Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 106

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 61,962
· Najnowszy użytkownik: Doportoes9
Statystyki
statystyka
 Piast Chęciny
Historia
1997/98
kl. okręg.
POZ: 1/13
18 – 3 – 3
1998/99
4 liga
POZ: 10/18
14 – 6 – 14
1999/00
4 liga
POZ: 12/18
10 – 9 – 15
2000/01
4 liga
POZ: 11/18
10 – 10 – 14
2001/02
4 liga
POZ: 14/16
8 – 4 – 18
2002/03
4 liga
POZ: 14/18
11 – 7 – 16
2003/04
4 liga
POZ: 14/16
5 – 10 – 15
2004/05
4 liga
POZ: 11/16
8 – 10 – 12
2005/06
4 liga
POZ: 9/15
10 – 7 – 11
2006/07
4 liga
POZ: 14/16
8 – 7 – 15
2007/08
kl. okręg.
POZ: 5/14
14 – 5 – 7
2008/09
kl. okręg.
POZ: 14/16
8 – 6 – 16
2009/10
klasa A
POZ: 11/14
7 – 5 – 14
2010/11
klasa A
POZ: 9/14
9 – 7 – 10
2011/12
klasa A
POZ: 10/14
7 – 3 – 14
2012/13
klasa A
POZ: 14/14
2 – 8 – 16
2013/14
klasa A
POZ: 10/14
7 – 7 – 12
2014/15
klasa A
POZ: 6/14
13 – 3 – 10
2015/16
klasa A
POZ: 6/16
13 – 6 – 11
2016/17
klasa A
POZ: 13/17
7 – 7 – 16
2017/18
klasa A
POZ: 12/12
3 – 1 – 18
SparingiNd26 LIP10:30
 
  0 — 5   Astra Piekoszów
Klasa A, gr. IKolejka 1Nd23 SIE15:00
 
  0 — 4  D±b Nagłowice
Klasa A, gr. IKolejka 2Nd30 SIE15:00
 
  0 — 3  Astra Piekoszów
Klasa A, gr. IKolejka 3NdWRZ15:00
 
  0 — 1  Gród Ćmińsk
Klasa A, gr. IKolejka 4Nd13 WRZ15:00
 
  1 — 3  Sparta Zagnańsk
Kamil Bartkiewicz 87'
Klasa A, gr. IKolejka 5Nd20 WRZ15:00
 
  0 — 2  Jawornik Gorzków
Klasa A, gr. IKolejka 6Nd27 WRZ15:00
 
  6 — 0  GKS Kluczewsko
Kamil Bartkiewicz 1', Arkadiusz Mikulski 15' (k.), Krzysztof Ku¶ 38', 83', Jacek Korba 49', 51'
Klasa A, gr. IKolejka 7NdPA¬15:00
 
  1 — 2  Partyzant Wodzisław
Grzegorz Babiarski 11'
Klasa A, gr. IKolejka 8Nd11 PA¬14:00
 
  0 — 3  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Klasa A, gr. IKolejka 10Nd25 PA¬13:00
 
  1 — 0  Star Starachowice
Michał Klepacz 30' (sam.)
Klasa A, gr. IKolejka 11Sb31 PA¬13:00
 
  3 — 5  Czarnovia Kielce
Przemysław Niechciał 54', Arkadiusz Mikulski 64' (k.), Krzysztof Ku¶ 79'
Klasa A, gr. IKolejka 12NdLIS12:00
 
  3 — 4  LKS Bolmin
Dominik Lis 11', Arkadiusz Mikulski 24' (k.), Jakub Ciepielewski 83'
Klasa A, gr. IKolejka 13Śr11 LIS12:00
 
  0 — 2  Zieleń Żelisławice
Klasa A, gr. IKolejka 9Nd15 LIS12:00
 
  0 — 3  Polanie Okmont Pierzchnica
SparingiSbLUT11:00
 
  1 — 0   MKS Zdrój Busko
SparingiSb13 LUT
 
  4 — 5   Orlęta Kielce
SparingiNd21 LUT18:00
 
  5 — 0   Victoria Mniów
SparingiNd28 LUT15:00
 
  1 — 3   Skała Tumlin
SparingiPnMAR20:00
 
  0 — 2   Orlęta Kielce
SparingiNd21 MAR11:00
 
  1 — 1   GLKS Krasocin
Klasa A, gr. IKolejka 14SbKWI11:00
 
  0 — 0  D±b Nagłowice
Klasa A, gr. IKolejka 15Śr21 KWI17:00
 
  1 — 0  Astra Piekoszów
Karol Mochocki 75'
Klasa A, gr. IKolejka 17Sb24 KWI15:00
 
  1 — 1  Sparta Zagnańsk
Paweł Rutkowski 37'
Klasa A, gr. IKolejka 16ŚrMAJ17:30
 
  0 — 2  Gród Ćmińsk
Klasa A, gr. IKolejka 19NdMAJ17:00
 
  0 — 1  GKS Kluczewsko
Klasa A, gr. IKolejka 20Sb15 MAJ16:00
 
  2 — 0  Partyzant Wodzisław
Jakub Wajs 6', Ernest Heinrich 63' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 21Nd23 MAJ15:00
 
  2 — 2  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Mateusz Krężołek 36', Ernest Heinrich 50' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 18Śr26 MAJ17:30
 
  0 — 1  Jawornik Gorzków
Klasa A, gr. IKolejka 22Sb29 MAJ17:00
 
  1 — 0  Polanie Okmont Pierzchnica
Ernest Heinrich 35' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 23CzCZE15:00
 
  1 — 1  Star Starachowice
Wiktor Nowak 30'
Klasa A, gr. IKolejka 24SbCZE17:00
 
  1 — 0  Czarnovia Kielce
Tomasz Stanek 20' (sam.)
Klasa A, gr. IKolejka 25Nd20 CZE15:00
 
  1 — 1  LKS Bolmin
Wiktor Nowak 40'
Klasa A, gr. IKolejka 26Nd27 CZE15:00
 
  4 — 2  Zieleń Żelisławice
Arkadiusz Mikulski 19', 38' (k.), Ernest Heinrich 24', Jakub Wajs 26'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie