Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,596
· Najnowszy użytkownik: Bergemannaq90a
Statystyki
statystyka
 LKS Bolmin
Historia
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/07
klasa A
POZ: 10/12
8 – 2 – 12
2007/08
klasa A
POZ: 5/13
10 – 5 – 5
2008/09
klasa A
POZ: 4/14
14 – 6 – 6
2009/10
klasa A
POZ: 8/14
10 – 4 – 12
2010/11
klasa A
POZ: 7/14
11 – 3 – 12
2011/12
klasa A
POZ: 12/14
5 – 4 – 15
2012/13
klasa B
POZ: 10/10
0 – 0 – 0
2013/14
klasa B
POZ: 8/9
3 – 4 – 9
2014/15
klasa B
POZ: 4/10
7 – 6 – 5
2015/16
klasa B
POZ: 3/12
15 – 3 – 4
2016/17
klasa B
POZ: 6/12
10 – 4 – 8
2017/18
klasa B
POZ: 1/11
16 – 1 – 3
2018/19
klasa A
POZ: 5/12
11 – 2 – 9
Klasa A, gr. IKolejka 1Nd24 SIE15:00
 
  1 — 0  Dąb Nagłowice
Klasa A, gr. IKolejka 2Nd31 SIE15:00
 
  3 — 2  Samson Samsonów
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ16:30
 
  1 — 2   AZS WSU Kielce (Nowiny)
Klasa A, gr. IKolejka 3NdWRZ15:00
 
  0 — 0  Zryw Łopuszno
Klasa A, gr. IKolejka 4Nd14 WRZ15:00
 
  0 — 2  Tęcza Gowarczów
Klasa A, gr. IKolejka 5Nd21 WRZ15:00
 
  2 — 1  Wicher Miedziana Góra
Klasa A, gr. IKolejka 6Nd28 WRZ15:00
 
  3 — 1  Polanie Pierzchnica
Klasa A, gr. IKolejka 7NdPAŹ15:00
 
  2 — 5  Partyzant Wodzisław
Klasa A, gr. IKolejka 8Nd12 PAŹ14:00
 
  4 — 0  GKS Kluczewsko
Klasa A, gr. IKolejka 9Nd19 PAŹ14:00
 
  4 — 0  Czarnovia Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 10Nd26 PAŹ13:00
 
  4 — 2  Politechnika Świętokrzyska Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 11NdLIS13:00
 
  3 — 0  Jawornik Gorzków
Klasa A, gr. IKolejka 12SbLIS12:00
 
  2 — 2  Astra Piekoszów
Klasa A, gr. IKolejka 13Wt11 LIS12:00
 
  1 — 0  Zryw Skroniów
Klasa A, gr. IKolejka 15NdKWI15:00
 
  2 — 3  Samson Samsonów
Klasa A, gr. IKolejka 16Sb11 KWI13:00
 
  0 — 2  Zryw Łopuszno
Klasa A, gr. IKolejka 17Nd19 KWI15:00
 
  3 — 1  Tęcza Gowarczów
Klasa A, gr. IKolejka 18Nd26 KWI15:00
 
  1 — 1  Wicher Miedziana Góra
Klasa A, gr. IKolejka 14Cz30 KWI17:00
 
  2 — 1  Dąb Nagłowice
Klasa A, gr. IKolejka 19NdMAJ15:00
 
  2 — 2  Polanie Pierzchnica
Klasa A, gr. IKolejka 20Nd10 MAJ15:00
 
  4 — 3  Partyzant Wodzisław
Klasa A, gr. IKolejka 21Nd17 MAJ17:00
 
  3 — 3  GKS Kluczewsko
Klasa A, gr. IKolejka 22Nd24 MAJ15:00
 
  2 — 3  Czarnovia Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 23Nd31 MAJ15:00
 
  3 — 3  Politechnika Świętokrzyska Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 24NdCZE15:00
 
  2 — 4  Jawornik Gorzków
Klasa A, gr. IKolejka 25Cz11 CZE17:00
 
  5 — 0  Astra Piekoszów
Klasa A, gr. IKolejka 26Nd14 CZE17:00
 
  5 — 1  Zryw Skroniów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie