nd | 21 MAJ | 09:00 | | 5 — 2 | DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Franciszek Ludwig 55', Gabriel Łabędzki 57', Wiktor Błaszczyk 59', 69', Miłosz Miernik 78' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 10 | Nd | 21 MAJ | 10:00 | | 4 — 1 | KKP Korona III Kielce |
Maksymilian Dziułka 26', 48', Michał Furtowicz 33', 57' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 2 | Śr | 24 MAJ | 17:00 | | 3 — 0 | Skała Tumlin |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 11 | Cz | 25 MAJ | 13:30 | | 2 — 3 | GKS Nowiny |
Artur Sarwicki 56', 63' |
| IV liga | Kolejka 30 | Pt | 26 MAJ | 17:30 | | 6 — 3 | GKS Nowiny |
Tomasz Persona 19', 59', Michał Grunt 71', 87', 88', Szymon Hajduk 90' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 11 | Pt | 26 MAJ | 19:00 | | 0 — 4 | Korona Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 8 | Sb | 27 MAJ | 10:00 | | 10 — 2 | FC Łączna (Suchedniów, ul. Sportowa) |
Maciej Rycombel 1', 23', 43', 66', Patryk Ziętek 12', 62', Gabriel Łabędzki 15', 24', 28', 65' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 3 | Sb | 27 MAJ | 10:00 | | 10 — 4 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Paweł Amborski 5', 12', 30', 65', 85', Jakub Milczanowski 19', Artur Sarwicki 22', Mateusz Jeziorski 27' (k.), Marcin Welenc 79', Krzysztof Kwiecień 89' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 11 | Sb | 27 MAJ | 15:00 | | 0 — 9 | KKP Korona II Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 8 | Nd | 28 MAJ | 11:30 | | 3 — 5 | KKP Korona II Kielce |
Adrian Gryz 11', 36', Bartosz Moskwa 14' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 4 | Wt | 30 MAJ | 18:00 | | 9 — 3 | GKS Nowiny |
Błażej Radło 4', Paweł Amborski 7', 23', 38', Marcin Welenc 16', 75', Filip Rożek 34', Marcel Dobrucki 70', Wojciech Gładys 80' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 5 | Śr | 31 MAJ | 18:00 | | 3 — 3 | KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. |
Adam Żelazowski 7', 10', Błażej Dróżdż 37' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 9 | Cz | 1 CZE | 17:30 | | 3 — 1 | KKP Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Kacper Zaborski 4', Marcel Dobrucki 19', Patryk Ziętek 21' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 5 | Sb | 3 CZE | | | 2 — 0 | Astra Piekoszów |
Błażej Radło 19', Paweł Amborski 66' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 12 | Sb | 3 CZE | 12:00 | | 6 — 0 | Baszta Rytwiany |
Adam Wulczyński 7', 13', 23', Mateusz Brzozowski 20', Bartosz Gola 39', Mikołaj Siwiec 59' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych, wiosna | Kolejka 9 | Sb | 3 CZE | 13:30 | | 3 — 0 | Neptun Końskie |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 12 | Sb | 3 CZE | 13:30 | | 4 — 8 | Baszta Rytwiany |
Oliwier Pastuszko 38', Maksymilian Dziułka 45', 59', Kornel Turczyn 53' (k.) |
| IV liga | Kolejka 31 | Sb | 3 CZE | 17:00 | | 5 — 0 | Orlicz Suchedniów |
Dmytro Jefimenko 12', 27', Kacper Ambrozik 30', Przemysław Śliwiński 68', Piotr Stefański 74' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 9 | Nd | 4 CZE | 11:30 | | 11 — 1 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Marcel Dobrucki 12', 30', 75', Bartosz Moskwa 24' (k.), 29', Adam Żelazowski 28', Maciej Rycombel 36', 51', 52', Gabriel Łabędzki 42', Franciszek Ludwig 68' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 10 | Śr | 7 CZE | 18:00 | | 6 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Julian Woś 8', Franciszek Ludwig 29', Adrian Gryz 39', 46', Kacper Zaborski 70', 71' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 12 | Śr | 7 CZE | 18:30 | | 1 — 0 | Sport CK Kielce |
Jakub Wójcicki 80' |
| IV liga | Kolejka 32 | Cz | 8 CZE | 15:00 | | 1 — 0 | Orlęta Kielce |
Piotr Mikos 8' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 13 | Pt | 9 CZE | 11:00 | | 0 — 3 | Hetman Włoszczowa |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Starszych, wiosna | Kolejka 10 | Sb | 10 CZE | 10:00 | | 0 — 6 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 10 | Sb | 10 CZE | 10:00 | | 5 — 3 | KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Gabriel Łabędzki 14', 47', 80', Oliwier Pastuszko 43', Wiktor Wysocki 55' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 6 | Sb | 10 CZE | 10:00 | | 6 — 0 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 13 | Sb | 10 CZE | 11:00 | | 1 — 1 | PAS Skarżysko-Kamienna (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego) |
Adam Wulczyński 50' |
| IV liga | Kolejka 33 | Nd | 11 CZE | 17:00 | | 8 — 1 | Góral Górno |
Michał Smolarczyk 5', 12', 45', Bartosz Szydłowski 30', Włodzimierz Puton 63', Michał Grunt 81', Szymon Hajduk 85', Piotr Mikos 86' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 2 | Wt | 13 CZE | 18:00 | | 4 — 1 | Astra Piekoszów |
Paweł Amborski 15', Franciszek Ludwig 50', 60', 63' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Finał | Śr | 14 CZE | 18:00 | | 2 — 3 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Suzuki Arena, Kielce) |
Przemysław Śliwiński 33', 62' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 14 | Cz | 15 CZE | 19:00 | | 0 — 8 | KKP Korona Kielce |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 14 | Pt | 16 CZE | 19:00 | | 6 — 4 | KKP Korona III Kielce |
Adrian Gryz 30', Jakub Rosiński 51', 57', Marcin Welenc 54', Artur Sarwicki 60', 77' |
| IV liga | Kolejka 34 | Nd | 18 CZE | 15:00 | | 7 — 1 | Alit Ożarów |
Michał Smolarczyk 14' (k.), 52', Dmytro Jefimenko 36', Bartosz Szydłowski 66', Piotr Mikos 70', 78', 81' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 14 | Pn | 19 CZE | 18:00 | | 4 — 1 | Czarni Połaniec |
Adam Wulczyński 42', 58', Mateusz Brzozowski 44', 54' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosna | Kolejka 13 | Wt | 20 CZE | 19:00 | | 4 — 0 | Victoria 2015 Skalbmierz |
Jakub Rosiński 25', Marcin Welenc 45', Artur Sarwicki 46', Miłosz Szarek 58' |