Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 29

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 62,756
· Najnowszy użytkownik: sydn035jp
Statystyki
statystyka
 Moravia Morawica
Historia
1997/981998/991999/002000/012001/022002/03
klasa A
POZ: 2/12
13 – 6 – 3
2003/04
klasa A
POZ: 3/13
13 – 6 – 5
2004/05
klasa A
POZ: 1/14
16 – 6 – 2
2005/06
kl. okręg.
POZ: 11/12
6 – 7 – 9
2006/07
kl. okręg.
POZ: 4/13
11 – 4 – 9
2007/08
kl. okręg.
POZ: 6/14
13 – 4 – 9
2008/09
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 5 – 10
2009/10
kl. okręg.
POZ: 3/17
19 – 5 – 8
2010/11
kl. okręg.
POZ: 5/16
13 – 6 – 11
2011/12
kl. okręg.
POZ: 7/16
12 – 9 – 9
2012/13
kl. okręg.
POZ: 3/16
17 – 7 – 6
2013/14
kl. okręg.
POZ: 3/16
18 – 7 – 5
2014/15
kl. okręg.
POZ: 3/16
20 – 7 – 3
2015/16
kl. okręg.
POZ: 1/16
23 – 4 – 3
2016/17
4 liga
POZ: 15/18
8 – 9 – 17
2017/18
4 liga
POZ: 17/18
9 – 6 – 19
SparingiŚr25 LIP
 
  3 — 0   TS 1946 Nida Pińczów
SparingiSbSIE
 
  1 — 1   Spartakus Aureus Daleszyce
Klasa okręgowaKolejka 1Nd12 SIE17:00
 
  5 — 0  Astra Piekoszów
Szymon Chrab±szcz 7', 48', Bartłomiej Młynarczyk 60', Dawid Wójcik 70', Arkadiusz Terech 80'
Klasa okręgowaKolejka 2Śr15 SIE12:00
 
  2 — 1  Piaskowianka Piaski
Dawid ¦widerski 87', Bartłomiej Młynarczyk 90'
Klasa okręgowaKolejka 3Nd19 SIE17:00
 
  1 — 3  Sparta Dwikozy
Dawid Wójcik 45'
Klasa okręgowaKolejka 4Nd26 SIE17:00
 
  0 — 0  Piast Stopnica
Klasa okręgowaKolejka 5NdWRZ16:00
 
  2 — 1  ¦wit Ćmielów
Mateusz Sołtys 61', Dawid Wójcik 88'
Klasa okręgowaKolejka 6NdWRZ16:00
 
  5 — 1  Bucovia Bukowa
Mateusz Sołtys 58', 75', Michał Zawadzki 65', Wojciech Młynarczyk 69', Arkadiusz Terech 89'
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 3Śr12 WRZ16:00
 
  3 — 1   Lechia Strawczyn
Jakub Durlik 31', Mateusz Sołtys 93', 120'
Klasa okręgowaKolejka 7Sb15 WRZ14:00
 
  0 — 1  Orlicz Suchedniów
Klasa okręgowaKolejka 8Nd23 WRZ15:00
 
  4 — 1  Sparta Kazimierza Wielka
Michał Zawadzki 25' (k.), Mateusz Sołtys 64', Bartłomiej Młynarczyk 74', Arkadiusz Terech 90'
Klasa okręgowaKolejka 9Nd30 WRZ15:00
 
  2 — 1  Zenit Chmielnik
Bartłomiej Młynarczyk 6', Michał Zawadzki 75' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 10NdPA¬15:00
 
  2 — 2  LZS Samborzec
Arkadiusz Terech 19', Bartłomiej Młynarczyk 67'
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 4Śr10 PA¬15:00
 
  3 — 1   Korona II Kielce
Szymon Chrab±szcz 43', Bartłomiej Młynarczyk 56', Wojciech Młynarczyk 82'
Klasa okręgowaKolejka 11Nd14 PA¬15:00
 
  0 — 1  GKS Rudki
Klasa okręgowaKolejka 12Nd21 PA¬14:00
 
  0 — 2  OKS Opatów
Klasa okręgowaKolejka 13Nd28 PA¬13:00
 
  3 — 0  Nidzianka Bieliny
Mateusz Sołtys 17', 20', Szymon Chrab±szcz 73'
Klasa okręgowaKolejka 14NdLIS13:00
 
  4 — 2  Stal Kunów
Sebastian Dębniak 19' (sam.), Dawid Wójcik 28', 55', Kamil Kubicki 76'
Klasa okręgowaKolejka 15Sb10 LIS12:00
 
  1 — 2  Star Starachowice
Szymon Chrab±szcz 68'
SparingiPtLUT
 
  0 — 1   Orlęta Kielce
SparingiSb16 LUT11:00
 
  2 — 3   ŁKS Probudex Łagów
SparingiŚr20 LUT
 
  4 — 2   GKS Nowiny
SparingiSb23 LUT
 
  1 — 7   Korona Kielce SA
SparingiNd10 MAR12:00
 
  0 — 0   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Klasa okręgowaKolejka 16Nd17 MAR14:00
 
  1 — 2  Astra Piekoszów
Kamil Kubicki 66'
Klasa okręgowaKolejka 17Sb23 MAR15:00
 
  4 — 1  Piaskowianka Piaski
Wojciech Młynarczyk 47', Arkadiusz Terech 50', 54', 81'
Klasa okręgowaKolejka 18Nd31 MAR15:00
 
  1 — 1  Sparta Dwikozy
Rostysław Pryjmak 75'
Puchar Polski, ¶więtokrzyskie1/8 finałuŚrKWI16:15
 
  0 — 2   GKS Nowiny
Klasa okręgowaKolejka 19NdKWI16:00
 
  5 — 0  Piast Stopnica
Bartłomiej Młynarczyk 5' (k.), 9', Kamil Mech 24', Wojciech Młynarczyk 72', Rostysław Pryjmak 82'
Klasa okręgowaKolejka 20Nd14 KWI16:00
 
  1 — 2  ¦wit Ćmielów
Rostysław Pryjmak 38'
Klasa okręgowaKolejka 21Sb20 KWI15:00
 
  5 — 1  Bucovia Bukowa
Bartłomiej Młynarczyk 28', Albert Zajęcki 32', 67', Szymon Czekaj 81', Szymon Chrab±szcz 85'
Klasa okręgowaKolejka 22Nd28 KWI17:20
 
  4 — 2  Orlicz Suchedniów
Rostysław Pryjmak 5', 76' (k.), Arkadiusz Terech 7', Szymon Czekaj 90'
Klasa okręgowaKolejka 23ŚrMAJ17:00
 
  3 — 0  Sparta Kazimierza Wielka
Bartłomiej Młynarczyk 25', Albert Zajęcki 52', Kamil Mech 69'
Klasa okręgowaKolejka 24SbMAJ17:00
 
  3 — 1  Zenit Chmielnik
Arkadiusz Terech 8', 11', Kamil Kubicki 76'
Klasa okręgowaKolejka 25Nd12 MAJ17:00
 
  3 — 0  LZS Samborzec
Klasa okręgowaKolejka 26Nd19 MAJ17:00
 
  1 — 1  GKS Rudki
Albert Zajęcki 86'
Klasa okręgowaKolejka 27Nd26 MAJ17:00
 
  0 — 3  OKS Opatów
Klasa okręgowaKolejka 28SbCZE10:00
 
  4 — 0  Nidzianka Bieliny
Albert Zajęcki 2', 14', 37', Rostysław Pryjmak 13'
Klasa okręgowaKolejka 29NdCZE17:00
 
  2 — 2  Stal Kunów
Michał Zawadzki 56', Kamil Kubicki 82'
Klasa okręgowaKolejka 30Sb15 CZE17:00
 
  3 — 2  Star Starachowice
Kamil Kubicki 35', Bartłomiej Młynarczyk 68', Rostysław Pryjmak 90'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie