| Sparingi | | Śr | 1 LIP | | | 1 — 5 | Moravia Morawica |
| Sparingi | | Sb | 4 LIP | 11:00 | | 2 — 3 | ŁKS Probudex Łagów |
| Sparingi | | Śr | 8 LIP | | | 4 — 0 | Góral Górno |
| Sparingi | | Sb | 11 LIP | | | 2 — 1 | Zenit Chmielnik |
| Klasa okręgowa | Kolejka 1 | Sb | 1 SIE | 11:00 | | 0 — 5 | Klimontowianka Klimontów |
| Klasa okręgowa | Kolejka 2 | Nd | 9 SIE | 11:00 | | 1 — 3 | Victoria 2015 Skalbmierz |
Daniel Gładysz 49' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 3 | Sb | 15 SIE | 11:00 | | 4 — 0 | Zorza Tempo Pacanów |
Daniel Gładysz 39', Filip Kaczmarski 78', Michał Prus 83', Krystian Moskal 90' (k.) |
| Klasa okręgowa | Kolejka 4 | Nd | 23 SIE | 17:00 | | 0 — 0 | Bucovia Bukowa |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 1 | Śr | 26 SIE | 14:00 | | 3 — 1 | Star/Juventa Starachowice |
Kamil Gocał 57', Sebastian Czechowski 85', 90' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 1 | Śr | 26 SIE | 17:00 | | 3 — 0 | Star/Juventa Starachowice |
Filip Kaczmarski 65', 75', 84' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 1 | Sb | 29 SIE | 09:30 | | 1 — 3 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Wojciech Domaradzki 72' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 2 | Sb | 29 SIE | 11:30 | | 8 — 0 | Spartakus Daleszyce |
Franciszek Słoń 21', 42', 56', Sebastian Czechowski 45', 64', 88', Kamil Gocał 67', Mateusz Królikowski 76' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 1 | Sb | 29 SIE | 14:00 | | 2 — 2 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Dominik Stępień 54', Dominik Kobiec 63' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 5 | Sb | 29 SIE | 17:00 | | 3 — 0 | Zenit Chmielnik |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 1 | Nd | 30 SIE | 10:00 | | 0 — 5 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 3 | Wt | 1 WRZ | 16:00 | | 9 — 0 | Hetman Włoszczowa |
Jacek Karpacz 2', 30', Kamil Kozłowski 21', Adrian Materek 63', 73', Filip Kaczmarski 65', 84', 87', Franciszek Słoń 67' |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 1 | Śr | 2 WRZ | 17:00 | | 1 — 1 | Wierna Małogoszcz |
Oliwier Węgrzyn 35' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 2 | Sb | 5 WRZ | 10:00 | | 4 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Wojciech Domaradzki 8', Antoni Stępień 30', 73', Filip Łukawski 57' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 2 | Sb | 5 WRZ | 12:00 | | 4 — 2 | GKS Nowiny |
Dominik Kobiec 25', Kamil Haba 30', 32', Miłosz Manecki 69' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 4 | Sb | 5 WRZ | 12:00 | | 3 — 0 | AP SKS Star Starachowice |
Sebastian Czechowski 56', Franciszek Słoń 75', 87' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 6 | Sb | 5 WRZ | 16:00 | | 1 — 2 | Wicher Miedziana Góra |
Daniel Gładysz 80' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 2 | Nd | 6 WRZ | 10:00 | | 2 — 1 | AP SKS Star Starachowice |
Jan Majcherczyk 26', Maciej Ksel 32' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 4 | Nd | 6 WRZ | 16:00 | | 2 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Kacper Szymaniak 58', Kamil Kozłowski 60' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 2 | Śr | 9 WRZ | 16:15 | | 5 — 1 | Wodnik Styków |
Filip Kaczmarski 26', Daniel Gładysz 51', Patryk Żak 70', Tomasz Kołodziejczyk 77', 85' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 3 | Sb | 12 WRZ | 10:00 | | 3 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Kamil Haba 15', Dominik Stępień 58', Paweł Kołomański 70' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 5 | Sb | 12 WRZ | 11:00 | | 5 — 2 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Filip Kaczmarski 19', Jacek Karpacz 27', 31', 65', Radosław Grzesiak 78' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 5 | Sb | 12 WRZ | 12:00 | | 3 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Jakub Niedziałek 64', Sebastian Czechowski 78', 90' |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 4 | Sb | 12 WRZ | 14:00 | | 1 — 8 | Juventa Starachowice |
Wiktor Sobierajski 50' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 7 | Sb | 12 WRZ | 16:00 | | 3 — 0 | Sparta Dwikozy |
Bartosz Tutaj 12', Daniel Gładysz 72', Damian Salwa 84' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 3 | Nd | 13 WRZ | 10:00 | | 1 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Mikołaj Ksel 41' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 6 | Wt | 15 WRZ | 16:00 | | 5 — 1 | GKS Nowiny |
Adrian Materek 3', 43', Filip Kaczmarski 39', Przemysław Molęda 70', Jakub Harabin 90' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 6 | Wt | 15 WRZ | 17:00 | | 1 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna |
Sebastian Czechowski 10' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 4 | Sb | 19 WRZ | 09:00 | | 0 — 2 | Neptun Końskie |
| Klasa okręgowa | Kolejka 8 | Sb | 19 WRZ | 11:00 | | 3 — 3 | Piaskowianka Piaski |
Daniel Gładysz 11', 53', Krystian Moskal 22' |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 5 | Sb | 19 WRZ | 17:30 | | 0 — 12 | Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 4 | Nd | 20 WRZ | 10:00 | | 1 — 0 | Juventa Starachowice |
Wojciech Domaradzki 16' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 4 | Nd | 20 WRZ | 11:30 | | 3 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna |
Szymon Tymoszewski 31', Dawid Jaworski 34', Tymon Mazurek 78' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 7 | Nd | 20 WRZ | 15:00 | | 1 — 4 | Korona SA II Kielce |
Jakub Śliwa 42' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 7 | Nd | 20 WRZ | 16:00 | | 3 — 1 | KKP Korona Kielce |
Sebastian Czechowski 15', 62', Franciszek Słoń 19' |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 3 | Wt | 22 WRZ | 16:00 | | 0 — 12 | KKP Korona Kielce |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 2 | Wt | 22 WRZ | 17:00 | | 4 — 1 | Futsal Nowiny |
Adrian Materek 18', Kamil Kozłowski 32', 55', Filip Kaczmarski 39' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 3 | Śr | 23 WRZ | 15:30 | | 6 — 2 | Radiator$ Stąporków |
Damian Salwa 14', 39', Krystian Moskal 26', 34', Dariusz Kucbart 37' (sam.), Daniel Gładysz 73' |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 6 | Pt | 25 WRZ | 17:00 | | 0 — 6 | Wierna Małogoszcz |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 5 | Sb | 26 WRZ | 09:00 | | 9 — 2 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Maciej Wójcik 9', 28', Aleksander Mazurek 19', 48', 51', Cezary Godek 23', 58', Wojciech Domaradzki 61', 75' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 5 | Sb | 26 WRZ | 10:30 | | 1 — 2 | Juventa Starachowice |
Jan Majcherczyk 1' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 8 | Sb | 26 WRZ | 12:00 | | 0 — 2 | Star/Juventa Starachowice |
| Klasa okręgowa | Kolejka 9 | Nd | 27 WRZ | 15:00 | | 0 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 8 | Śr | 30 WRZ | 15:00 | | 2 — 2 | Star/Juventa Starachowice |
Jakub Śliwa 30', Adrian Materek 59' |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 7 | Sb | 3 PAŹ | 09:30 | | 0 — 7 | PAS Skarżysko-Kamienna |
| Klasa okręgowa | Kolejka 10 | Sb | 3 PAŹ | 11:00 | | 3 — 3 | Piast Stopnica |
Daniel Gładysz 28', Krystian Moskal 49' (k.), Piotr Gołąbek 90' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 6 | Sb | 3 PAŹ | 14:00 | | 1 — 8 | KKP Korona Kielce |
Jan Majcherczyk 34' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 6 | Nd | 4 PAŹ | 10:00 | | 1 — 3 | KKP Korona II Kielce |
Wiktor Rzędowski 80' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 9 | Nd | 4 PAŹ | 10:00 | | 6 — 1 | Spartakus Daleszyce |
Wojciech Grątkiewicz 29', Jakub Binek 40', Sebastian Czechowski 56', 90', Kacper Cedzyński 56' (sam.), Krystian Sobolewski 67' (sam.) |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 6 | Nd | 4 PAŹ | 12:00 | | 1 — 5 | KKP Korona II Kielce |
Dominik Kobiec 60' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 9 | Nd | 4 PAŹ | 14:00 | | 4 — 1 | Futsal Nowiny |
Filip Kaczmarski 30', 86', Kamil Gocał 55', Jacek Karpacz 82' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 5 | Wt | 6 PAŹ | 16:30 | | 4 — 0 | Hetman Włoszczowa |
Paweł Kołomański 28', Szymon Tymoszewski 49', 75', Miłosz Manecki 67' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 7 | Sb | 10 PAŹ | 09:00 | | 4 — 0 | GKS Nowiny |
Filip Staszewski 9', Dominik Kobiec 10', Kamil Haba 19', Dominik Stępień 60' |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 8 | Sb | 10 PAŹ | 09:00 | | 0 — 7 | KKP Korona Kielce |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 10 | Sb | 10 PAŹ | 11:00 | | 6 — 1 | Hetman Włoszczowa |
Jacek Karpacz 12', 15', 26', 32', 72', Adrian Materek 28' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 7 | Sb | 10 PAŹ | 11:30 | | 1 — 3 | AP SKS Star Starachowice |
Jakub Augustyn 3' |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 7 | Nd | 11 PAŹ | 10:00 | | 4 — 4 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Aleksander Mazurek 13', Antoni Stępień 17', Piotr Jamioł 22', Maciej Wójcik 71' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 11 | Nd | 11 PAŹ | 11:00 | | 3 — 2 | Zryw Zbigniewice |
Daniel Gładysz 16', Krystian Moskal 80', Damian Salwa 88' |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 2 | Śr | 14 PAŹ | 15:30 | | 2 — 1 | PAS Skarżysko-Kamienna |
Antoni Terpiński 40', Jakub Fugiel 56' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 8 | Nd | 18 PAŹ | 10:00 | | 0 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 9 | Nd | 18 PAŹ | 10:00 | | 0 — 6 | Juventa Starachowice |
| Klasa okręgowa | Kolejka 12 | Nd | 18 PAŹ | 12:00 | | 4 — 0 | Stal Kunów |
Daniel Gładysz 37', Piotr Gołąbek 49', Filip Kaczmarski 61', 74' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 4 | Śr | 21 PAŹ | 14:30 | | 4 — 6 | Łysica Bodzentyn |
Jakub Moskal 60', 77', Damian Salwa 68', Krystian Moskal 90' (k.) |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 9 | Cz | 22 PAŹ | 16:00 | | 2 — 8 | Juventa Starachowice |
Kacper Socha 56', Dominik Kosiński 74' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 9 | Sb | 24 PAŹ | 10:00 | | 0 — 3 | Neptun Końskie |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 12 | Sb | 24 PAŹ | 10:00 | | 9 — 2 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Wojciech Gajos 7', Adrian Materek 34', 68', Jacek Karpacz 50', 80', Filip Kaczmarski 54', 57', Wiktor Bartoszek 65', Wiktor Węgliński 77' |
| Świętokrzyska Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 10 | Sb | 24 PAŹ | 12:00 | | 0 — 7 | Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 12 | Sb | 24 PAŹ | 12:00 | | 1 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Jakub Moralski 2' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 9 | Nd | 25 PAŹ | 10:00 | | 3 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Dominik Kobiec 49', Mateusz Horbal 74' (sam.), Szymon Tymoszewski 80' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 13 | Nd | 25 PAŹ | 13:00 | | 0 — 5 | Unia Sędziszów |
| Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 10 | Sb | 31 PAŹ | 08:30 | | 9 — 2 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Rafał Ozga 4', Piotr Tracz 9', Maciej Wójcik 14', Norbert Żelichowski 21', Cezary Godek 31', 57', Wiktor Simlat 36', Maksymilian Masternak 75', Kornel Młynarski 80' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 10 | Sb | 31 PAŹ | 09:30 | | 6 — 2 | Juventa Starachowice |
Oliwier Węgrzyn 14', Oskar Krzemiński 15', 17', Maciej Ksel 20', Mikołaj Ksel 50', Patryk Drogosz 54' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 14 | Sb | 31 PAŹ | 11:00 | | 6 — 2 | Świt Ćmielów |
Filip Kaczmarski 16', Mikołaj Susło 28', Piotr Gołąbek 45', Jakub Moskal 47', Damian Salwa 70', Michał Prus 80' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 13 | Sb | 31 PAŹ | 13:00 | | 6 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna |
Sebastian Czechowski 23', 73', 81', 90', Jakub Binek 38', Filip Janiszewski 89' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 13 | Sb | 31 PAŹ | 14:00 | | 1 — 1 | GKS Nowiny |
Adrian Materek 47' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 11 | Śr | 4 LIS | 13:45 | | 5 — 1 | AP SKS Star Starachowice |
Franciszek Słoń 3', 20', Jakub Binek 13', Kamil Gocał 34', Sebastian Czechowski 44' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 10 | Sb | 7 LIS | 09:30 | | 3 — 0 | Hetman Włoszczowa |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 14 | Sb | 7 LIS | 13:00 | | 1 — 2 | Korona SA II Kielce |
Jacek Karpacz 16' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 14 | Nd | 8 LIS | 09:30 | | 4 — 1 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Piotr Sarnot 7', Jakub Binek 27', 43', 49' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 15 | Nd | 8 LIS | 13:00 | | 2 — 2 | Kamienna Brody |
Bartosz Tutaj 6', Damian Salwa 26' |
| CLJ U-15, baraże | Finały (gr. D) | Śr | 11 LIS | 12:00 | | 0 — 3 | Hetman Zamość (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| CLJ U-17, baraże | Finały (gr. D) | Śr | 11 LIS | 13:30 | | 0 — 6 | Stal Rzeszów (Stadion Miejski, boczne (szt.), Rzeszów) |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 11 | Cz | 12 LIS | 16:00 | | 2 — 3 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Jakub Bartczak 26', Jacek Karpacz 78' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 8 | Cz | 12 LIS | 18:00 | | 1 — 3 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
Jan Głowacki 58' (sam.) |
| CLJ U-17, baraże | Finały - rewanże (gr. D) | Sb | 14 LIS | 12:00 | | 3 — 5 | Stal Rzeszów (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Kamil Gocał 28', 49', 78' |
| CLJ U-15, baraże | Finały - rewanże (gr. D) | Nd | 15 LIS | 12:00 | | 0 — 6 | Hetman Zamość |
| Sparingi | | Pt | 12 LUT | | | 2 — 1 | Polonia Białogon Kielce |
| Sparingi | | Pt | 26 LUT | 20:30 | | 2 — 3 | GKS Rudki (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 1 | Nd | 7 MAR | 13:00 | | 0 — 2 | Sandecja Nowy Sącz (Stadion Miejski, Nowy Sącz) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 2 | Sb | 13 MAR | 12:00 | | 0 — 4 | Resovia Rzeszów (Nowiny (boczne)) |
| Klasa okręgowa | Kolejka 16 | Nd | 14 MAR | 14:00 | | 0 — 2 | Klimontowianka Klimontów |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 3 | Nd | 21 MAR | 14:00 | | 1 — 1 | Korona SA II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Przemysław Molęda 31' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 21 | Śr | 21 KWI | 17:00 | | 2 — 3 | Wicher Miedziana Góra |
Michał Gajos 25', Wiktor Bartoszek 90' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 8 | Sb | 24 KWI | 13:00 | | 0 — 7 | Sandecja Nowy Sącz (Stadion Orląt, Kielce) |
| Klasa okręgowa | Kolejka 22 | Nd | 25 KWI | 17:00 | | 1 — 0 | Sparta Dwikozy |
Bartłomiej Kołomański 57' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 1 | Sb | 1 MAJ | 09:30 | | 1 — 2 | Juventa Starachowice |
Jan Majcherczyk 36' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 23 | Sb | 1 MAJ | 11:00 | | 2 — 1 | Piaskowianka Piaski |
Michał Gajos 25', Bartłomiej Kołomański 33' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna | Kolejka 1 | Sb | 1 MAJ | 16:00 | | 0 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 1 | Nd | 2 MAJ | 11:00 | | 4 — 2 | Wisła Sandomierz |
Wiktor Rzędowski 16', Maksymilian Masternak 33', Antoni Stępień 54', Maksymilian Bysiak 80' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 17 | Pn | 3 MAJ | 17:00 | | 2 — 1 | Victoria 2015 Skalbmierz |
Bartłomiej Kołomański 48', Jakub Niedziałek 90' |
| Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | Kolejka 1 | Pt | 7 MAJ | 17:30 | | 2 — 5 | Piaskowianka Piaski |
Paweł Kołomański 48', Krzysztof Matusiak 60' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 2 | Sb | 8 MAJ | 09:00 | | 0 — 8 | KKP Korona Kielce |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 2 | Sb | 8 MAJ | 11:00 | | 1 — 4 | Olimpia Pogoń Staszów |
Kacper Majchrzyk 69' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna | Kolejka 2 | Sb | 8 MAJ | 12:00 | | 2 — 2 | AP SKS Star Starachowice (Starachowice, boczne (Sahara)) |
Filip Staszewski 36', Wojciech Grątkiewicz 47' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 24 | Sb | 8 MAJ | 13:00 | | 2 — 3 | Sparta Kazimierza Wielka |
Damian Salwa 34', Piotr Gołąbek 85' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 1 | Nd | 9 MAJ | 11:00 | | 4 — 4 | Wierna Małogoszcz |
Antoni Terpiński 7', 23', 43', Oliwier Węgrzyn 17' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 10 | Nd | 9 MAJ | 13:00 | | 1 — 0 | Korona SA II Kielce |
Wojciech Gajos 22' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 2 | Sb | 15 MAJ | 09:00 | | 0 — 3 | PAS Skarżysko-Kamienna |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 3 | Sb | 15 MAJ | 10:00 | | 0 — 10 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 3 | Sb | 15 MAJ | 12:00 | | 0 — 2 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | Kolejka 2 | Sb | 15 MAJ | 13:00 | | 0 — 3 | Arka Kluczewsko |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna | Kolejka 3 | Nd | 16 MAJ | 12:00 | | 1 — 5 | OKS Opatów |
Aleksander Marko 39' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 11 | Nd | 16 MAJ | 12:30 | | 1 — 6 | Stal Rzeszów (Stadion Miejski Stal, Rzeszów) |
Sebastian Czechowski 81' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 25 | Nd | 16 MAJ | 17:00 | | 0 — 3 | Piast Stopnica |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 3 | Wt | 18 MAJ | | | 0 — 3 | Juventa Starachowice |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 4 | Śr | 19 MAJ | 15:00 | | 1 — 2 | Stal Rzeszów |
Sebastian Czechowski 54' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 18 | Śr | 19 MAJ | 17:30 | | 0 — 3 | Zorza Tempo Pacanów |
| Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | Kolejka 3 | Sb | 22 MAJ | 11:00 | | 15 — 1 | Partyzant Radoszyce |
Dominik Stępień 1', 24', Dominik Kobiec 9', 14', 30', Olaf Kruk 17', 23', 75', Kamil Haba 42', 44', 57', Piotr Jamioł 56', 70', Krzysztof Matusiak 81', Aleksander Mazurek 90' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 4 | Sb | 22 MAJ | 11:00 | | 0 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 4 | Sb | 22 MAJ | 13:00 | | 2 — 2 | Astra Piekoszów |
Kacper Majchrzyk 10', Piotr Tracz 62' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 26 | Sb | 22 MAJ | 17:00 | | 8 — 0 | Zryw Zbigniewice |
Kamil Mróz 25', Bartłomiej Kołomański 31', 42', 86', Albert Kwiatek 35', 47', Damian Salwa 83', Kamil Gocał 87' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 4 | Nd | 23 MAJ | 10:00 | | 2 — 15 | KKP Korona Kielce |
Kacper Kozłowski 18', Bartłomiej Jamorski 27' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 12 | Nd | 23 MAJ | 13:00 | | 4 — 1 | Motor Lublin |
Sebastian Czechowski 70', Wiktor Bartoszek 77', 90', Jacek Karpacz 90' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna | Kolejka 4 | Nd | 23 MAJ | 15:00 | | 1 — 2 | GKS Nowiny (Nowiny (boczne)) |
Aleksander Marko 9' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 5 | Sb | 29 MAJ | 09:00 | | 3 — 1 | DAP Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Norbert Żelichowski 45', 61', Antoni Stępień 47' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 5 | Sb | 29 MAJ | 10:00 | | 0 — 3 | AP SKS Star Starachowice |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 5 | Sb | 29 MAJ | 11:00 | | 2 — 10 | Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski |
Oliwier Węgrzyn 20', Igor Grzela 22' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 5 | Sb | 29 MAJ | 13:00 | | 0 — 4 | Motor Lublin (Arena Lublin (boczne, naturalne)) |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna | Kolejka 5 | Sb | 29 MAJ | 13:00 | | 1 — 3 | Star/Juventa Starachowice |
Jakub Binek 4' |
| Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | Kolejka 4 | Nd | 30 MAJ | 11:00 | | 3 — 1 | Naprzód Jędrzejów |
Dominik Kobiec 4', 43', Kamil Haba 87' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 27 | Nd | 30 MAJ | 17:00 | | 2 — 3 | Stal Kunów |
Damian Salwa 22', 88' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 9 | Śr | 2 CZE | 12:30 | | 0 — 6 | Resovia Rzeszów |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 6 | Śr | 2 CZE | 17:00 | | 2 — 2 | Wierna Małogoszcz |
Antoni Terpiński 9', 48' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 28 | Cz | 3 CZE | 17:00 | | 3 — 0 | Unia Sędziszów |
Wiktor Bartoszek 2', Damian Salwa 12', Krystian Moskal 87' (k.) |
| Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | Kolejka 5 | Sb | 5 CZE | 10:00 | | 5 — 2 | Unia Sędziszów |
Jakub Sroga 20' (sam.), Dominik Stępień 48', Kamil Haba 52', Olaf Kruk 63', Aleksander Mazurek 90' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 6 | Sb | 5 CZE | 10:00 | | 0 — 4 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 6 | Sb | 5 CZE | 13:00 | | 1 — 7 | Górnik Łęczna |
Sebastian Czechowski 80' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 6 | Sb | 5 CZE | 14:00 | | 0 — 3 | Wisła Junior Sandomierz |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna | Kolejka 6 | Nd | 6 CZE | 10:00 | | 0 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego) |
| Klasa okręgowa | Kolejka 29 | Nd | 6 CZE | 17:00 | | 2 — 0 | Świt Ćmielów |
Kamil Mróz 10', Jakub Moskal 81' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 7 | Cz | 10 CZE | 15:30 | | 0 — 2 | Garbarnia Kraków |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosna | Kolejka 7 | Sb | 12 CZE | 11:00 | | 1 — 4 | Wierna Małogoszcz |
Filip Łukawski 45' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 7 | Sb | 12 CZE | 11:00 | | 1 — 3 | Neptun Końskie |
Mikołaj Białek 60' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna | Kolejka 7 | Sb | 12 CZE | 13:00 | | 2 — 1 | KKP Korona Kielce |
Filip Staszewski 48', Sebastian Czechowski 86' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 19 | Sb | 12 CZE | 16:00 | | 1 — 2 | Bucovia Bukowa |
Wiktor Węgliński 34' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 8 | Nd | 13 CZE | 10:00 | | 1 — 10 | Juventa Starachowice |
Kacper Kozłowski 28' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 9 | Śr | 16 CZE | 17:00 | | 0 — 6 | KKP Korona Kielce |
| Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | Kolejka 7 | Cz | 17 CZE | 18:00 | | 2 — 1 | Orlicz Suchedniów |
Dominik Kobiec 24', 38' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 13 | Sb | 19 CZE | 12:00 | | 0 — 3 | Górnik Łęczna |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 10 | Sb | 19 CZE | 13:00 | | 2 — 10 | Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski |
Wiktor Sobierajski 5', Antoni Terpiński 13' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 20 | Sb | 19 CZE | 16:00 | | 2 — 3 | Zenit Chmielnik |
Piotr Gołąbek 17', Michał Gajos 78' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 7 | Wt | 22 CZE | 17:00 | | 0 — 1 | PAS Skarżysko-Kamienna |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 14 | Sb | 26 CZE | 13:00 | | 1 — 1 | Garbarnia Kraków |
Wiktor Węgliński 90' |
| Klasa okręgowa | Kolejka 30 | Nd | 27 CZE | 17:00 | | 2 — 1 | Kamienna Brody |
Radosław Grzesiak 68', Daniel Gładysz 82' |