Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,673
· Najnowszy użytkownik: locks047ku
Statystyki
statystyka
 Czarni Połaniec (trampkarz st.)
Historia
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/072007/082008/09
kl. okręg.
POZ: 4/9
8 – 3 – 5
2009/10
kl. okręg.
POZ: 6/9
7 – 0 – 9
2010/11
kl. okręg.
POZ: 4/10
10 – 2 – 6
2011/12
2012/13
kl. okręg.
POZ: 8/10
5 – 1 – 12
2013/14
kl. okręg.
POZ: 5/6
4 – 1 – 14
2014/152015/16
kl. okręg.
POZ: 4/5
1 – 1 – 6
2016/172017/18
ŚLTS
POZ: 4/8
6 – 2 – 6
2018/19
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 2SbWRZ12:00
 
  4 — 1  Ester Wojciechowice
Filip Kula 24', Karol Mazur 49', Hubert Gawroński 65', Rafał Smoleń 67'
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 3Sb14 WRZ12:00
 
  7 — 1  Arka Koprzywnica
Filip Kula 14', Rafał Smoleń 27', 64', 70', 74', Hubert Gawroński 29', 62'
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 4Sb21 WRZ10:00
 
  3 — 4  Spartakus Daleszyce
Hubert Gawroński 19', Rafał Smoleń 47', Filip Kula 48'
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 5Sb28 WRZ09:00
 
  0 — 8  Olimpia Pogoń Staszów
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 6NdPAŹ10:00
 
  5 — 0  GKS Rudki
Rafał Smoleń 21', Oliwier Płużek 38', 51', 70', Dawid Pęk 73'
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 7Sb12 PAŹ11:00
 
  3 — 0  Ester Wojciechowice
Michał Zaleśny 42', 45', 50'
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 8Wt15 PAŹ16:00
 
  6 — 3  Arka Koprzywnica
Filip Kula 8', Oliwier Płużek 36', 77', Hubert Gawroński 50', 72', Rafał Smoleń 65'
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 9Nd27 PAŹ11:00
 
  0 — 3  Spartakus Daleszyce
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 10PnLIS18:00
 
  2 — 3  Olimpia Pogoń Staszów
Rafał Smoleń 22', 67'
Trampkarz starszy, gr. IIKolejka 1SbLIS12:00
 
  4 — 1  GKS Rudki
Filip Kula 20', 64', Rafał Smoleń 54', Oliwier Płużek 67'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie