Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 35

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 52,286
· Najnowszy użytkownik: Donald97
Statystyki
statystyka
 D±b Nagłowice
Historia
2007/08
klasa A
POZ: 7/11
8 – 3 – 9
2008/09
klasa A
POZ: 8/14
9 – 3 – 14
2009/10
klasa A
POZ: 7/14
10 – 5 – 11
2010/11
klasa A
POZ: 11/14
8 – 7 – 11
2011/12
klasa A
POZ: 13/14
2 – 1 – 21
2012/13
klasa B
POZ: 2/10
7 – 3 – 4
2013/14
klasa B
POZ: 4/9
8 – 4 – 4
2014/15
klasa B
POZ: 1/10
14 – 3 – 1
2015/16
klasa A
POZ: 14/16
7 – 5 – 18
2016/17
klasa B
POZ: 1/11
13 – 2 – 5
SparingiNd29 LIP
 
  1 — 2   Nida Sobków
SparingiNdSIE
 
  3 — 1   Piaskowianka Piaski
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 1Śr15 SIE17:00
 
  0 — 2   GLKS Krasocin
Klasa B, gr. IIKolejka 1NdWRZ16:00
 
  4 — 1  Polonia Białogon Kielce
Paweł Kotulski 12', Michał Niemstak 18', Maciej Fiecek 65', Robert Karnia 88'
Klasa B, gr. IIKolejka 2SbWRZ16:00
 
  3 — 3  Hetman II Włoszczowa
Michał Niemstak 40', Paweł Nowak 48', 52'
Klasa B, gr. IIKolejka 3Nd16 WRZ15:00
 
  0 — 1  Nida Sobków
Klasa B, gr. IIKolejka 4Nd23 WRZ16:00
 
  3 — 0  Start Słupia Jędrzejowska
Michał Niemstak 26', Piotr Niemstak 40', Paweł Nowak 65'
Klasa B, gr. IIKolejka 7Nd14 PA¬11:00
 
  0 — 1  GKS Kluczewsko
Klasa B, gr. IIKolejka 8Nd21 PA¬14:00
 
  6 — 2  Wierna II Małogoszcz
Radosław Osman 7', 29', Michał Niemstak 12', 74', Paweł Nowak 38', Marcin Baliński 51'
Klasa B, gr. IIKolejka 9Sb27 PA¬14:00
 
  4 — 0  Partyzant Wodzisław
Bartosz Wasik 27', Paweł Nowak 53', 55', Jarosław Górski 78'
Klasa B, gr. IIKolejka 10Sb27 KWI11:00
 
  3 — 0  Polonia Białogon Kielce
Piotr Wójcik 6', 55', Paweł Nowak 74'
Klasa B, gr. IIKolejka 11NdMAJ11:00
 
  1 — 2  Hetman II Włoszczowa
Szymon Wasik 53'
Klasa B, gr. IIKolejka 12Nd12 MAJ16:00
 
  0 — 1  Nida Sobków
Klasa B, gr. IIKolejka 13Nd19 MAJ15:00
 
  3 — 0  Start Słupia Jędrzejowska
Klasa B, gr. IIKolejka 14Nd26 MAJ17:00
 
  1 — 1  GKS Kluczewsko
Piotr Wójcik 65'
Klasa B, gr. IIKolejka 15
 
  3 — 0  Wierna II Małogoszcz
Klasa B, gr. IIKolejka 16NdCZE11:00
 
  2 — 2  Partyzant Wodzisław
Michał Niemstak 35', Szymon Piaszczyk 88'
Baraże o klasę ARunda 1Nd23 CZE17:45
 
  4 — 2   MSS Masłów
Hubert Mróz 39', Piotr Wójcik 51' (k.), Michał Niemstak 54', Jarosław ¦liwiński 65'
Baraże o klasę ARunda 2Nd30 CZE17:15
 
  0 — 3   MSS Masłów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie