Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 120

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 62,777
· Najnowszy użytkownik: sydn310hr
Statystyki
statystyka
 Wierna Małogoszcz (orlik mł.)
SparingiSb21 LIP
 
  0 — 0   GKS Nowiny
SparingiNd22 LIP18:00
 
  5 — 5   Nida Oksa
SparingiSb28 LIP
 
  5 — 0   Zenit Chmielnik
SparingiSbSIE
 
  1 — 1   Łysica Bodzentyn
IV ligaKolejka 1Sb11 SIE17:00
 
  3 — 0  Olimpia Pogoń Staszów
Mateusz Fryc 57', 70', Szymon Bujak 75'
IV ligaKolejka 2Śr15 SIE17:00
 
  2 — 2  Granat Skarżysko-Kamienna
Michał Bała 55' (k.), 90'
IV ligaKolejka 3Nd19 SIE17:00
 
  0 — 1  Partyzant Radoszyce
Klasa A, gr. IIKolejka 1Nd26 SIE11:00
 
  4 — 5  D±b Nagłowice
Jakub Fr±czek 1', Wiktor Soboń 4', Filip Borowski 15', Kamil Cygan 88'
IV ligaKolejka 4Nd26 SIE17:00
 
  3 — 2  TS 1946 Nida Pińczów
Michał Bała 2', Mateusz Fryc 24', Damian Bednarski 90'
IV ligaKolejka 5Śr29 SIE17:00
 
  3 — 0  Klimontowianka Klimontów
Piotr Pawłowski 32', Mateusz Fryc 45', Bartłomiej Wijas 55'
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 1SbWRZ10:00
 
  6 — 0  Neptun Końskie
Jan Zaborowicz 5', 63', Mateusz Ziętal 34', 61', Mikołaj Hajduk 46', Miłosz Wojtasiński 55'
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 1SbWRZ10:30
 
  0 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 1SbWRZ11:00
 
12 — 0  Astra Piekoszów
Łukasz Jędrzejczyk 3', 25', 31', 41', 55', Konrad Chrab±szcz 26', 33', 43', 52', 75', Filip Stańczyk 48', Szymon Olesiński 74'
Klasa A, gr. IIKolejka 2NdWRZ15:00
 
  0 — 1  Nida Sobków
IV ligaKolejka 6NdWRZ17:00
 
  0 — 0  Hetman Włoszczowa
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 2WtWRZ15:30
 
  4 — 0  Juventa Starachowice
Błażej Bednarski 20', 57', Aleksander Kosior 37', Daniel Bielecki 55'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 2WtWRZ17:00
 
  7 — 0  Bucovia Bukowa
Oliwer Szymkiewicz 5', Konrad Chrab±szcz 17', Kamil Szczepańczyk 20', Łukasz Jędrzejczyk 31', 49', Szymon Olesiński 72', Sebastian Dudek 78'
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 2ŚrWRZ17:00
 
  0 — 4  Hetman Włoszczowa
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 3SbWRZ11:30
 
  2 — 2  Akademia Piłkarska Końskie
Błażej Bednarski 15', Aleksander Kosior 20'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 3SbWRZ12:00
 
  4 — 0  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Łukasz Jędrzejczyk 35', Jakub Sosnowski 49' (k.), Filip Stańczyk 64', 67'
Klasa A, gr. IIKolejka 3NdWRZ16:00
 
  2 — 2  Gród Wi¶lica
Przemysław Wolski 43', Szymon Polak 53'
IV ligaKolejka 7NdWRZ16:00
 
  3 — 0  Lubrzanka Kajetanów
Damian Czarnecki 55', Piotr Pawłowski 59', Karol Krzyżyk 90'
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 3Wt11 WRZ16:00
 
  3 — 1  Arka Kluczewsko
Mikołaj Hajduk 25', 58', 69'
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 3Śr12 WRZ16:00
 
  1 — 1  
k. 2–4
Astra Piekoszów
Karol G±gorowski 2'
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 5Sb15 WRZ10:00
 
  1 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.
Wiktor Kubus 23'
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 4Sb15 WRZ11:00
 
15 — 0  Deko Włoszczowa
Mateusz Ziętal 8', 15', 29', Mateusz Kaleta 25', 41', 63', 65', Jan Zaborowicz 32' (k.), 39', Kacper Gacek 37' (sam.), Miłosz Wojtasiński 44', 51', Szymon Wojtasiński 54', Maciej Ziomek 55', Wiktor Buda 57'
Klasa A, gr. IIKolejka 4Sb15 WRZ16:00
 
  3 — 1  Partyzant Wodzisław
Konrad Wijas 38', 49', Jakub Fr±czek 90'
IV ligaKolejka 8Sb15 WRZ16:00
 
  1 — 0  GKS Nowiny
Mateusz Fryc 2'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 4Nd16 WRZ10:00
 
  7 — 1  LKS Bolmin
Konrad Chrab±szcz 27', 45', 46', Jakub Zdeb 29', 69' (k.), Filip Stańczyk 56', Jakub Grzyb 58'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 5Sb22 WRZ10:00
 
  3 — 0  Czarnovia Kielce
Maciek Głogowski 13', Oliwer Szymkiewicz 30', Łukasz Jędrzejczyk 80'
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 5Sb22 WRZ11:00
 
  3 — 2  Partyzant Radoszyce
Miłosz Wojtasiński 18', Bartłomiej Chróst 20', Jan Zaborowicz 43'
IV ligaKolejka 9Nd23 WRZ11:00
 
  2 — 0  Korona II Kielce
Mateusz Fryc 62', 80'
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 6Nd23 WRZ12:00
 
  2 — 0  Victoria Mniów
Wiktor Stojko 13', Błażej Bednarski 58'
Klasa A, gr. IIKolejka 5Nd23 WRZ16:00
 
  3 — 0  Victoria 2015 Skalbmierz
Przemysław Wolski 11', Filip Borowski 30', Kamil Cygan 44' (k.)
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 7Wt25 WRZ15:30
 
  1 — 9  KKP Korona Kielce
Szymon Borowski 41'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 6Cz27 WRZ16:30
 
  5 — 1  Astra Piekoszów
Filip Stańczyk 12', Jakub Zdeb 23', 28', 71', Łukasz Jędrzejczyk 55'
IV ligaKolejka 10Sb29 WRZ11:00
 
  2 — 5  Alit Ożarów
Mateusz Fryc 9', Paweł Rogula 33'
Klasa A, gr. IIKolejka 6Sb29 WRZ11:30
 
  4 — 1  GKS Kluczewsko
Bartłomiej Mi¶ta 10', 65', Wiktor Soboń 44', Kamil Cygan 60'
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 8Nd30 WRZ10:00
 
  0 — 2  Granat Skarżysko-Kamienna
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 6Nd30 WRZ11:30
 
  5 — 0  Neptun Końskie
Miłosz Wojtasiński 17', 60', Igor Borowski 49', Piotr Chowaniec 55', 59'
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 7SbPA¬10:00
 
  1 — 3  Hetman Włoszczowa
Bartosz Olesiński 7'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 7SbPA¬11:00
 
  5 — 0  Bucovia Bukowa
Filip Stańczyk 25', Sebastian Dudek 35', Konrad Chrab±szcz 37', Kamil Szczepańczyk 52', Jakub Zdeb 54'
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 9SbPA¬11:00
 
  1 — 1  Juventa Starachowice
Przemysław ¦wierczyński 57'
Klasa A, gr. IIKolejka 7SbPA¬15:00
 
  1 — 2  LKS Bolmin
Konrad Wijas 30'
IV ligaKolejka 11NdPA¬15:00
 
  2 — 0  Łysica Bodzentyn
Mateusz Fryc 82', Michał Bała 86' (k.)
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 10WtPA¬15:00
 
  1 — 1  Akademia Piłkarska Końskie
Szymon Borowski 46'
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 11Sb13 PA¬09:30
 
  2 — 1  Orlęta Kielce
Błażej Bednarski 20', 56'
Klasa A, gr. IIKolejka 8Sb13 PA¬13:00
 
  3 — 4  Wisła Nowy Korczyn
Przemysław Wolski 41', 44', Damian Bednarski 75'
IV ligaKolejka 12Sb13 PA¬15:00
 
  2 — 4  Neptun Końskie
Michał Bała 9' (k.), Wiktor Soboń 45'
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 8Nd14 PA¬10:00
 
  2 — 1  Arka Kluczewsko
Miłosz Wojtasiński 4', Jan Zaborowicz 54'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 8Nd14 PA¬11:30
 
  4 — 0  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Konrad Chrab±szcz 31', 78', Łukasz Jędrzejczyk 69', Jakub Zdeb 77'
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 12Sb20 PA¬11:30
 
  0 — 2  KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 9Sb20 PA¬13:00
 
11 — 1  Deko Włoszczowa
Jan Zaborowicz 12', 14', Piotr Chowaniec 24', 52', Bartosz Olesiński 29', Miłosz Wojtasiński 31', Daniel Wojarski 42', Mateusz Ziętal 47', Dominik G±gorowski 60' (k.), 65', 70'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 9Sb20 PA¬15:00
 
  4 — 0  LKS Bolmin
Filip Stańczyk 2', Łukasz Jędrzejczyk 35', Jakub Zdeb 48', Konrad Chrab±szcz 67'
IV ligaKolejka 13Nd21 PA¬14:00
 
  1 — 2  MKS Zdrój Busko
Michał Bała 33'
Klasa A, gr. IIKolejka 9Nd21 PA¬15:00
 
  0 — 6  Nida Oksa
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 13Sb27 PA¬10:00
 
  3 — 0  Victoria Mniów
Trampkarz starszy, gr. IKolejka 10Sb27 PA¬10:30
 
  1 — 0  Partyzant Radoszyce
Piotr Chowaniec 55'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 10Sb27 PA¬11:30
 
  9 — 1  Czarnovia Kielce
Konrad Chrab±szcz 9', 34', Bartłomiej Szczepańczyk 19', 40', Łukasz Jędrzejczyk 22', Jakub Sosnowski 53', 55', Filip Stańczyk 75', 77'
IV ligaKolejka 14Sb27 PA¬14:00
 
  4 — 1  Kamienna Brody
Piotr Pawłowski 9', Mateusz Fryc 15', 40', Wiktor Soboń 55'
Klasa A, gr. IIKolejka 10Nd28 PA¬13:00
 
  6 — 3  Zieleń Żelisławice
Jakub Grzyb 35', Piotr Bartyzel 40' (sam.), Bartłomiej Mi¶ta 62', Przemysław Wolski 67', 87', Damian Bednarski 84'
Baraże, ¦więtokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 1SbLIS12:30
 
  2 — 4   MKS Zdrój Busko
Konrad Chrab±szcz 39', Łukasz Jędrzejczyk 53'
IV ligaKolejka 15SbLIS13:00
 
  0 — 0  ŁKS Probudex Łagów
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 14NdLIS10:00
 
  1 — 15KKP Korona Kielce
Wiktor Kubus 35'
Klasa A, gr. IIKolejka 11NdLIS13:00
 
  3 — 0  Nidzica Dobiesławice
Przemysław Wolski 81', Szymon Polak 90', Konrad Wijas 90'
¦więtokrzyska Liga Młodzików StarszychKolejka 4Sb10 LIS10:00
 
  2 — 2  Orlęta Kielce
Wiktor Kubus 6', Błażej Bednarski 36'
Baraże, ¦więtokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 2Sb10 LIS12:00
 
  3 — 1   MKS Zdrój Busko
Oliwer Szymkiewicz 60', Jakub Grzyb 62', Jakub Sosnowski 65'
IV ligaKolejka 16Sb10 LIS12:00
 
  2 — 0  Unia Sędziszów
Michał Bała 20', Karol G±gorowski 90'
IV ligaKolejka 17Sb17 LIS13:00
 
  1 — 3  Naprzód Jędrzejów
Mateusz Fryc 42'
SparingiSb26 STY
 
  1 — 3   Pilica Przedbórz
SparingiSbLUT
 
  1 — 2   GKS Nowiny
SparingiSbLUT
 
  2 — 0   Naprzód Jędrzejów
SparingiŚr13 LUT
 
  3 — 2   ŁKS Probudex Łagów
SparingiSb16 LUT
 
  1 — 3   Granat Skarżysko-Kamienna
SparingiSb23 LUT12:00
 
  6 — 1   Orlicz Suchedniów (Nowiny (boczne))
SparingiNdMAR
 
  3 — 7   Korona II Kielce
IV ligaKolejka 18Nd10 MAR14:00
 
  2 — 2  Olimpia Pogoń Staszów (Staszów, ul. Koszarowa (boczne))
Bartłomiej Kraus 86', Jakub Grzyb 89'
IV ligaKolejka 19Nd17 MAR14:00
 
  0 — 1  Granat Skarżysko-Kamienna
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 1Sb23 MAR11:00
 
  1 — 4  Orlęta Kielce
Filip Stańczyk 29'
IV ligaKolejka 20Sb23 MAR15:00
 
  1 — 1  Partyzant Radoszyce
Damian Bednarski 55'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 2Sb30 MAR12:00
 
  3 — 0  Zryw Zbigniewice
Bartłomiej Szczepańczyk 16', Jakub ¦wierczyński 35', Łukasz Jędrzejczyk 90'
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 1Sb30 MAR13:00
 
  8 — 1  Łysica Bodzentyn
Bartłomiej Chróst 16', Miłosz Wojtasiński 31', 40', Jan Zaborowicz 45', 65', Mateusz Ziętal 46', 77', Bartosz Cisłowski 51' (sam.)
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 1Sb30 MAR14:30
 
  8 — 0  Orlęta II Kielce
Klasa A, gr. IIKolejka 12Sb30 MAR15:00
 
  1 — 1  D±b Nagłowice
Szymon Krzeszowski 24'
IV ligaKolejka 21Nd31 MAR15:00
 
  2 — 2  TS 1946 Nida Pińczów
Damian Bednarski 31', Piotr Pawłowski 52'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 3SbKWI12:00
 
  1 — 9  KKP Korona Kielce
Konrad Chrab±szcz 12'
IV ligaKolejka 22SbKWI16:00
 
  2 — 1  Klimontowianka PBI Klimontów
Mateusz Fryc 72', 79'
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 2NdKWI10:00
 
  2 — 3  Orlęta II Kielce
Piotr Chowaniec 16', Bartosz Olesiński 59'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 2NdKWI12:00
 
15 — 0  Radiator$ St±porków
Klasa A, gr. IIKolejka 13NdKWI16:00
 
  3 — 2  Nida Sobków
Jakub Zaborowicz 4', Patryk Stojko 71', Przemysław Wolski 85'
IV ligaKolejka 23Śr10 KWI16:30
 
  1 — 2  Hetman Włoszczowa
Michał Bała 6' (k.)
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 3Sb13 KWI11:00
 
  4 — 5  Neptun Końskie
Mikołaj Hajduk 30', Piotr Chowaniec 42', 63', Jan Zaborowicz 60'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 3Sb13 KWI13:30
 
11 — 0  Tęcza Gowarczów
Klasa A, gr. IIKolejka 14Sb13 KWI16:00
 
  2 — 4  Gród Wi¶lica
Jakub Zaborowicz 63', 88'
IV ligaKolejka 24Sb13 KWI16:00
 
  0 — 1  Lubrzanka Kajetanów
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 4Nd14 KWI10:00
 
  1 — 5  Piaskowianka Piaski
Konrad Chrab±szcz 23'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 4Śr17 KWI17:00
 
  7 — 0  Deko Włoszczowa
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 5Śr17 KWI17:00
 
  3 — 2  Futsal Nowiny
Jakub Zdeb 6', Filip Stańczyk 81', Łukasz Jędrzejczyk 84'
IV ligaKolejka 25Sb20 KWI12:00
 
  1 — 1  GKS Nowiny
Bartłomiej Kraus 71'
Klasa A, gr. IIKolejka 15Sb20 KWI16:00
 
  1 — 0  Partyzant Wodzisław
Konrad Wijas 90'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 5Wt23 KWI10:00
 
15 — 0  GLKS Krasocin
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 6Pt26 KWI17:00
 
  8 — 0  Bucovia Bukowa
IV ligaKolejka 26Sb27 KWI17:00
 
  0 — 2  Korona II Kielce
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 4Nd28 KWI10:00
 
  3 — 0  Wicher Miedziana Góra
Piotr Chowaniec 18', Mateusz Ziętal 34', Bartosz Olesiński 61'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 6Nd28 KWI10:00
 
  0 — 6  Juventa Starachowice
Klasa A, gr. IIKolejka 16Nd28 KWI15:00
 
  1 — 3  Victoria 2015 Skalbmierz
Jakub Zaborowicz 72'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 7Wt30 KWI17:00
 
  0 — 2  Naprzód Jędrzejów
IV ligaKolejka 27ŚrMAJ17:00
 
  2 — 1  Alit Ożarów
Wiktor Soboń 57', Paweł Rogula 66'
IV ligaKolejka 28SbMAJ17:00
 
  3 — 0  Łysica Bodzentyn
Paweł Rogula 63', Damian Czarnecki 80', Mateusz Fryc 89'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 8NdMAJ10:00
 
  6 — 0  Orlęta II Kielce
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 8NdMAJ14:00
 
  0 — 7  Orlęta Kielce
Klasa A, gr. IIKolejka 17NdMAJ17:00
 
  0 — 3  GKS Kluczewsko
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 5ŚrMAJ17:00
 
  2 — 2  Arka Kluczewsko
Miłosz Wojtasiński 77', Maciej Ziomek 80'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 7ŚrMAJ17:30
 
  5 — 0  KS Smyków
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 6Sb11 MAJ10:00
 
  1 — 1  Łysica Bodzentyn
Piotr Chowaniec 39'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 9Sb11 MAJ11:00
 
  6 — 0  Zryw Zbigniewice
Konrad Chrab±szcz 10', 34', Sebastian Mroziński 51', Mateusz Ziętal 66', 84', Filip Stańczyk 72'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 9Sb11 MAJ11:00
 
  8 — 1  Radiator$ St±porków
Klasa A, gr. IIKolejka 18Nd12 MAJ15:00
 
  0 — 5  LKS Bolmin
IV ligaKolejka 29Nd12 MAJ17:00
 
  2 — 3  Neptun Końskie
Mateusz Fryc 66', Paweł B±k 90'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 10Pt17 MAJ16:30
 
  0 — 7  KKP Korona Kielce
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 7Sb18 MAJ09:30
 
  2 — 5  Orlęta II Kielce
Piotr Chowaniec 69', 78'
IV ligaKolejka 30Sb18 MAJ17:00
 
  3 — 1  MKS Zdrój Busko
Paweł Rogula 21', Mateusz Fryc 23', Karol G±gorowski 90'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 10Nd19 MAJ10:00
 
22 — 0  Tęcza Gowarczów
Klasa A, gr. IIKolejka 19Nd19 MAJ17:00
 
  4 — 1  Wisła Nowy Korczyn
Jakub Fr±czek 11', 28', Paweł B±k 38', Jakub Zaborowicz 90' (k.)
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 11Wt21 MAJ17:00
 
  9 — 0  Deko Włoszczowa
IV ligaKolejka 31Nd26 MAJ11:00
 
  1 — 1  Kamienna Brody
Piotr Pawłowski 45' (k.)
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 12Nd26 MAJ14:30
 
16 — 0  GLKS Krasocin
Klasa A, gr. IIKolejka 20Nd26 MAJ15:00
 
  2 — 5  Nida Oksa
Paweł Jaskólski 5' (sam.), Konrad Wijas 15'
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 8Nd26 MAJ16:00
 
  1 — 0  Neptun Końskie
Piotr Chowaniec 52'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 13SbCZE10:00
 
  3 — 6  Juventa Starachowice
Konrad Chrab±szcz 63', Sebastian Mroziński 75', Filip Stańczyk 81'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 13SbCZE11:00
 
  8 — 0  Bucovia Bukowa
Bartłomiej Tatar 3', 45', Wiktor Kubus 11', 16', 23', 35', 38', Kamil Sikorski 26'
Klasa A, gr. IIKolejka 21SbCZE11:00
 
  1 — 0  Zieleń Żelisławice
Konrad Wijas 42'
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 9NdCZE10:00
 
  2 — 2  Wicher Miedziana Góra
Bartosz Olesiński 70', Piotr Chowaniec 73'
IV ligaKolejka 32NdCZE17:00
 
  2 — 1  ŁKS Probudex Łagów
Damian Bednarski 40', Michał Bała 78'
Trampkarz starszy, gr. AKolejka 10WtCZE17:00
 
  2 — 4  Arka Kluczewsko
IV ligaKolejka 33PtCZE17:30
 
  3 — 0  Unia Sędziszów
Damian Bednarski 48', Konrad Wijas 86', 90'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 14SbCZE12:00
 
  6 — 0  KS Smyków
Wiktor Kubus 1', 6', 16', 29', Adrian Porzuczek 28', Kamil Sikorski 50'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 14SbCZE14:00
 
  0 — 5  Naprzód Jędrzejów
Klasa A, gr. IIKolejka 22NdCZE15:00
 
  2 — 3  Nidzica Dobiesławice
Przemysław Wolski 43', Jakub Zaborowicz 90'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 12Śr12 CZE17:00
 
  0 — 3  Futsal Nowiny
IV ligaKolejka 34Sb15 CZE17:00
 
  3 — 1  Naprzód Jędrzejów
Paweł Rogula 13', Piotr Pawłowski 59', Karol G±gorowski 88'
¦więtokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 11Wt18 CZE17:00
 
  4 — 2  Piaskowianka Piaski
Łukasz Jędrzejczyk 8', 22', Konrad Chrab±szcz 79', Filip Stańczyk 87'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie