Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 35

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 66,514
· Najnowszy użytkownik: tomydy131
Statystyki
statystyka
 Bucovia Bukowa
Historia
1997/981998/99
kl. okręg.
POZ: 8/17
13 – 6 – 13
1999/00
kl. okręg.
POZ: 12/16
8 – 11 – 11
2000/01
kl. okręg.
POZ: 6/16
13 – 6 – 11
2001/02
kl. okręg.
POZ: 9/15
10 – 8 – 10
2002/03
kl. okręg.
POZ: 3/16
15 – 8 – 7
2003/04
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 8 – 12
2004/05
kl. okręg.
POZ: 13/16
8 – 9 – 13
2005/06
kl. okręg.
POZ: 7/12
7 – 7 – 8
2006/07
kl. okręg.
POZ: 1/13
20 – 3 – 1
2007/08
4 liga
POZ: 16/16
5 – 7 – 18
2008/092009/10
klasa B
POZ: 2/10
11 – 3 – 4
2010/11
klasa A
POZ: 13/14
4 – 4 – 18
2011/122012/132013/14
klasa B
POZ: 5/9
9 – 1 – 6
2014/15
klasa B
POZ: 2/10
14 – 2 – 2
2015/16
klasa A
POZ: 5/16
13 – 11 – 6
2016/17
klasa A
POZ: 1/17
21 – 4 – 5
2017/18
kl. okręg.
POZ: 11/16
10 – 2 – 18
SparingiNd19 LIP
 
  6 — 3   Piast Chęciny
SparingiNdSIE
 
  2 — 3   Astra Piekoszów
SparingiNdSIE
 
  6 — 1   Piaskowianka Piaski
Klasa A, gr. IKolejka 1Nd23 SIE17:00
 
  1 — 2  Zryw Skroniów
Radosław Wilk 15'
Klasa A, gr. IKolejka 2Śr26 SIE17:30
 
  0 — 5  Lechia Strawczyn
Klasa A, gr. IKolejka 3Nd30 SIE15:00
 
  1 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Łukasz B±k 52' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 4SbWRZ15:00
 
  1 — 1  Piast Chęciny
Łukasz B±k 65' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 5Sb12 WRZ17:00
 
12 — 0  Samson Samsonów
Marcin Ptak 26', 49', 61', Łukasz B±k 28', 47', 52', 64', Michał B±k I 30', 75', Michał Jamrozik 73', 81', Konrad Stefańczyk 86'
Klasa A, gr. IKolejka 6Nd20 WRZ15:00
 
  1 — 4  Victoria Mniów
Przemysław Jaskulski 17'
Klasa A, gr. IKolejka 7Nd27 WRZ15:00
 
  5 — 0  Politechnika ¦więtokrzyska Kielce
Radosław Wilk 45' (k.), Michał Jamrozik 68' (k.), 71', Mateusz Nowak 73', Konrad Stefańczyk 78'
Klasa A, gr. IKolejka 8NdPA¬15:00
 
  1 — 1  Partyzant Wodzisław
Marcin Ptak 70'
Klasa A, gr. IKolejka 9Nd11 PA¬15:00
 
  3 — 2  D±b Nagłowice
Jakub B±k 1', Łukasz B±k 45' (k.), Piotr Sójka 77'
Klasa A, gr. IKolejka 10Nd18 PA¬14:00
 
  2 — 0  Astra Piekoszów
Konrad Stefańczyk 43', Michał Jamrozik 90'
Klasa A, gr. IKolejka 11Nd25 PA¬13:00
 
  0 — 0  GLKS Fałków
Klasa A, gr. IKolejka 12Sb31 PA¬14:00
 
  1 — 0  Skała Tumlin
Michał B±k I 36'
Klasa A, gr. IKolejka 13NdLIS13:00
 
  1 — 1  MSS-Klonówka Masłów
Łukasz B±k 22' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 14Śr11 LIS12:00
 
  3 — 2  Piaskowianka Piaski
Jakub B±k 21', Radosław Wilk 56', 89'
Klasa A, gr. IKolejka 15Nd15 LIS12:00
 
  2 — 1  Nida Sobków
Paweł B±k 32', Marcin Ptak 71'
SparingiNd21 LUT
 
  2 — 7   Zapał Krzętów
SparingiNdMAR
 
  6 — 0   Zieleń Żelisławice
Klasa A, gr. IKolejka 16Nd20 MAR15:00
 
  0 — 0  Zryw Skroniów
Klasa A, gr. IKolejka 17Sb26 MAR11:00
 
  3 — 3  Lechia Strawczyn
Piotr Sójka 29', 55', Michał B±k I 53'
Klasa A, gr. IKolejka 18SbKWI11:00
 
  0 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Klasa A, gr. IKolejka 19Nd10 KWI15:00
 
  1 — 1  Piast Chęciny
Łukasz B±k 59'
Klasa A, gr. IKolejka 20Nd17 KWI11:00
 
  0 — 0  Samson Samsonów
Klasa A, gr. IKolejka 21Nd24 KWI15:00
 
  2 — 1  Victoria Mniów
Piotr Sójka 43', Michał Jamrozik 76' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 22Sb30 KWI15:00
 
  0 — 0  Politechnika ¦więtokrzyska Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Klasa A, gr. IKolejka 23WtMAJ15:00
 
  3 — 0  Partyzant Wodzisław
Michał Jamrozik 13' (k.), Łukasz Piwowarczyk 43', Paweł B±k 90'
Klasa A, gr. IKolejka 24NdMAJ15:00
 
  0 — 2  D±b Nagłowice
Klasa A, gr. IKolejka 25Nd15 MAJ15:00
 
  1 — 2  Astra Piekoszów
Piotr Sójka 63'
Klasa A, gr. IKolejka 26Nd22 MAJ15:00
 
  1 — 1  GLKS Fałków
Łukasz B±k 55'
Klasa A, gr. IKolejka 27Cz26 MAJ14:00
 
  4 — 1  Skała Tumlin
Jakub B±k 7', Radosław Wilk 12', Łukasz B±k 44', Michał B±k I 81'
Klasa A, gr. IKolejka 28Nd29 MAJ15:00
 
  2 — 1  MSS-Klonówka Masłów
Łukasz B±k 30', Michał Jamrozik 87'
Klasa A, gr. IKolejka 29NdCZE15:00
 
  5 — 0  Piaskowianka Piaski
Paweł B±k 38', Piotr Sójka 40', Piotr Saladra I 52', Marcin Mierzwa 82', Marcin Ptak 85'
Klasa A, gr. IKolejka 30Sb11 CZE15:00
 
  2 — 1  Nida Sobków
Paweł B±k 14', Łukasz B±k 42'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie