Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 74

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,583
· Najnowszy użytkownik: emeplu980gm
Statystyki
statystyka
 KKP Korona Kielce (trampkarz mł.)
Historia
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/08
kl. okręg.
POZ: 3/6
6 – 1 – 3
2008/09
kl. okręg.
POZ: 1/6
19 – 0 – 1
2009/10
kl. okręg.
POZ: 1/9
16 – 0 – 0
2010/11
kl. okręg.
POZ: 1/11
15 – 1 – 2
2011/12
kl. okręg.
POZ: 1/9
15 – 0 – 1
2012/13
kl. okręg.
POZ: 1/6
19 – 0 – 1
2013/14
kl. okręg.
POZ: 1/10
18 – 0 – 0
2014/15
kl. okręg.
POZ: 1/6
10 – 0 – 0
2015/16
kl. okręg.
POZ: 1/6
10 – 0 – 0
2016/17
kl. okręg.
POZ: 1/7
11 – 1 – 0
2017/18
ŚLTM
POZ: 1/7
11 – 0 – 0
2018/19
ŚLTM
POZ: 1/7
10 – 0 – 0
2019/20
ŚLTM
POZ: 1/7
9 – 2 – 1
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 2Sb30 SIE10:00
 
  9 — 0  Arka Pawłów
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 1ŚrWRZ16:30
 
10 — 1  Granat Skarżysko-Kamienna
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 3SbWRZ10:00
 
  2 — 0  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 4Sb13 WRZ10:00
 
14 — 0  Orlicz Suchedniów
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 5Sb20 WRZ12:00
 
18 — 0  Orlęta Kielce
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 6Sb27 WRZ10:00
 
  3 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 7SbPAŹ10:00
 
20 — 0  Arka Pawłów
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 8Sb11 PAŹ09:30
 
  5 — 0  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 9Sb18 PAŹ10:00
 
  2 — 0  Orlicz Suchedniów
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 10Sb25 PAŹ10:00
 
  7 — 0  Orlęta Kielce
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 11Wt14 KWI13:00
 
  3 — 1  Granat Skarżysko-Kamienna
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 12Sb18 KWI10:00
 
13 — 0  Arka Pawłów
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 13Sb25 KWI10:00
 
  5 — 0  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 14Cz30 KWI14:30
 
18 — 0  Orlicz Suchedniów
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 15SbMAJ10:00
 
  1 — 7  Orlęta Kielce
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 16Sb16 MAJ10:00
 
15 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 17Nd24 MAJ10:00
 
11 — 0  Arka Pawłów
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 18Sb30 MAJ10:00
 
  1 — 0  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 19WtCZE17:00
 
16 — 0  Orlicz Suchedniów
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 20Sb13 CZE10:00
 
21 — 2  Orlęta Kielce
Trampkarz młodszy, finałyPółfinałWt16 CZE12:00
 
  6 — 0   Wisła Nowy Korczyn
Trampkarz młodszy, finałyFinałWt16 CZE14:30
 
  4 — 1   KKP Korona II Kielce
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie