Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 18

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,669
· Najnowszy użytkownik: locks152qg
Statystyki
statystyka
 Nidzica Dobiesławice
Historia
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/072007/082008/092009/10
klasa B
POZ: 8/10
4 – 2 – 12
2010/11
klasa B
POZ: 8/11
6 – 0 – 12
2011/12
klasa B
POZ: 2/12
13 – 1 – 6
2012/13
klasa B
POZ: 2/10
10 – 0 – 4
2013/14
klasa A
POZ: 11/14
7 – 6 – 13
2014/15
klasa A
POZ: 8/14
12 – 1 – 13
2015/16
klasa A
POZ: 11/14
8 – 5 – 13
2016/17
klasa A
POZ: 14/16
7 – 6 – 17
2017/18
klasa A
POZ: 2/12
10 – 4 – 8
2018/19
klasa A
POZ: 6/12
9 – 4 – 9
SparingiNdLIP17:00
 
  4 — 5   Jawornik Gorzków
SparingiSb26 LIP
 
  7 — 2   Szreniawa Koszyce
SparingiSbSIE
 
   —    Płomień Kościelec
SparingiSbSIE
 
  6 — 2   Gród Wiślica
Klasa A, gr. IIKolejka 1Nd17 SIE17:00
 
  4 — 1  Polanie Pierzchnica
Przemysław Nowak 7', 43', Bartosz Jesionka 60', 86'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Śr20 SIE17:15
 
  7 — 3   Partyzant Wodzisław (Kazimierza Wielka)
Bartosz Jesionka 3', 11', 64', Przemysław Nowak 18', Dominik Jaworski 31', 86', Stanisław Trędowski 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 2Nd24 SIE17:00
 
  2 — 3  Gród Wiślica (Kazimierza Wielka)
Hubert Pietras 38', Dominik Jaworski 59'
Klasa A, gr. IIKolejka 3Nd31 SIE16:00
 
  1 — 2  Zryw Zbigniewice
Tomasz Pacholczak 90' (sam.)
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ16:30
 
11 — 0   LZS Czarnocin
Stanisław Trędowski 3', 43', Przemysław Nowak 14', 23', 78', Bartosz Jesionka 41', Dominik Jaworski 42', 83', Przemysław Włusek 57', Hubert Pietras 65', 70'
Klasa A, gr. IIKolejka 4NdWRZ16:00
 
  3 — 1  Victoria 2009 Kurozwęki
Hubert Pietras 7', Przemysław Nowak 20', 32'
Klasa A, gr. IIKolejka 5Nd14 WRZ15:00
 
  2 — 1  KS Tarłów
Adam Idziak 90', Tomasz Zawadzki 90' (sam.)
Klasa A, gr. IIKolejka 6Nd21 WRZ15:00
 
  5 — 0  Spartakus II Daleszyce (Kazimierza Wielka)
Dominik Jaworski 7', Przemysław Nowak 13', 67', 69', Marcin Seweryn 83'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr24 WRZ15:30
 
  1 — 3   Zenit Chmielnik
Artur Gzyl 32'
Klasa A, gr. IIKolejka 7Nd28 WRZ15:00
 
  2 — 3  Świt Ćmielów
Artur Gzyl 41', Hubert Pietras 57'
Klasa A, gr. IIKolejka 8NdPAŹ15:00
 
  6 — 0  GKS Górno
Przemysław Nowak 14', 32', 67', Dominik Jaworski 63', Przemysław Włusek 68', Adam Idziak 71' (k.)
Klasa A, gr. IIKolejka 9Nd12 PAŹ15:00
 
  3 — 0  Wisła Nowy Korczyn
Artur Gzyl 14', Przemysław Nowak 43', Hubert Pietras 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 10Nd19 PAŹ14:00
 
  1 — 2  Agricola Łoniów (Kazimierza Wielka)
Marcin Seweryn 81'
Klasa A, gr. IIKolejka 11Nd26 PAŹ13:00
 
  2 — 0  Baszta Rytwiany
Hubert Pietras 75', Dominik Jaworski 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 12NdLIS13:00
 
  4 — 4  Zorza Tempo Pacanów
Bartosz Jesionka 13', Adam Idziak 30', Przemysław Nowak 32', Hubert Pietras 55'
Klasa A, gr. IIKolejka 13NdLIS13:00
 
  4 — 1  OKS Opatów (Działoszyce)
Artur Gzyl 28', Bartosz Jesionka 49', Adam Idziak 69', Dominik Dybał 74'
Klasa A, gr. IIKolejka 14Nd29 MAR15:00
 
  5 — 3  Polanie Pierzchnica (Kazimierza Wielka)
Dominik Iwański 10', Mateusz Stalmach 13', Artur Gzyl 25', 29', Dominik Jaworski 80'
Klasa A, gr. IIKolejka 16Nd12 KWI15:00
 
  3 — 2  Zryw Zbigniewice
Dominik Jaworski 58', Patryk Kowalski 60', Adam Idziak 72'
Klasa A, gr. IIKolejka 17
 
  3 — 0  Victoria 2009 Kurozwęki
Klasa A, gr. IIKolejka 18Nd26 KWI15:00
 
  3 — 1  KS Tarłów (Kazimierza Wielka)
Mateusz Stalmach 16', Bartosz Jesionka 52', Przemysław Nowak 72'
Klasa A, gr. IIKolejka 15Cz30 KWI17:00
 
  0 — 3  Gród Wiślica
Klasa A, gr. IIKolejka 19NdMAJ17:15
 
  2 — 4  Spartakus II Daleszyce
Dominik Jaworski 49', Marcel Miałkowski 77'
Klasa A, gr. IIKolejka 20Nd10 MAJ15:00
 
  0 — 2  Świt Ćmielów (Kazimierza Wielka)
Klasa A, gr. IIKolejka 21Nd17 MAJ15:00
 
  3 — 4  GKS Górno
Dominik Jaworski 11' (k.), Artur Gzyl 65', Dominik Dybał 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 22Nd24 MAJ15:00
 
  0 — 11Wisła Nowy Korczyn (Kazimierza Wielka)
Klasa A, gr. IIKolejka 23Nd31 MAJ15:00
 
  2 — 3  Agricola Łoniów
Bartosz Jesionka 20', Przemysław Nowak 71'
Klasa A, gr. IIKolejka 24CzCZE15:00
 
  1 — 2  Baszta Rytwiany (Kazimierza Wielka)
Marcin Seweryn 51'
Klasa A, gr. IIKolejka 25NdCZE13:30
 
  2 — 6  Zorza Tempo Pacanów (Kazimierza Wielka)
Przemysław Nowak 56', Adam Idziak 60'
Klasa A, gr. IIKolejka 26Nd14 CZE15:00
 
  0 — 3  OKS Opatów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie