Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS.
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM; okr.: 1, 2.
Młodzik starszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety
II liga
III liga

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 26

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 28,302
· Najnowszy użytkownik: Meganqdp
Statystyki
statystyka
Grają ligi halowe - wyniki

Nowińska I Liga Futsalu
Kolejka 2
Simset.Net  3 — 3  GKS KCMB Futsal NowinyGRU17:15
Albert Gajos, Mateusz Skuta, Kamil Woliński — Szymon Chrabąszcz, Dawid Dorowski, Radek Szymonek
Kartki także: Mateusz Skuta  — Mateusz Zacharski .

12 bramekAdam Imiela (Drewkom)
6 bramekJakub Olearczyk (ZIO-MAX)
4 bramkiSzymon Chrabąszcz (GKS KCMB Futsal Nowiny), Krzysztof Trela (Drewkom), Kamil Woliński (Simset.Net)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Hummel Puchar Nowińskiej Ligi Futsalu
Kolejka 1
Alma Alpinex  1 — 6  Agro Trade GRU15:30
Marcin Dulęba — Radosław Chrapkiewcz, Aleksander Kołsut, Kamil Kubicki, Krystian Olejarczyk, Paweł Satro, Dominik Kotwica
Uroczysko  2 — 6  Piekarnia Kwiatkowski GRU16:05
Tomasz Osuch, Łukasz Poniewierski — Robert Kotwica, Tomasz Orzechowski 4, Radosław Zygmunt
Futsal Bolmin  6 — 1  Nie Wnikaj GRU16:40
Szymon Błaszczyk, Mariusz Paluch, Hubert Myśliński 4 — Dominik Lis
Kartki także: Marcin Czerwiński .
Victoria Futsal  2 — 8  FC Ślichowice Kielce GRU17:50
Krystian Jas 2 — Damian Sobierajski, Paweł Łuszcz 3, Jakub Niewiadomski 3, Kamil Miernik
GKS KCMB Futsal Nowiny  0 — 2  Korona MM GRU18:25
Paweł Łuszcz, Łukasz Kraj
Kartki także: Adrian Leski  — Daniel Benigier , Łukasz Kraj .
Simset.Net  8 — 1  FC Śruty GRU19:00
Albert Gajos 2, Patryk Kośmider, Adrian Stępień, Dawid Zimny 2, Krzysztof Szymański 2 — Arkadiusz Frankowicz

Nowińska I Liga Futsalu
1.   Drewkom 4 12 22–11
2.   GKS KCMB Futsal Nowiny 4 10 16–  7
3.   ZIO-MAX 2 6 10–  1
4.   Simset.Net 3 4   7–  8
5.   Agro Trade 4 3   9–22
6.   FC Gniewce 3 3   7–  6
7.   Nie Wnikaj 2 3   4–  5
8.   Real 3 3   8–  9
9.   Futsal Małogoszcz 3 3   5–  8
10.   FC Ślichowice 1 0   3–  4
11.   Korona MM 2 0   3–  7
12.   Cannabinios 1 0   0–  6
 
Nowińska II Liga Futsalu
1.   Acapulco FT 3 9 11–  7
2.   Piekarnia Kwiatkowski 2 6 13–  3
3.   Futsal 2 6 13–  8
4.   Victoria Futsal 3 6   7–11
5.   Uroczysko 2 3   7–  8
6.   Headhunters 2 3   5–  4
7.   Husaria 3 3 15–12
8.   Garden-Expert 0   – 
9.   Alma Alpinex 2 0   2–  6
10.   FC Śruty 2 0   4–  9
11.   Nawroplast 3 0   8–17
 

I Morawicka Liga Futsalu
Kolejka 3
Mixon Bilcza  5 — 3  Albatrosi MorawicaGRU19:30
Albert Kołodziej 2, Kamil Makocki, Karol Zwierzyński 2 — Szymon Pietras, Arkadiusz Terech 2
Kartki także: Karol Janicki  — Maciej Piecyk , Arkadiusz Terech .
Mardex Morawica  2 — 4  Netbik BrzezinyGRU20:05
Karol Gilewski, Kamil Kubicki — Karol Lurzyński 2, Piotr Pietrzyk 2
Hardes Bilcza  4 — 5  Ceramik Murexin BilczaGRU20:40
Kamil Milner, Krzysztof Polak, Norbert Pytlas, Marcin Stęplewski — Daniel Detka 2, Szymon Ubożak, Krzysztof Wiśniewski, Wiktor Prokopiuk
Kartki także: Jacek Cieślik , Marcin Stęplewski .
Tompawex Obice10 — 0  Meditrans BilczaGRU21:15
Szymon Czekaj 2, Artur Szewczyk, Dawid Wójcik 3, Łukasz Zawadzki 2, Michał Zawadzki 2

11 bramekPiotr Pietrzyk (Netbik)
9 bramekMichał Zawadzki (Tompawex)
7 bramekKrzysztof Wiśniewski (Ceramik Murexin)
6 bramekKarol Gilewski (Mardex), Szymon Ubożak (Ceramik Murexin), Dawid Wójcik (Tompawex)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

II Morawicka Liga Futsalu
Kolejka 3
PG Team  6 — 9  Eko Wat ChmielowiceGRU15:50
Tomek Brzoza, Jakub Gola, Sebastian Gola 2, Jakub Liszewski, Piotr Szałas — Łukasz Kwapisz, Sebastian Misztal 2, Damian Szmalec 3, Paweł Ślefarski 3
Kartki także: Piotr Szałas .
Soccer City Chmielowice12 — 1  WM TeamGRU17:00
Przemysław Stępień 2, Jakub Przygodzki, Sebastian Krzemiński 5, Dawid Kramer, Adam Kaczor 3 — Przemysław Kaczmarczyk
Orlęta Chmielowice  3 — 4  Dobre Chłopaki Wola MorawickaGRU18:50
Konrad Orliński, Dawid Pierzak 2 — Karol Pawlik 3, Przemysław Lulkowski
Kartki także: Marek Petrus  — Artur Chlebowski , Adrian Bentkowski .

7 bramekSebastian Krzemiński (Soccer City)
6 bramekAdam Kaczor (Soccer City), Sebastian Misztal (Eko Wat), Karol Pawlik (Dobre Chłopaki), Dawid Pierzak (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Puchar Morawickiej Ligi Futsalu
Runda 1
Laser Bilcza  2 — 2  
k. 4–3
Orion Radomice GRU15:15
Maciej Tolak, Emil Nowak — Adam Stępniak, Szczepan Strójwąs
Dobre Chłopaki Wola Morawicka  5 — 2  Orkan Bilcza GRU17:40
Grzegorz Rozpara 2, Karol Pawlik 2, Dawid Osman — Michał Prokop, Jakub Kuc
Kartki także: Mateusz Wiklina .
Albatrosi Morawica11 — 4  WM Team GRU18:15
Arkadiusz Terech 2, Maciej Piecyk 2, Michał Pawłowski, Karol Miszczyk 2, Karol Maciński 3, Arkadiusz Łomiński — Mateusz Tarka, Paweł Kaluska, Przemysław Kaczmarczyk 2
Netbik Brzeziny  3 — 4  Hardes Bilcza GRU21:55
Damian Detka, Marcin Pietrzyk, Piotr Pietrzyk — Robert Kotwica, Krzysztof Polak, Norbert Pytlas, Artur Żońca
Kartki także: Piotr Pietrzyk  — Kamil Milner .

I Morawicka Liga Futsalu
1.   Tompawex 4 12 32–  2
2.   Mardex 4 9 17–  6
3.   Netbik 4 8 17–15
4.   Albatrosi 5 7 12–14
5.   Ceramik Murexin 5 7 24–19
6.   Hardes 5 6 16–20
7.   Mixon 5 3 13–32
8.   Meditrans 4 2   4–27
 
II Morawicka Liga Futsalu
1.   Soccer City 3 9 20–  2
2.   Dobre Chłopaki 3 6 11–  9
3.   Eko Wat 2 5 13–10
4.   Orlęta 4 5 11–14
5.   Orion 3 4   8–  8
6.   WM Team 4 3 11–26
7.   PG Team 3 1   8–13
8.   Orkan 0   – 

Zagnańska I Liga Futsalu
Kolejka 2
RenesansOPP KielceGRU
Instal-Luk  2 — 5  Foksdrob KajetanówGRU15:30
Mariusz Piwowarczyk , Tomasz Kołodziej — Michał Bracha 2, Patryk Zawierucha, Karol Zwierzyński, Michał Cedro
MMW Szalunki Kielce  5 — 4  Płomień NiewachlówGRU16:05
Mateusz Łukasiewicz 3, Tomasz Raczyński 2 — Marcin Zapała, Piotr Cegieła, Mateusz Delegiewicz, Paweł Chruściel
Kartki także: Mateusz Łukasiewicz  — Piotr Cegieła .
DM Futsal Tumlin  1 — 5  Foksdrob KajetanówGRU16:40
Łukasz Gągorowski — Karol Zwierzyński 3, Michał Bracha 2
Kartki także: Adrian Solnica , Sebastian Drogosz  — Walenty Pawłowski .
Instal-Luk10 — 0  Płomień NiewachlówGRU17:15
Michał Dąbrowski, Tomasz Kołodziej 2, Damian Piwowarczyk, Kamil Piwowarczyk 2, Mariusz Piwowarczyk 2, Adrian Tomczyk 2
Kartki także: Kamil Piwowarczyk .
Partizan Zagnańsk  5 — 4  RenesansGRU17:50
Karol Nieszporek 3, Karol Opara, Michał Miśtal — Tomasz Janyst 3, Marcin Ołubek
Kartki także: Karol Nieszporek , Karol Opara .
Szwecja Chełmce  7 — 3  DM Futsal TumlinGRU18:25
Tomasz Baran 2, Łukasz Handzel, Przemysław Kozieł, Rafał Kurczyński, Marcin Zapała 2 — Filip Krzeszowski, Adrian Solnica, Cezary Trojan
Partizan Zagnańsk  4 — 3  Szwecja ChełmceGRU19:35
Karol Nieszporek, Karol Opara, Karol Pańczyk, Piotr Zawadzki — Tomasz Baran, Przemysław Kozieł 2
Kartki także: Piotr Zawadzki  — Marcin Zapała .

15 bramekKarol Nieszporek (Partizan)
11 bramekJacek Szafarczyk (OPP Kielce)
10 bramekMarcin Zapała (Szwecja)
9 bramekMichał Bracha (Foksdrob)
8 bramekMariusz Piwowarczyk (Instal-Luk), Adrian Tomczyk (Instal-Luk)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Zagnańska II Liga Futsalu
Kolejka 3
Instal-Luk II  2 — 3  JFK GRU09:30
Szymon Tomczyk 2 — Bartek Zapała, Patryk Papis 2
Ultra Violet  2 — 0  FC BombowceGRU10:05
Jakub Chyb, Bartosz Krzymieński
JFK   1 — 3  Power Play KielceGRU10:40
Maciej Nieścioruk — Kacper Cedro, Konrad Wrona, Cezary Foksa
Kartki także: Krzysztof Sadowski .
Instal-Luk II  2 — 5  Ultra VioletGRU11:15
Szymon Tomczyk 2 — Jakub Chyb, Piotr Jagodziński 2, Dominik Lubocha 2
FC Bombowce  5 — 0  Adwokatura KielceGRU11:50
Wykonawca  2 — 2  Power Play KielceGRU12:25
Maciej Kobyłecki, Radosław Toporek — Kacper Cedro, Cezary Foksa
FC PiechotneAdwokatura KielceGRU13:00
Wykonawca  3 — 6  Top SkładGRU13:35
Kacper Kobyłecki 3 — Waldemar Armuła 3, Konrad Leśniewski, Maciej Leśniewski, Bartłomiej Socha
Kartki także: Stanisław Pałka , Radosław Toporek .

16 bramekJakub Chyb (Ultra Violet)
10 bramekMaciej Leśniewski (Top Skład)
9 bramekKonrad Leśniewski (Top Skład)
8 bramekWaldemar Armuła (Top Skład), Łukasz Gębski (FC Piechotne)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Zagnańska I Liga Futsalu
1.   Foksdrob 8 19 35–22
2.   Partizan 7 18 39–19
3.   MMW Szalunki 7 15 36–25
4.   Instal-Luk 7 12 34–20
5.   Renesans 6 8 18–14
6.   Szwecja 7 7 29–33
7.   DM Futsal 7 6 14–38
8.   OPP Kielce 6 4 25–34
9.   Płomień 7 1   9–34
Zagnańska II Liga Futsalu
1.   Ultra Violet 7 21 38–12
2.   Top Skład 5 12 36–17
3.   FC Piechotne 4 10 30–13
4.   Wykonawca 6 8 16–15
5.   FC Bombowce 5 6 14–13
6.   Adwokatura 4 6 16–14
7.   Power Play 7 4 15–47
8.   JFK 7 3 14–43
9.   Instal-Luk II 5 3 14–19
 

Kielecka Liga Futsalu
Kolejka 1
AZS Ekoplon Politechnika Św.  6 — 0  QuickpackGRU20:00
samobójcza, Jakub Tekiel 2, Łukasz Zawadzki , Bartosz Papros , Kamil Czarnecki
PŚK Fabet Konstrukcje  1 — 6  AZS UJK KielceGRU20:40
Tomasz Bębas — Norbert Wołczyk 4, Bartosz Kaczmarczyk , Samir Bouchachi
Kartki także: Paweł Musiał  — Michał Cieślak  .
Instal-Luk  0 — 1  URB Plus GRU18:00
Emil Lurzyński
Detan Kielce  4 — 1  MMW Szalunki KielceGRU18:40
Jakub Olearczyk 2, Bartosz Rozwadowski, Tomasz Staszewski — Jakub Mojecki
Trofex  2 — 5  Bang Futsal TeamGRU19:20
Artur Skowron 2 — Bartosz Malinowski 2, Mateusz Zacharski , Łukasz Góral, Michał Stróżyk
Kartki także: Artur Skowron , Dawid Śmiech   — Paweł Jugo  .

5 bramekNorbert Wołczyk (AZS UJK)
4 bramkiBartosz Malinowski (Bang), Jakub Olearczyk (Detan)
3 bramkiKrzysztof Stańczyk (Quickpack)
2 bramkiGrzegorz Jaworski (Bang), Karol Lurzyński (URB Plus), Emil Lurzyński (URB Plus), Karol Nieszporek (AZS UJK), Artur Skowron (Trofex), Jakub Tekiel (AZS PŚK)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kielecka Liga Futsalu
1.   AZS UJK 2 6 10–  3
2.   URB Plus 2 6   4–  2
3.   Bang 3 6   9–  9
4.   Detan 2 4   7–  4
5.   Quickpack 3 4   8–10
6.   AZS PŚK 2 3   8–  3
7.   Instal-Luk 2 3   5–  1
8.   Trofex 2 0   4–  9
9.   PŚK Fabet Konstrukcje 2 0   3–  9
10.   MMW Szalunki 2 0   1–  9
 


Masłowska Liga Futsalu
Kolejka 3
MMW Szalunki Kielce  6 — 4  Przedsiębiorstwo GeologiczneGRU15:10
Damian Terelak 2, Mateusz Łukasiewicz 2, Dawid Janaszek 2 — Mateusz Pisarczyk, Mariusz Dębski 2, Szymon Bulanowski
Kartki także: Adrian Niebudek .
Ceramik Murexin  3 — 2  Hydras FC DomaGRU15:50
Krzysztof Wiśniewski 2, samobójcza — Robert Pieras, Adrian Stasik
MMW Szalunki Kielce  7 — 2  Verona Masłów Futsal TeamGRU16:30
Dawid Janaszek, Mateusz Łukasiewicz 2, Wojciech Surdyk 2, Dawid Surowiec, Bartosz Kuzincow — Karol Janicki, Łukasz Skuza
Kartki także: Bartosz Kuzincow .
Ambrozja Catering14 — 1  OSP CiekotyGRU17:05
Kamil Olszewski 2, Bartosz Rozwadowski 2, Tomasz Staszewski 6, Marcin Tacij 2, Adrian Wołczyk 2 — Konrad Kozubek
Ceramik Murexin  5 — 3  KrajnoGRU17:40
Bartłomiej Długosz, Mateusz Kaczmarczyk II, Krzysztof Wiśniewski 3 — Michał Raczyński, Jakub Bielat, Artur Raczyński
Kartki także: Michał Raczyński .
PHU Wojda Zeimmery14 — 0  OSP CiekotyGRU18:15
Łukasz Boleń 2, Wiktor Brożyna 4, Bartosz Gawęcki 2, Damian Gawęcki 2, Paweł Gawęcki 4
Delikatesy Centrum Radlin  5 — 0  Hotel PrzedwiośnieGRU18:50
Sebastian Satro, Bartosz Sot 3, Dominik Staniec
Kartki także: Tomasz Janyst .
Gas Monkey Team  3 — 4  PHU Wojda ZeimmeryGRU19:25
Ernest Supierz 2, Marcin Supierz — Wiktor Brożyna 2, Artur Gawęcki, Paweł Gawęcki
Kartki także: Bartosz Kołomański , Łukasz Piotrowski , Ernest Supierz , Marcin Supierz .
Cedzyna  1 — 0  Hotel PrzedwiośnieGRU20:00
Piotr Wąs
Kartki także: Piotr Kowalik , Piotr Wąs .
Delikatesy Centrum Radlin  8 — 5  ŁNPGRU20:35
Sebastian Satro, Bartosz Sot 2, Dominik Staniec 2, Mariusz Maciejski 3 — Łukasz Kamiński, Maksym Oziębło, Krzysztof Świątek 3
Kartki także: Marcin Nartowski , Krzysztof Świątek .

13 bramekErnest Supierz (Gas Monkey Team)
12 bramekAdrian Wołczyk (Ambrozja Catering)
11 bramekWiktor Brożyna (PHU Wojda Zeimmery)
7 bramekBartosz Sot (Delikatesy Centrum), Tomasz Staszewski (Ambrozja Catering), Krzysztof Świątek (ŁNP)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Masłowska Liga Futsalu
1.   Delikatesy Centrum 4 12 25–  7
2.   Ceramik Murexin 4 12 13–  8
3.   PHU Wojda Zeimmery 4 10 28–  8
4.   MMW Szalunki 3 9 17–  7
5.   Ambrozja Catering 3 9 29–  4
6.   Gas Monkey Team 5 9 26–12
7.   Verona Masłów FT 4 9 19–10
8.   Cedzyna 4 9 14–13
9.   Hotel Przedwiośnie 5 4   9–15
10.   Przeds. Geologiczne 4 3 16–15
11.   Hydras FC Doma 5 3 13–25
12.   ŁNP 5 0 14–33
13.   Krajno 4 0   6–31
14.   OSP Ciekoty 6 0   7–48
 


Chmielnicka Liga Futsalu
Kolejka 1
Enigma  2 — 3  PKS BorzykowaGRU16:00
Mateusz Marzec, Patryk Gajek — Dominik Kwiecień, Bartosz Milewicz, Łukasz Rasała
Imigranci  2 — 0  Black BullsGRU16:20
Paweł Kamiński, Kamil Kuranda
Fighters Chmielnik  2 — 0  Kolejorz PrzededworzeGRU16:45
Marcin Pawłowski, Grzegorz Stępień
Kolejka 2
PKS Borzykowa  0 — 3  ETK GnojnoGRU17:05
Karol Jaros, Dariusz Kwiecień, Kamil Groniec
Black Bulls  3 — 1  EnigmaGRU17:30
Dawid Stępień 3 — Patryk Gajek
Kolejorz Przededworze  5 — 2  ImigranciGRU17:50
Marcin Szczukiewicz 2, Wojciech Cisowski 3 — Marcin Styrcz, Kamil Kuranda
ETK Gnojno  1 — 1  Fighters ChmielnikGRU18:15
Karol Jaros — Paweł Makówka

7 bramekKamil Kuranda (Imigranci)
6 bramekWojciech Cisowski (Kolejorz Przededworze), Marcin Szczukiewicz (Kolejorz Przededworze)
5 bramekKarol Jaros (ETK Gnojno)
3 bramki Borończyk (Fighters Chmielnik), Sławomir Doroz (Fighters Chmielnik), Patryk Gajek (Enigma), Kamil Gromiec (ETK Gnojno), Dawid Stępień (Black Bulls), Andrzej Trojan (Black Bulls), Sebastian Łużak (Black Bulls)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Chmielnicka Liga Futsalu
1.   Fighters Chmielnik 6 16 14–  4
2.   ETK Gnojno 6 11 11–  7
3.   Imigranci 6 10 12–11
4.   Black Bulls 6 9 12–  7
5.   Kolejorz Przededworze 6 9 17–12
6.   PKS Borzykowa 6 6   9–16
7.   Enigma 6 0   9–27
 


Miejska I LF Stąporków
Kolejka 2
Zryw Zaborowice   2 — 2  BliżynGRU13:10
Kamil Tomaszewski — Kacper Świercz 2
Kartki także: Konrad Majos .
Kamienna Wola  4 — 2  RewolwerowcyGRU14:20
Zbigniew Boruń, Zieliński Daniel, Robert Mączyński 2 — Kamil Kowalczyk, Mikołaj Wróbel
Kartki także: Kamil Kowalczyk .
Taktyczny Piątek  2 — 2  Skała NiekłańGRU15:10
Łukasz Skalski, Jan Sroka — Tomasz Kapusta 2
Kartki także: Piotr Śliwiński .

7 bramekKamil Kowalczyk (Rewolwerowcy), Kamil Tomaszewski (Zryw)
5 bramekRobert Mączyński (Kamienna Wola), Łukasz Skalski (Taktyczny Piątek)
4 bramkiEryk Szmidt (Taktyczny Piątek)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Miejska II LF Stąporków
Kolejka 2
Nofar Sołtyków  6 — 9  Kozia WolaGRU12:00
Bartłomiej Martys 3, Marcin Lunge 2, Jarosław Lunge — samobójcza, Łukasz Szac 3, Wiktor Piętowski, Kacper Majkrzak 4
Kartki także: Mateusz Fitas .
FC CHGW  4 — 2  RadośniGRU12:45
Maciej Kurp, Jakub Stępień, Kacper Swat 2 — Kacper Misiowiec, Patryk Mastalerz
Kartki także: Bartosz Sobczyk .
Czarni Stąporków  3 — 0  OSP GosańGRU13:45
Radosław Gula 3
Czarni Stąporków  3 — 1  ChłopakiGDB GRU15:45
Patryk Górecki, Tomasz Krawczyk, Norbert Romanowski — Piotr Stępień

7 bramekPatryk Mastalerz (Radośni)
6 bramekŁukasz Szac (Kozia Wola)
5 bramekKacper Swat (FC CHGW)
4 bramkiKacper Majkrzak (Kozia Wola), Bartek Szkurłat (ChłopakiGDB )
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Miejska I LF Stąporków
1.   Taktyczny Piątek 4 10 20–10
2.   Skała 4 8 16–11
3.   Zryw 4 7 20–18
4.   Kamienna Wola 4 4 14–17
5.   Bliżyn 4 2 12–17
6.   Rewolwerowcy 4 1 16–25
Miejska II LF Stąporków
1.   Radośni 5 12 24–11
2.   Czarni 4 10 20–  6
3.   OSP Gosań 5 9 21–10
4.   FC CHGW 5 8 10–  9
5.   ChłopakiGDB 5 5 14–15
6.   Kozia Wola 5 4 18–32
7.   Nofar 5 0 11–35

Komentarze
#1 | Kura dnia grudzień 03 2017 22:52:46
I tak ja żądze w Gminie po co inne kluby zostanie tylko Lubrzanka
#2 | TOS dnia grudzień 05 2017 19:45:59
Rafał Wójcik trenerem KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski .
#3 | Unia dnia grudzień 08 2017 13:55:37
W Unii odeszło 3 czołowych zawodników, bieliny i unia dostarczyciel punktów
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Jakub Stefański (11 lat, Alit)
Wojciech Merwaty (12 lat, KKP Korona)
Paweł Skoczylas (13 lat, Alit)
Gabriel Toporek (13 lat, Piast)
Jakub Kiniorski (13 lat, Skała)
Daniel Szwed (14 lat, Granat)
Jakub Michałkowski (14 lat, Tęcza)
Adrian Kupis (14 lat, Granat)
Wojciech Sutowicz (15 lat, Orlęta)
Maksymilian Cuper (15 lat, Radiator$)
Wiktor Styczeń (15 lat, Zenit)
Karolina Baj (16 lat, Grodziszczanka)
Michał Borzęcki (16 lat, Gród)
Wojciech Chłond (16 lat, Sparta)
Jakub Sornat (16 lat, Hetman)
Kinga Marzęda (17 lat, Widok)
Hubert Stachera (17 lat, ŁKS Łagów)
Mikołaj Zakrzewski (17 lat, Arka)
Weronika Zawistowska (18 lat, Górnik II)
Magdalena Broda (18 lat, Bronowianka)
Krzysztof Polak (18 lat, Polonia)
Jan Śmigielski (18 lat, Znicz)
Karolina Tarchała (18 lat, Tarnovia)
Aleksandra Małek (18 lat, SMS Niemce)
Klaudiusz Pyka (18 lat, Resovia)
Łukasz Nowak (18 lat, Star)
Patrycja Łochowska (18 lat, Hetmanki)
Patryk Sidor (18 lat, Neptun)
Jakub Jakubczak (19 lat, Świt)
Maciej Jakóbczyk (19 lat, Wisła)
Klaudia Mazur (19 lat, Kobiecy KP)
Łukasz Kuliś (20 lat, Wisła)
Izabela Włodarczyk (20 lat, Górnik II)
Maksymilian Grabiec (20 lat, Stal)
Krzysztof Słaby (21 lat, MKS Zdrój)
Mateusz Mrozowicz (21 lat, Huragan)
Mateusz Chlewicki (21 lat, Nidzianka)
Adrian Fortuna (22 lata, Czarni)
Piotr Stęplewski (22 lata, TS 1946 Nida)
Łukasz Derlaga (23 lata, Zryw)
Eryk Szmidt (23 lata, KS Kamienna W.)
Tomasz Radek (23 lata, Sparta)
Mikołaj Wrzosek (23 lata, GKS Obrazów)
Rafał Wojciechowski (24 lata, Czarni)
Łukasz Groszek (24 lata, Hetman)
Dawid Chruściel (24 lata, GKS Kluczewsko)
Damian Barszczak (25 lat, Resovia)
Robert Zybura (25 lat, UKS Baćkowice)
Paweł Bażant (26 lat, Czarni)
Wojciech Jamróz (27 lat, Soła)
Filip Jankowski (27 lat, OKS Opatów)
Krystian Szczepański (28 lat, Wisła)
Karol Rusiński (28 lat, Victoria)
Mateusz Kapusta (32 lata, Piast)
Rafał Kosznik (34 lata, Górnik)
Tomasz Pasternak (45 lat, Vitalpol)
Adam Przewłocki (48 lat, GKS Obrazów)
Cezary Ruszkowski (49 lat, Polonia Białogon)
Wiadomości
15 grudnia
12 grudnia
9 grudnia
4 grudnia
3 grudnia
1 grudnia
29 listopada
25 listopada
23 listopada
22 listopada
20 listopada
16 listopada
15 listopada
14 listopada
11 listopada
10 listopada
6 listopada
5 listopada
4 listopada
3 listopada
30 października
29 października
28 października
26 października
25 października
24 października
20 października
18 października
16 października

Archiwum wiadomości

Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."