Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 39

· Użytkowników online: 1
ghs

· Łącznie użytkowników: 84,509
· Najnowszy użytkownik: emeplu182dr
Statystyki
statystyka
 Wicher Miedziana Góra
Historia
1999/00
klasa A
POZ: 2/11
8 – 2 – 3
2000/01
klasa A
POZ: 1/11
18 – 0 – 0
2001/02
kl. okręg.
POZ: 4/15
13 – 9 – 6
2002/03
kl. okręg.
POZ: 2/16
19 – 5 – 6
2003/04
4 liga
POZ: 12/16
7 – 8 – 15
2004/05
4 liga
POZ: 16/16
4 – 7 – 19
2005/06
kl. okręg.
POZ: 9/12
6 – 3 – 13
2006/07
kl. okręg.
POZ: 9/13
8 – 5 – 11
2007/08
kl. okręg.
POZ: 12/14
5 – 3 – 18
2008/09
klasa A
POZ: 3/14
16 – 7 – 3
2009/10
kl. okręg.
POZ: 8/17
13 – 9 – 10
2010/11
kl. okręg.
POZ: 3/16
15 – 7 – 8
2011/12
kl. okręg.
POZ: 10/16
11 – 7 – 12
2012/13
kl. okręg.
POZ: 14/16
8 – 5 – 17
2013/14
klasa A
POZ: 2/14
18 – 4 – 4
2014/15
kl. okręg.
POZ: 8/16
12 – 7 – 11
2015/16
kl. okręg.
POZ: 12/16
10 – 7 – 13
2016/17
kl. okręg.
POZ: 16/16
2 – 2 – 26
2017/18
klasa A
POZ: 8/12
8 – 2 – 12
2018/19
klasa A
POZ: 1/14
20 – 0 – 6
2019/20
kl. okręg.
POZ: 8/16
6 – 4 – 5
SparingiŚr19 LIP20:00
 
  1 — 3   Orlęta Kielce
SparingiNd23 LIP
 
  1 — 0   Skała Tumlin
SparingiSb29 LIP11:00
 
  0 — 5   Gród Ćmińsk
SparingiŚrSIE
 
  0 — 5   GKS Nowiny
SparingiSbSIE
 
  1 — 6   Polonia Białogon Kielce
SparingiWtSIE18:30
 
  3 — 0   GKS Górno
SparingiŚrSIE18:30
 
  2 — 4   Samson Samsonów
SparingiSb12 SIE
 
  2 — 1   Czarnovia Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 1Nd20 SIE15:00
 
  5 — 1  Victoria Mniów
Marcin Wojtasiński 13', Mateusz Łukasiewicz 19', 52', Hubert Drej 40', 88'
Klasa A, gr. IKolejka 2Nd27 SIE12:00
 
  1 — 0  Radiator$ Stąporków
Mateusz Łukasiewicz 47'
Klasa A, gr. IKolejka 3NdWRZ15:00
 
  0 — 1  Orlęta Kielce
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ16:30
 
  2 — 3   KS Smyków
Piotr Salwa 68', Stanisław Pałka 74'
Klasa A, gr. IKolejka 4SbWRZ16:00
 
  4 — 2  Piast Chęciny
Przemysław Ryński 63', Jakub Wałek 64', Mateusz Łukasiewicz 77', 84'
Klasa A, gr. IKolejka 5Sb16 WRZ15:00
 
  1 — 6  Astra Piekoszów
Maciej Zapała 65'
Klasa A, gr. IKolejka 6Sb23 WRZ15:00
 
  3 — 1  ŁKS Łopuszno
Maciej Zapała 18', Michał Salwa 57', Daniel Łebek 90'
Klasa A, gr. IKolejka 7NdPAŹ11:00
 
  1 — 3  Tęcza Gowarczów
Krzysztof Budzowski 52'
Klasa A, gr. IKolejka 8NdPAŹ15:00
 
  1 — 3  Politechnika Świętokrzyska Kielce
Dawid Surowiec 8'
Klasa A, gr. IKolejka 9Sb14 PAŹ15:00
 
  1 — 1  MSS-Klonówka Masłów
Hubert Drej 9'
Klasa A, gr. IKolejka 10Nd22 PAŹ14:00
 
  2 — 4  Top-Spin Promnik
Przemysław Ryński 3', Mateusz Łukasiewicz 50'
Klasa A, gr. IKolejka 11Sb28 PAŹ14:00
 
  0 — 3  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
SparingiSb27 STY18:00
 
  1 — 4   Gród Ćmińsk
SparingiNd11 MAR
 
  6 — 2   Czarnovia Kielce
SparingiPt23 MAR16:30
 
  1 — 4   Nidzianka Bieliny
Klasa A, gr. IKolejka 12Sb31 MAR11:00
 
  2 — 1  Victoria Mniów
Mateusz Łukasiewicz 74', 90' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 13NdKWI15:00
 
  1 — 2  Radiator$ Stąporków
Mateusz Łukasiewicz 44' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 14Sb14 KWI15:00
 
  3 — 0  Orlęta Kielce
Hubert Drej 31', Mateusz Łukasiewicz 40', Przemysław Ryński 61'
Klasa A, gr. IKolejka 15
 
  3 — 0  Piast Chęciny
Klasa A, gr. IKolejka 16Nd29 KWI15:00
 
  0 — 3  Astra Piekoszów
Klasa A, gr. IKolejka 17NdMAJ15:00
 
  2 — 3  ŁKS Łopuszno
Mateusz Łukasiewicz 86', 88'
Klasa A, gr. IKolejka 18Sb12 MAJ15:00
 
  0 — 3  Tęcza Gowarczów
Klasa A, gr. IKolejka 19Sb19 MAJ13:00
 
  1 — 2  Politechnika Świętokrzyska Kielce
Mateusz Brela 45'
Klasa A, gr. IKolejka 20Nd27 MAJ15:00
 
  1 — 2  MSS-Klonówka Masłów
Maciej Zapała 19'
Klasa A, gr. IKolejka 21SbCZE13:00
 
  1 — 1  Top-Spin Promnik
Daniel Łebek 9'
Klasa A, gr. IKolejka 22SbCZE17:00
 
  4 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Hubert Drej 40', Mateusz Łukasiewicz 49', Marcin Wojtasiński 64', Dawid Surowiec 75'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie