Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,632
· Najnowszy użytkownik: plumber614sj
Statystyki
statystyka
 Świt Działoszyce
Historia
1998/99
klasa A
POZ: 13/13
5 – 1 – 18
1999/00
klasa A
POZ: 6/10
6 – 4 – 8
2000/01
klasa A
POZ: 10/12
4 – 4 – 10
2001/02
klasa A
POZ: 10/12
6 – 1 – 15
2002/03
klasa A
POZ: 11/11
0 – 0 – 0
2003/04
klasa A
POZ: 8/13
9 – 2 – 13
2004/05
klasa A
POZ: 5/14
14 – 2 – 10
2005/06
klasa A
POZ: 6/12
10 – 5 – 7
2006/07
klasa A
POZ: 9/11
5 – 3 – 10
2007/08
klasa A
POZ: 14/14
0 – 0 – 0
2008/092009/102010/112011/12
2012/13
klasa B
POZ: 9/10
0 – 0 – 0
2013/142014/152015/162016/172017/182018/19
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Nd14 SIE17:00
 
  7 — 0   Modrzewianka Dziekanowice
Klasa A, gr. IKolejka 1Nd28 SIE17:00
 
  2 — 6  Partyzant Wodzisław
Klasa A, gr. IKolejka 2NdWRZ16:00
 
  2 — 2  Jawornik Gorzków
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ
 
  0 — 5   Ponidzie Nida Pińczów
Klasa A, gr. IKolejka 3Nd11 WRZ16:00
 
  4 — 1  Strzelec Chroberz
Klasa A, gr. IKolejka 4Nd18 WRZ16:00
 
  1 — 2  Zryw Skroniów
Klasa A, gr. IKolejka 5Nd25 WRZ15:00
 
  1 — 2  Czarnovia Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 6NdPAŹ15:00
 
  2 — 2  Piaskowianka II Piaski
Klasa A, gr. IKolejka 7NdPAŹ15:00
 
  3 — 0  Start Słupia Jędrzejowska
Klasa A, gr. IKolejka 8Nd16 PAŹ14:00
 
  1 — 7  Naprzód II Jędrzejów
Klasa A, gr. IKolejka 9Nd23 PAŹ14:00
 
  4 — 1  Dąb Nagłowice
Klasa A, gr. IKolejka 10Nd30 PAŹ13:00
 
  1 — 4  Orlęta II Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 11NdLIS13:00
 
  7 — 2  AZS WSU Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 12NdKWI15:00
 
  1 — 1  Partyzant Wodzisław
Klasa A, gr. IKolejka 13NdKWI15:00
 
  1 — 2  Jawornik Gorzków
Klasa A, gr. IKolejka 14Nd23 KWI16:00
 
  2 — 0  Strzelec Chroberz
Klasa A, gr. IKolejka 15Nd30 KWI16:00
 
  1 — 1  Zryw Skroniów
Klasa A, gr. IKolejka 16NdMAJ17:00
 
  3 — 1  Czarnovia Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 17Nd14 MAJ17:00
 
  0 — 0  Piaskowianka II Piaski
Klasa A, gr. IKolejka 18Nd21 MAJ17:00
 
  3 — 2  Start Słupia Jędrzejowska
Klasa A, gr. IKolejka 19Nd28 MAJ17:00
 
  2 — 0  Naprzód II Jędrzejów
Klasa A, gr. IKolejka 20NdCZE17:00
 
  5 — 0  Dąb Nagłowice
Klasa A, gr. IKolejka 21Nd11 CZE17:00
 
  2 — 1  Orlęta II Kielce
Klasa A, gr. IKolejka 22Cz15 CZE17:00
 
  0 — 7  AZS WSU Kielce
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie