Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 21

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,653
· Najnowszy użytkownik: blocks242ec
Statystyki
statystyka
 Stal Rzeszów
Historia
1998/991999/002000/01
III liga
POZ: 16/19
12 – 8 – 16
2001/022002/03
III liga
POZ: 3/17
15 – 8 – 9
2003/04
III liga
POZ: 2/16
16 – 6 – 5
2004/05
III liga
POZ: 4/16
17 – 5 – 8
2005/06
III liga
POZ: 5/16
14 – 8 – 8
2006/07
3 liga
POZ: 5/16
15 – 5 – 10
2007/08
3 liga
POZ: 10/17
10 – 10 – 12
2008/092009/10
II liga
POZ: 12/18
11 – 9 – 14
2010/11
II liga
POZ: 8/18
12 – 12 – 10
2011/12
II liga
POZ: 13/17
8 – 9 – 13
2012/13
II liga
POZ: 11/18
9 – 15 – 10
2013/14
II liga
POZ: 11/18
12 – 11 – 11
2014/15
sparing
POZ: /
– –
2015/16
3 liga
POZ: 2/18
23 – 5 – 6
2016/17
3 liga
POZ: 3/18
20 – 4 – 8
2017/18
3 liga
POZ: 6/18
16 – 7 – 11
2018/19
3 liga
POZ: 1/18
22 – 10 – 2
II ligaKolejka 1Sb27 LIP17:00
 
  3 — 2  Pogoń Siedlce
II ligaKolejka 2NdSIE13:05
 
  3 — 1  Legionovia Legionowo
II ligaKolejka 3Sb10 SIE17:00
 
  1 — 2  Garbarnia Kraków
II ligaKolejka 4Sb17 SIE17:00
 
  2 — 0  Lech II Poznań
II ligaKolejka 5Śr21 SIE19:00
 
  2 — 1  KS Polkowice
II ligaKolejka 6Sb24 SIE17:00
 
  1 — 0  Elana Toruń
II ligaKolejka 7Sb31 SIE19:10
 
  1 — 3  Widzew Łódź
II ligaKolejka 8SbWRZ15:00
 
  1 — 1  GKS Katowice
II ligaKolejka 9Sb14 WRZ15:00
 
  2 — 1  Stal Stalowa Wola
II ligaKolejka 10Nd22 WRZ13:05
 
  1 — 1  Resovia Rzeszów
Puchar PolskiRunda 1Śr25 WRZ14:30
 
  0 — 1   Pogoń Szczecin
II ligaKolejka 11Nd29 WRZ13:05
 
  2 — 2  Znicz Pruszków
II ligaKolejka 12SbPAŹ15:00
 
  1 — 2  Gryf Wejherowo
II ligaKolejka 13Sb12 PAŹ16:00
 
  2 — 3  Bytovia Bytów
II ligaKolejka 14Sb19 PAŹ15:00
 
  3 — 1  Błękitni Stargard
II ligaKolejka 15Nd27 PAŹ13:05
 
  0 — 1  Olimpia Elbląg
II ligaKolejka 16SbLIS13:00
 
  0 — 1  Górnik Łęczna
II ligaKolejka 17SbLIS13:30
 
  2 — 1  Skra Częstochowa
II ligaKolejka 18Nd17 LIS13:00
 
  1 — 2  Pogoń Siedlce
II ligaKolejka 19Sb23 LIS13:00
 
  3 — 0  Legionovia Legionowo
II ligaKolejka 20Sb30 LIS13:00
 
  2 — 3  Garbarnia Kraków
SparingiŚr15 STY18:20
 
  3 — 1   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
SparingiSb25 STY11:00
 
  1 — 1   Wisła Sandomierz
II ligaKolejka 21Sb29 LUT12:00
 
  1 — 2  Lech II Poznań
II ligaKolejka 22SbMAR14:00
 
  1 — 2  KS Polkowice
II ligaKolejka 23ŚrCZE17:00
 
  4 — 1  Elana Toruń
II ligaKolejka 24NdCZE13:05
 
  0 — 0  Widzew Łódź
II ligaKolejka 25Sb13 CZE18:00
 
  2 — 3  GKS Katowice
II ligaKolejka 26Śr17 CZE17:00
 
  0 — 3  Stal Stalowa Wola
II ligaKolejka 27Nd21 CZE13:05
 
  0 — 0  Resovia Rzeszów
II ligaKolejka 28Sb27 CZE17:00
 
  1 — 2  Znicz Pruszków
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie