Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 52

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 66,599
· Najnowszy użytkownik: alifufa
Statystyki
statystyka
 D±b Nagłowice
Historia
1997/98
klasa A
POZ: 9/12
6 – 4 – 12
1998/99
klasa A
POZ: 11/13
6 – 2 – 16
1999/00
klasa A
POZ: 7/11
3 – 3 – 6
2000/01
klasa A
POZ: 12/12
3 – 4 – 9
2001/02
klasa A
POZ: 11/11
3 – 1 – 15
2002/03
klasa A
POZ: 11/12
5 – 2 – 15
2003/04
klasa A
POZ: 12/13
5 – 3 – 16
2004/05
klasa A
POZ: 10/14
6 – 7 – 11
2005/06
klasa A
POZ: 12/12
1 – 1 – 20
2006/07
klasa A
POZ: 11/12
6 – 2 – 14
2007/08
klasa A
POZ: 7/11
8 – 3 – 9
2008/09
klasa A
POZ: 8/14
9 – 3 – 14
2009/10
klasa A
POZ: 7/14
10 – 5 – 11
2010/11
klasa A
POZ: 11/14
8 – 7 – 11
2011/12
klasa A
POZ: 13/14
2 – 1 – 21
2012/13
klasa B
POZ: 2/10
7 – 3 – 4
2013/14
klasa B
POZ: 4/9
8 – 4 – 4
2014/15
klasa B
POZ: 1/10
14 – 3 – 1
2015/16
klasa A
POZ: 14/16
7 – 5 – 18
2016/17
klasa B
POZ: 1/11
13 – 2 – 5
2017/18
klasa A
POZ: 5/12
9 – 6 – 7
SparingiŚr29 LIP
 
  1 — 3   Zieleń Żelisławice
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 1Sb15 SIE17:00
 
  2 — 0   Nida Oksa
Radosław Osman 109', Łukasz Radecki 113'
Klasa A, gr. IKolejka 1Nd23 SIE17:00
 
  0 — 1  Samson Samsonów
Klasa A, gr. IKolejka 2Śr26 SIE17:30
 
  1 — 4  Victoria Mniów
Piotr Wójcik 26'
Klasa A, gr. IKolejka 3Sb29 SIE15:00
 
  3 — 1  Politechnika ¦więtokrzyska Kielce
Piotr Wójcik 6', Łukasz Niemstak 21', Łukasz Radecki 74'
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 2ŚrWRZ17:00
 
  0 — 2   Start Słupia Jędrzejowska
Klasa A, gr. IKolejka 4NdWRZ15:00
 
  2 — 0  Partyzant Wodzisław
Piotr Wójcik 63', Szymon Piaszczyk 78'
Klasa A, gr. IKolejka 5Nd13 WRZ15:00
 
  2 — 3  MSS-Klonówka Masłów
Łukasz Radecki 67' (k.), 82'
Klasa A, gr. IKolejka 6Nd20 WRZ15:00
 
  1 — 1  Astra Piekoszów
Łukasz Radecki 19'
Klasa A, gr. IKolejka 7Nd27 WRZ15:00
 
  2 — 2  GLKS Fałków
Sebastian Nowak 73', Marcin Motyczyński 85'
Klasa A, gr. IKolejka 8NdPA¬15:00
 
  0 — 2  Skała Tumlin
Klasa A, gr. IKolejka 9Nd11 PA¬15:00
 
  2 — 3  Bucovia Bukowa
Radosław Osman 53', Adrian Merklinger 90'
Klasa A, gr. IKolejka 10Nd18 PA¬14:00
 
  3 — 0  Piaskowianka Piaski
Marcin Motyczyński 39', Szymon Wasik 84', Łukasz Koczanoski 90'
Klasa A, gr. IKolejka 11Nd25 PA¬13:00
 
  0 — 1  Nida Sobków
Klasa A, gr. IKolejka 12Sb31 PA¬14:00
 
  1 — 1  Zryw Skroniów
Piotr Wójcik 31'
Klasa A, gr. IKolejka 13NdLIS13:00
 
  0 — 3  Lechia Strawczyn
Klasa A, gr. IKolejka 14Śr11 LIS12:00
 
  0 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Klasa A, gr. IKolejka 15Sb14 LIS12:00
 
  1 — 2  Piast Chęciny
Piotr Wasik 15'
Klasa A, gr. IKolejka 16Nd20 MAR11:00
 
  2 — 0  Samson Samsonów
Norbert Łuszczek 22', 62'
Klasa A, gr. IKolejka 17Sb26 MAR11:00
 
  1 — 3  Victoria Mniów
Łukasz Radecki 21' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 18NdKWI15:00
 
  1 — 4  Politechnika ¦więtokrzyska Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Szymon Piaszczyk 22'
Klasa A, gr. IKolejka 19Nd10 KWI15:00
 
  1 — 3  Partyzant Wodzisław
Łukasz Niemstak 60'
Klasa A, gr. IKolejka 20Nd17 KWI15:00
 
  0 — 5  MSS-Klonówka Masłów
Klasa A, gr. IKolejka 21Nd24 KWI15:00
 
  3 — 0  Astra Piekoszów
Piotr Wasik 26', Łukasz Radecki 58' (k.), Michał Koczanoski 73'
Klasa A, gr. IKolejka 22Sb30 KWI15:00
 
  0 — 3  GLKS Fałków
Klasa A, gr. IKolejka 23WtMAJ15:00
 
  1 — 1  Skała Tumlin
Bartosz Obł±k 25'
Klasa A, gr. IKolejka 24NdMAJ15:00
 
  2 — 0  Bucovia Bukowa
Łukasz Radecki 53' (k.), 56' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 25Nd15 MAJ15:00
 
  2 — 1  Piaskowianka Piaski
Mateusz Frejowski 5', Radosław Osman 61'
Klasa A, gr. IKolejka 26Nd22 MAJ17:00
 
  1 — 1  Nida Sobków
Łukasz Radecki 57'
Klasa A, gr. IKolejka 27Cz26 MAJ17:30
 
  1 — 3  Zryw Skroniów
Łukasz Radecki 13'
Klasa A, gr. IKolejka 28Nd29 MAJ15:00
 
  1 — 3  Lechia Strawczyn
Łukasz Koczanoski 78'
Klasa A, gr. IKolejka 29NdCZE15:00
 
  1 — 5  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Łukasz Koczanoski 11'
Klasa A, gr. IKolejka 30Sb11 CZE15:00
 
  0 — 2  Piast Chęciny
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie