Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 41

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 83,130
· Najnowszy użytkownik: Yelvingtonse10x
Statystyki
statystyka
 Deko Włoszczowa (junior st.)
Historia
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/072007/082008/092009/102010/11
kl. okręg.
POZ: 5/10
7 – 2 – 9
2011/12
kl. okręg.
POZ: 4/6
5 – 4 – 7
2012/13
kl. okręg.
POZ: 3/6
9 – 2 – 9
2013/14
kl. okręg.
POZ: 3/7
3 – 2 – 3
2014/15
kl. okręg.
POZ: 10/10
4 – 0 – 14
2015/16
kl. okręg.
POZ: 12/13
0 – 2 – 20
2016/172017/182018/19
kl. okręg.
POZ: 6/8
4 – 1 – 9
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 1Wt28 SIE17:00
 
  1 — 2  Hetman Włoszczowa
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 2SbWRZ13:00
 
  0 — 1  LKS Bolmin
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 3SbWRZ11:00
 
  0 — 1  GLKS Krasocin
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 4Sb15 WRZ13:00
 
  5 — 1  Zieleń Żelisławice
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 5Sb22 WRZ13:00
 
  2 — 3  Bucovia Bukowa
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 6Sb29 WRZ15:00
 
  2 — 1  Hetman Włoszczowa
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 7NdPA¬15:00
 
  0 — 2  LKS Bolmin
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 8Śr10 PA¬16:00
 
  1 — 5  GLKS Krasocin
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 9Sb20 PA¬13:00
 
  7 — 2  Zieleń Żelisławice
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 10Sb10 LIS13:00
 
  3 — 3  Bucovia Bukowa
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 11
 
  3 — 0  Hetman Włoszczowa
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 12Nd14 KWI15:00
 
  1 — 4  LKS Bolmin
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 13Sb20 KWI13:00
 
  4 — 1  GLKS Krasocin
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 15SbMAJ13:00
 
  5 — 1  Bucovia Bukowa
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 16
 
  3 — 0  Hetman Włoszczowa
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 17Sb18 MAJ13:00
 
  3 — 1  LKS Bolmin
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 18Sb25 MAJ13:00
 
  1 — 3  GLKS Krasocin
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 19SbCZE13:00
 
  2 — 0  Zieleń Żelisławice
Kamil Kowalski 72', Paweł Mi¶tal 90'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 20SbCZE13:00
 
  0 — 2  Bucovia Bukowa
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIKolejka 14Sb15 CZE11:00
 
  2 — 2  Zieleń Żelisławice
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie