Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 52,309
· Najnowszy użytkownik: brittaf58y
Statystyki
statystyka
 Olimpia Pogoń Staszów
Historia
2007/08
4 liga
POZ: 3/16
18 – 8 – 4
2008/09
3 liga
POZ: 14/16
6 – 4 – 20
2009/10
4 liga
POZ: 3/16
18 – 3 – 9
2010/11
4 liga
POZ: 3/16
18 – 5 – 7
2011/12
4 liga
POZ: 5/16
16 – 6 – 8
2012/13
4 liga
POZ: 6/16
14 – 5 – 11
2013/14
4 liga
POZ: 5/16
13 – 8 – 9
2014/15
4 liga
POZ: 5/16
12 – 10 – 8
2015/16
4 liga
POZ: 5/16
12 – 7 – 11
2016/17
4 liga
POZ: 14/18
7 – 14 – 13
SparingiSb12 LIP
 
  2 — 2   Wisła Sandomierz
SparingiPt18 LIP
 
  1 — 6   Czarni Połaniec
SparingiSb19 LIP
 
  1 — 6   Czarni Połaniec
SparingiSb26 LIP
 
  1 — 5   Granat Skarżysko-Kamienna
SparingiŚr30 LIP
 
  2 — 2   MKS Zdrój Busko
SparingiSbSIE
 
  1 — 5   KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
IV ligaKolejka 1Nd10 SIE17:00
 
  0 — 0  ŁKS Georyt Łagów
IV ligaKolejka 2Nd17 SIE17:00
 
  1 — 1  Naprzód Jędrzejów
Damian Belusiak 51'
IV ligaKolejka 3Nd24 SIE11:00
 
  1 — 1  Skała Tumlin (Ćmińsk)
Krystian Rzepa 1'
IV ligaKolejka 4Nd31 SIE17:00
 
  2 — 2  Unia Sędziszów
Krystian Rzepa 37', Damian Belusiak 45'
IV ligaKolejka 5NdWRZ16:00
 
  2 — 0  TS 1946 Nida Pińczów
Damian Belusiak 42', Dominik Kaczmarczyk 73'
IV ligaKolejka 6Nd14 WRZ16:00
 
  1 — 1  Hetman Włoszczowa
Damian Kopyciński 13'
IV ligaKolejka 7Nd21 WRZ16:00
 
  2 — 0  Spartakus Daleszyce
Damian Kopyciński 51', Krystian Rzepa 60'
IV ligaKolejka 8Nd28 WRZ15:00
 
  1 — 1  Orlicz Suchedniów
Dominik Kaczmarczyk 57'
IV ligaKolejka 9SbPAŹ15:00
 
  1 — 4  Sparta Kazimierza Wielka
Damian Kopyciński 86'
IV ligaKolejka 10Sb11 PAŹ11:00
 
  1 — 1  Lubrzanka Kajetanów
Krystian Rzepa 60'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4Wt14 PAŹ20:08
 
  8 — 4   Arbiter Kielce (Mniów)
Krystian Rzepa 8', 74', Karol Fudalewski 36', Rafał Merchut 38', Karol Rogala 42' (k.), Damian Kopyciński 53', 87', 90'
IV ligaKolejka 11Nd19 PAŹ14:00
 
  1 — 0  Klimontowianka Klimontów
Krystian Rzepa 22' (k.)
IV ligaKolejka 12Nd26 PAŹ13:00
 
  4 — 0  MKS Zdrój Busko
Damian Belusiak 7', 43', 65', Dominik Kaczmarczyk 45'
IV ligaKolejka 13NdLIS13:00
 
  1 — 0  Neptun Końskie
Krystian Rzepa 43' (k.)
IV ligaKolejka 14SbLIS13:00
 
  0 — 1  GKS Rudki (Bodzentyn)
IV ligaKolejka 15Wt11 LIS12:00
 
  3 — 0  Alit Ożarów
Artur Walasek 21', Dariusz Maruszewski 44', Dominik Kaczmarczyk 59'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 5Sb15 LIS12:00
 
  1 — 5   KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Damian Belusiak 38'
SparingiPt30 STY
 
   —    Łysica Akamit Bodzentyn
SparingiŚr11 LUT
 
  2 — 3   KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
SparingiNd15 LUT
 
  5 — 2   Zenit Chmielnik
SparingiSb21 LUT
 
  2 — 4   Star Starachowice
SparingiSb28 LUT
 
  2 — 2   Alit Ożarów
SparingiPtMAR
 
  2 — 1   Korona II Kielce
IV ligaKolejka 16Nd22 MAR15:00
 
  0 — 2  ŁKS Georyt Łagów
IV ligaKolejka 17Nd29 MAR15:00
 
  1 — 2  Naprzód Jędrzejów
Dominik Kaczmarczyk 18'
IV ligaKolejka 19Nd12 KWI16:00
 
  1 — 1  Unia Sędziszów
Rafał Merchut 78'
IV ligaKolejka 20Nd19 KWI16:00
 
  4 — 1  TS 1946 Nida Pińczów
Damian Krakowiak 36', Marcin Szafraniec 44' (sam.), Krystian Rzepa 52', 63'
IV ligaKolejka 18Śr22 KWI17:00
 
  5 — 0  Skała Tumlin
Piotr Malec 14', Krystian Rzepa 17', 61', Artur Walasek 67', Dominik Kaczmarczyk 90'
IV ligaKolejka 21Nd26 KWI16:00
 
  3 — 2  Hetman Włoszczowa
Damian Belusiak 50', Maciej Zaliński 55', Robert Banaszek 87'
IV ligaKolejka 22NdMAJ14:00
 
  0 — 6  Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 23Nd10 MAJ17:00
 
  4 — 1  Orlicz Suchedniów
Tomasz Pitek 40', Dariusz Górecki 62' (sam.), Maciej Zaliński 63', Jakub Polniak 83'
IV ligaKolejka 24Nd17 MAJ17:00
 
  0 — 3  Sparta Kazimierza Wielka
IV ligaKolejka 25Nd24 MAJ17:00
 
  0 — 1  Lubrzanka Kajetanów
IV ligaKolejka 26Nd31 MAJ17:00
 
  2 — 2  Klimontowianka Klimontów
Artur Walasek 2', Dominik Kaczmarczyk 57'
IV ligaKolejka 27CzCZE17:00
 
  3 — 0  MKS Zdrój Busko
Dominik Kaczmarczyk 37', Tomasz Pitek 70', Damian Belusiak 84'
IV ligaKolejka 28NdCZE17:00
 
  2 — 1  Neptun Końskie
Damian Belusiak 44', Krystian Rzepa 45'
IV ligaKolejka 29Nd14 CZE17:00
 
  1 — 1  GKS Rudki
Artur Walasek 27'
IV ligaKolejka 30Pt19 CZE17:00
 
  0 — 2  Alit Ożarów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie