Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 48

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 62,084
· Najnowszy użytkownik: block112dd
Statystyki
statystyka
 Stal Kunów (trampkarz st.)
Historia
1997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/04
2004/052005/062006/072007/082008/092009/102010/11
2011/122012/132013/14
kl. okręg.
POZ: 9/10
3 – 0 – 15
2014/15
kl. okręg.
POZ: 4/5
2 – 0 – 6
2015/162016/17
kl. okręg.
POZ: 5/5
0 – 0 – 8
2017/18
Trampkarz starszy, gr. IIITermin 2SbWRZ11:00
 
  0 — 6  Nidzianka Bieliny
Trampkarz starszy, gr. IIITermin 3Sb10 WRZ11:00
 
  1 — 3  Granat Skarżysko-Kamienna
Kacper Dziułka 28'
Trampkarz starszy, gr. IIITermin 5Sb24 WRZ11:00
 
  0 — 7  Juventa Starachowice
Trampkarz starszy, gr. IIITermin 6SbPA¬11:00
 
  0 — 6  KKP Korona II Kielce
Trampkarz starszy, gr. IIITermin 1ŚrPA¬16:30
 
  0 — 6  KKP Korona II Kielce
Trampkarz starszy, gr. IIITermin 7SbPA¬11:00
 
  0 — 6  Nidzianka Bieliny
Trampkarz starszy, gr. IIITermin 8Sb15 PA¬11:00
 
  1 — 2  Granat Skarżysko-Kamienna
Łukasz B±k 56'
Trampkarz starszy, gr. IIITermin 10Sb29 PA¬11:00
 
  0 — 2  Juventa Starachowice
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 1SbKWI11:00
 
  0 — 8  Nidzianka Bieliny
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 2SbKWI11:00
 
  0 — 4  Sparta Dwikozy
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 3Nd23 KWI10:00
 
  1 — 3  Alit Ożarów
Bartosz Jedynak 26'
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 4Sb29 KWI11:00
 
  5 — 0  Marol Jacentów
Jakub Jagieła 26', 68', Sebastian Ostatek 34', Aleksander Ulik 51', Kacper Bęben 70'
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 5SbMAJ13:00
 
11 — 1  Granat Skarżysko-Kamienna
Bartosz Jedynak 8', 41', Wiktor Jedynak 23', Aleksander Ulik 32', 34', 40', Jakub Jagieła 37', 45', Jakub Żak 48', Adam Pawłowski 56', Arkadiusz Paj±k 58'
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 6Sb13 MAJ11:00
 
  2 — 3  Nidzianka Bieliny
Bartosz Jedynak 43', 70'
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 7Sb20 MAJ11:00
 
  0 — 4  Sparta Dwikozy
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 8Sb27 MAJ11:00
 
  3 — 2  Alit Ożarów
Łukasz B±k 26', Kacper Dziułka 44', Bartosz Chojnacki 58' (k.)
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 9SbCZE11:00
 
  4 — 1  Marol Jacentów
Aleksander Ulik 32', 44', 60', Kamil Zalewski 68' (sam.)
Trampkarz starszy, gr. BKolejka 10Sb10 CZE11:00
 
  1 — 3  Granat Skarżysko-Kamienna
Kacper Dziułka 58'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie