Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 20

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,601
· Najnowszy użytkownik: Maloofaq10x
Statystyki
statystyka
 LKS Bolmin
Historia
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/07
klasa A
POZ: 10/12
8 – 2 – 12
2007/08
klasa A
POZ: 5/13
10 – 5 – 5
2008/09
klasa A
POZ: 4/14
14 – 6 – 6
2009/10
klasa A
POZ: 8/14
10 – 4 – 12
2010/11
klasa A
POZ: 7/14
11 – 3 – 12
2011/12
klasa A
POZ: 12/14
5 – 4 – 15
2012/13
klasa B
POZ: 10/10
0 – 0 – 0
2013/14
klasa B
POZ: 8/9
3 – 4 – 9
2014/15
klasa B
POZ: 4/10
7 – 6 – 5
2015/16
klasa B
POZ: 3/12
15 – 3 – 4
2016/17
klasa B
POZ: 6/12
10 – 4 – 8
2017/18
klasa B
POZ: 1/11
16 – 1 – 3
2018/19
klasa A
POZ: 5/12
11 – 2 – 9
SparingiNd27 LIP17:00
 
  3 — 0   GKS Górno
Klasa B, gr. IIKolejka 1Nd31 SIE11:00
 
  0 — 2  Nida Oksa
Klasa B, gr. IIKolejka 2NdWRZ15:00
 
  3 — 3  ŁKS Łopuszno
Mateusz Petelicki 9', Mariusz Paluch 80', Przemysław Pyczek 86'
Klasa B, gr. IIKolejka 3Sb13 WRZ16:00
 
  2 — 3  D±b Nagłowice
Hubert My¶liński 44', Jacek Tekiel 76'
Klasa B, gr. IIKolejka 4Nd21 WRZ11:00
 
  0 — 2  GLKS Krasocin
Klasa B, gr. IIKolejka 5Nd28 WRZ15:00
 
  6 — 2  Wierna II Małogoszcz
Szymon Chrab±szcz 3', 44', Przemysław Pyczek 28', Hubert My¶liński 58', Mariusz Paluch 59', Piotr Kruk 90'
Klasa B, gr. IIKolejka 6NdPA¬15:00
 
  4 — 2  Top-Spin Promnik
Szymon Błaszczyk 43' (k.), Piotr Wnuk 46', Szymon Chrab±szcz 72', Mariusz Paluch 75'
Klasa B, gr. IIKolejka 7Nd12 PA¬15:00
 
  2 — 2  GKS Kluczewsko
Hubert My¶liński 33', Przemysław Pyczek 72'
Klasa B, gr. IIKolejka 8Nd19 PA¬15:00
 
  4 — 3  Start Słupia Jędrzejowska
Szymon Chrab±szcz 34', 71', Przemysław Pyczek 77', 87'
Klasa B, gr. IIKolejka 9Nd26 PA¬11:00
 
  2 — 4  Bucovia Bukowa
Piotr Wnuk 42', Paweł Bracik 58'
Klasa B, gr. IIKolejka 10Nd19 KWI15:00
 
  0 — 0  Nida Oksa
Klasa B, gr. IIKolejka 11Nd26 KWI16:00
 
  2 — 2  ŁKS Łopuszno
Piotr Wnuk 71', Przemysław Pyczek 90' (k.)
Klasa B, gr. IIKolejka 12NdMAJ11:00
 
  0 — 4  D±b Nagłowice
Klasa B, gr. IIKolejka 13Nd10 MAJ16:00
 
  4 — 3  GLKS Krasocin
Mariusz Paluch 40', Hubert My¶liński 54', Piotr Kruk 77', Szymon Chrab±szcz 80'
Klasa B, gr. IIKolejka 14Nd17 MAJ13:00
 
  2 — 2  Wierna II Małogoszcz
Hubert My¶liński 29', Przemysław Pyczek 90'
Klasa B, gr. IIKolejka 15Nd24 MAJ13:00
 
  3 — 0  Top-Spin Promnik
Piotr Wnuk 11', Jacek Tekiel 63', Mariusz Paluch 68'
Klasa B, gr. IIKolejka 16Nd31 MAJ16:00
 
  3 — 0  GKS Kluczewsko
Wojciech Sztandera 5', Piotr Kruk 57', Mariusz Paluch 82'
Klasa B, gr. IIKolejka 17NdCZE16:00
 
  5 — 2  Start Słupia Jędrzejowska
Mariusz Paluch 8', Szymon Chrab±szcz 20', 39', Hubert My¶liński 35', Przemysław Pyczek 90' (k.)
Klasa B, gr. IIKolejka 18Nd14 CZE11:00
 
  2 — 2  Bucovia Bukowa
Mariusz Paluch 17', Przemysław Pyczek 71' (k.)
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie