Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 38

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 58,343
· Najnowszy użytkownik: plums605ph
Statystyki
statystyka
 Krasocin/Bucovia
Historia
1997/981998/99
kl. okręg.
POZ: 8/17
13 – 6 – 13
1999/00
kl. okręg.
POZ: 12/16
8 – 11 – 11
2000/01
kl. okręg.
POZ: 6/16
13 – 6 – 11
2001/02
kl. okręg.
POZ: 9/15
10 – 8 – 10
2002/03
kl. okręg.
POZ: 3/16
15 – 8 – 7
2003/04
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 8 – 12
2004/05
kl. okręg.
POZ: 13/16
8 – 9 – 13
2005/06
kl. okręg.
POZ: 7/12
7 – 7 – 8
2006/07
kl. okręg.
POZ: 1/13
20 – 3 – 1
2007/08
4 liga
POZ: 16/16
5 – 7 – 18
2008/092009/10
klasa B
POZ: 2/10
11 – 3 – 4
2010/11
klasa A
POZ: 13/14
4 – 4 – 18
2011/122012/132013/14
klasa B
POZ: 5/9
9 – 1 – 6
2014/15
klasa B
POZ: 2/10
14 – 2 – 2
2015/16
klasa A
POZ: 5/16
13 – 11 – 6
2016/17
klasa A
POZ: 1/17
21 – 4 – 5
2017/18
kl. okręg.
POZ: 11/16
10 – 2 – 18
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 1Śr19 SIE17:00
 
  5 — 4   Unia Sędziszów
Klasa B, gr. IIKolejka 1Sb29 SIE16:00
 
  3 — 3  Start Słupia Jędrzejowska
Szymon Bujak 49', Łukasz B±k 66', Szymon Sidor 78' (k.)
Klasa B, gr. IIKolejka 2NdWRZ11:00
 
  3 — 2  ¬ródło Solec-Zdrój
Arkadiusz Bebel ?', Grzegorz Krzysztofik ?', Zdzisław Klimczyk ?'
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 2ŚrWRZ16:30
 
  1 — 6   Lechia Strawczyn
Przemysław Wilk 82'
Klasa B, gr. IIKolejka 3Sb12 WRZ16:00
 
  5 — 0  GLKS Krasocin
Łukasz B±k 14', Zdzisław Klimczyk 32', Szymon Bujak 63' (k.), Andrzej Szustak 72', 83'
Klasa B, gr. IIKolejka 4Nd20 WRZ13:00
 
  0 — 2  Piaskowianka II Piaski
Klasa B, gr. IIKolejka 5Sb26 WRZ15:00
 
  8 — 1  Strzelec Chroberz
Kamil Wilk ?', Łukasz B±k ?', ?', ?', ?', Arkadiusz Bebel ?', Mateusz Sornat ?', Szymon Sidor ?' (k.)
Klasa B, gr. IIKolejka 6NdPA¬11:00
 
  1 — 1  Nidzica Dobiesławice
Przemysław Jaskulski ?'
Klasa B, gr. IIKolejka 7Sb10 PA¬15:00
 
  0 — 0  Moravia II Morawica
Klasa B, gr. IIKolejka 9Sb24 PA¬14:00
 
  4 — 2  Zryw Skroniów
Kamil Moskwa ?', Kamil Wójcik ?', Mateusz Skulski ?', Łukasz B±k ?'
Klasa B, gr. IIKolejka 8Sb31 PA¬13:00
 
  2 — 4  Wierna II Małogoszcz
Szymon Sidor 54', Andrzej Szustak 71'
SparingiSbLUT
 
  0 — 3   Skała Tumlin
SparingiSbMAR
 
  1 — 2   GKS Kluczewsko
SparingiNd14 MAR
 
  3 — 5   LKS Bolmin
SparingiCzKWI
 
  1 — 2   Zieleń Żelisławice
Klasa B, gr. IIKolejka 10Wt20 KWI17:00
 
  1 — 0  Start Słupia Jędrzejowska
Mateusz Skulski 49'
Klasa B, gr. IIKolejka 12Nd25 KWI14:00
 
  0 — 1  GLKS Krasocin
Klasa B, gr. IIKolejka 13SbMAJ16:00
 
  2 — 1  Piaskowianka II Piaski
Andrzej Szustak 67'
Klasa B, gr. IIKolejka 11ŚrMAJ17:30
 
  3 — 0  ¬ródło Solec-Zdrój
Klasa B, gr. IIKolejka 14NdMAJ11:00
 
  3 — 0  Strzelec Chroberz
Klasa B, gr. IIKolejka 15Sb15 MAJ16:00
 
13 — 0  Nidzica Dobiesławice
Łukasz B±k ?', ?', ?', ?', ?', Szymon Sidor ?', ?', ?', Łukasz Orzeł ?', Kamil Moskwa ?', Szymon Bujak ?', ?', Przemysław Malaga ?' (k.)
Klasa B, gr. IIKolejka 16Nd23 MAJ11:00
 
  0 — 3  Moravia II Morawica
Szymon Sidor 24', 84'
Klasa B, gr. IIKolejka 17Nd30 MAJ11:00
 
  3 — 1  Wierna II Małogoszcz
Łukasz B±k 30', 85', Szymon Sidor 75'
Klasa B, gr. IIKolejka 18NdCZE11:00
 
  3 — 0  Zryw Skroniów
Łukasz B±k ?', Zdzisław Klimczyk ?', Szymon Sidor ?' (k.)
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie