Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 44

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 85,443
· Najnowszy użytkownik: LudovicReuschel
Statystyki
statystyka
 Nida Sobków (trampkarz mł.)
SparingiSb27 LIP
 
  5 — 4   Gród Ćmińsk
SparingiSb10 SIE
 
  0 — 2   Unia Małogoszcz
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Sb17 SIE17:00
 
  2 — 1   Oldboys Jędrzejów
Łukasz Laskowski 78', Rafał Woliński 79'
Klasa A, gr. IIKolejka 1Nd25 SIE15:00
 
  0 — 3  Nida Oksa
Młodzik starszy, gr. VKolejka 1Sb31 SIE09:00
 
  0 — 5  Naprzód Jędrzejów
Klasa A, gr. IIKolejka 2Sb31 SIE11:00
 
  0 — 2  Bucovia Bukowa
Młodzik starszy, gr. VKolejka 2WtWRZ16:00
 
  1 — 0  Unia Sędziszów
Wojciech Baran 53'
Młodzik starszy, gr. VKolejka 3SbWRZ10:00
 
  0 — 3  Football Academy Pińczów
Klasa A, gr. IIKolejka 3NdWRZ15:00
 
  0 — 3  Gród Wiślica
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2Śr11 WRZ16:30
 
  0 — 6   Astra Piekoszów
Klasa A, gr. IIKolejka 4Nd15 WRZ16:00
 
  4 — 0  Start Słupia Jędrzejowska
Damian Waligóra 29', 80', 88', Dawid Kramer 83'
Młodzik starszy, gr. VKolejka 4Nd15 WRZ17:00
 
  1 — 10Dąb Nagłowice
Mateusz Małogoski 33'
Młodzik starszy, gr. VKolejka 5Sb21 WRZ10:00
 
  0 — 8  Football Academy Jędrzejów
Klasa A, gr. IIKolejka 5Nd22 WRZ16:00
 
  3 — 2  Zryw Skroniów
Konrad Orliński 58', Jakub Przygodzki 80', Damian Waligóra 90'
Młodzik starszy, gr. VKolejka 6Sb28 WRZ10:00
 
  0 — 3  Naprzód Jędrzejów
Klasa A, gr. IIKolejka 6Nd29 WRZ15:00
 
  2 — 2  Nidzica Dobiesławice
Arkadiusz Kasprzyk 76', Jakub Przygodzki 81'
Młodzik starszy, gr. VKolejka 7SbPAŹ10:00
 
  1 — 3  Unia Sędziszów
Krzysztof Mazur 12'
Klasa A, gr. IIKolejka 7SbPAŹ15:00
 
  1 — 1  Dąb Nagłowice
Kacper Kuta 11'
Klasa A, gr. IIKolejka 8Nd13 PAŹ15:00
 
  1 — 0  Zieleń Żelisławice
Damian Waligóra 45'
Młodzik starszy, gr. VKolejka 8Wt15 PAŹ16:30
 
  0 — 7  Football Academy Pińczów
Młodzik starszy, gr. VKolejka 9Sb19 PAŹ10:00
 
  0 — 1  Dąb Nagłowice
Klasa A, gr. IIKolejka 9Nd20 PAŹ14:00
 
  3 — 2  Wisła Nowy Korczyn
Arkadiusz Kasprzyk 9', Adam Kaczor 82', 90'
Młodzik starszy, gr. VKolejka 10Sb26 PAŹ11:00
 
  1 — 2  Football Academy Jędrzejów (Piaski)
Wojciech Baran 25'
Klasa A, gr. IIKolejka 10Nd27 PAŹ13:00
 
  2 — 2  Wierna II Małogoszcz
Damian Waligóra 8', 88'
Klasa A, gr. IIKolejka 11SbLIS13:45
 
  1 — 1  LKS Bolmin
Karol Wijas 70'
SparingiNd16 LUT18:00
 
  0 — 12 Orlęta Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
SparingiNd23 LUT18:00
 
  2 — 2   Granat II Skarżysko-Kamienna (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
SparingiNdMAR18:00
 
  1 — 10 KS Smyków (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
SparingiSbMAR18:00
 
  1 — 4   Góral Górno (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Klasa A, gr. IIKolejka 12Nd29 MAR15:00
 
   —   Nida Oksa
Klasa A, gr. IIKolejka 13NdKWI15:00
 
   —   Bucovia Bukowa
Klasa A, gr. IIKolejka 14Sb11 KWI12:00
 
   —   Gród Wiślica
Klasa A, gr. IIKolejka 15Sb18 KWI16:00
 
   —   Start Słupia Jędrzejowska
Klasa A, gr. IIKolejka 16Nd26 KWI15:00
 
   —   Zryw Skroniów
Klasa A, gr. IIKolejka 17NdMAJ15:00
 
   —   Nidzica Dobiesławice
Klasa A, gr. IIKolejka 18Nd10 MAJ15:00
 
   —   Dąb Nagłowice
Klasa A, gr. IIKolejka 19Nd17 MAJ15:00
 
   —   Zieleń Żelisławice
Klasa A, gr. IIKolejka 20Nd24 MAJ15:00
 
   —   Wisła Nowy Korczyn
Klasa A, gr. IIKolejka 21Nd31 MAJ15:00
 
   —   Wierna II Małogoszcz
Klasa A, gr. IIKolejka 22NdCZE15:00
 
   —   LKS Bolmin
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie