Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa


2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 59,841
· Najnowszy użytkownik: Bachleres1
Statystyki
statystyka
 Orlicz II Suchedniów
Historia
1997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/04
2004/052005/062006/072007/082008/09
klasa B
POZ: 7/9
4 – 2 – 10
2009/10
klasa B
POZ: 8/13
9 – 6 – 9
2010/11
klasa B
POZ: 4/11
10 – 4 – 6
2011/12
klasa B
POZ: 3/10
11 – 3 – 4
2012/13
klasa B
POZ: 11/11
5 – 1 – 14
2013/14
klasa B
POZ: 10/10
1 – 0 – 17
2014/152015/162016/172017/18
Klasa B, gr. IKolejka 1Nd26 SIE11:00
 
  1 — 8  Radiator$ Stąporków
Piotr Grudniewski 65'
Klasa B, gr. IKolejka 2NdWRZ11:00
 
  3 — 1  ULKS Łączna
Michał Bator 32', 51', Filip Czerwiński 90'
Klasa B, gr. IKolejka 3NdWRZ11:00
 
  1 — 2  GLKS Fałków
Dawid Zbroja 24'
Klasa B, gr. IKolejka 4Sb15 WRZ13:00
 
  0 — 2  Victoria Mniów
Klasa B, gr. IKolejka 5Nd23 WRZ16:00
 
  0 — 3  KS Smyków
Klasa B, gr. IKolejka 6Sb29 WRZ14:00
 
  0 — 8  Czarnovia Kielce
Klasa B, gr. IKolejka 7SbPAŹ15:00
 
  1 — 3  KS Kamienna Wola
Piotr Grudniewski 7'
Klasa B, gr. IKolejka 8Nd14 PAŹ11:00
 
  1 — 1  Płomień Wólka Kłucka
Piotr Gniaździński 15'
Klasa B, gr. IKolejka 10Sb27 PAŹ11:00
 
  3 — 6  Futsal Nowiny
Dawid Zbroja 5', 18', Patryk Herman 90'
Klasa B, gr. IKolejka 11NdLIS12:00
 
  3 — 3  Skała Tumlin
Dawid Bryczkiewicz 19', Maksymilian Marszałek 40', 46' (k.)
SparingiSb26 STY14:00
 
  1 — 8   FKS Łazy Starachowice
SparingiNdMAR18:00
 
  4 — 6   GKS Górno
Klasa B, gr. IKolejka 12Sb30 MAR15:00
 
  1 — 2  Radiator$ Stąporków
Paweł Gniaździński 89'
Klasa B, gr. IKolejka 13SbKWI16:00
 
  0 — 1  ULKS Łączna
Klasa B, gr. IKolejka 14Sb13 KWI15:30
 
  3 — 0  GLKS Fałków
Maksymilian Marszałek 9', Maciej Banaczkowski 60', Bartłomiej Biesaga 88'
Klasa B, gr. IKolejka 15Sb20 KWI16:00
 
  2 — 6  Victoria Mniów
Maksymilian Marszałek 54', Dawid Bryczkiewicz 71'
Klasa B, gr. IKolejka 16Sb27 KWI15:30
 
  6 — 0  KS Smyków
Damian Kita 1', 14', Grzegorz Skarbek 25', Patryk Herman 67', 75', Maksymilian Marszałek 90'
Klasa B, gr. IKolejka 17NdMAJ11:00
 
  1 — 2  Czarnovia Kielce
Kamil Kuś 90'
Klasa B, gr. IKolejka 18Nd12 MAJ16:00
 
  3 — 0  KS Kamienna Wola
Patryk Herman 34', Maksymilian Marszałek 41', Grzegorz Skarbek 65'
Klasa B, gr. IKolejka 19Sb18 MAJ15:30
 
  1 — 1  Płomień Wólka Kłucka
Maksymilian Marszałek 27'
Klasa B, gr. IKolejka 21SbCZE15:30
 
  2 — 1  Futsal Nowiny
Mateusz Sikora 15', Marek Banaczkowski 28'
Klasa B, gr. IKolejka 22SbCZE16:00
 
  0 — 2  Skała Tumlin
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie