Nowińska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Drewkom Kostomłoty | 2 — 4 | ZIO-MAX Kielce | 17 GRU | 14:45 | ||||
Adam Imiela, Łukasz Szymoniak — Adam Ogonowski, Jakub Olearczyk 3 | ||||||||
FC Gniewce | 1 — 0 | Korona MM | 17 GRU | 15:20 | ||||
Filip Jarosiński | ||||||||
Drewkom Kostomłoty | 2 — 1 | GKS KCMB Futsal Nowiny | 17 GRU | 15:55 | ||||
Adam Imiela 2 — Radek Szymonek Kartki także: Daniel Cyranowski , Adrian Leski . | ||||||||
ZIO-MAX Kielce | 6 — 3 | Real Łaziska | 17 GRU | 16:30 | ||||
Piotr Brzoza, Marcin Kurzawa, Jakub Olearczyk 3, samobójcza — Damian Bednarski, Kamil Blicharski, Łukasz Jakubowski | ||||||||
GKS KCMB Futsal Nowiny | 3 — 3 | Futsal Małogoszcz | 17 GRU | 17:05 | ||||
Szymon Chrabąszcz, Daniel Cyranowski, Piotr Markowicz — Przemysław Gajek, Szczepan Krzeszowski, samobójcza Kartki także: Szymon Chrabąszcz . | ||||||||
Simset.Net | 4 — 2 | Nie Wnikaj | 17 GRU | 17:40 | ||||
Mateusz Fatyga, Robert Szymański 3 — Marcin Czerwiński, Bartłomiej Salwa Kartki także: Mateusz Skuta . | ||||||||
Futsal Małogoszcz | 3 — 5 | FC Ślichowice Kielce | 17 GRU | 18:15 | ||||
Kamil Cygan 2, Szczepan Krzeszowski — Adrian Maciejewski 3, Jakub Niewiadomski, Damian Pytlos | ||||||||
Simset.Net | 5 — 1 | Agro Trade | 17 GRU | 18:50 | ||||
Adrian Stępień, Kamil Woliński 4 — Dominik Olejarczyk Kartki także: Albert Gajos — Dominik Olejarczyk . | ||||||||
Nie Wnikaj | 4 — 10 | FC Ślichowice Kielce | 17 GRU | 19:25 | ||||
Miłosz Wawer, Jakub Stachura, Dominik Lis, Rafał Jaworski — Rafał Zimnicki 2, Damian Pytlos 2, Adrian Maciejewski 2, Paweł Łuszcz, Bartek Bęben 3 |
25 bramek | Adam Imiela (Drewkom) |
21 bramek | Jakub Olearczyk (ZIO-MAX) |
12 bramek | Kamil Woliński (Simset.Net) |
11 bramek | Adrian Maciejewski (FC Ślichowice) |
10 bramek | Paweł Łuszcz (Korona MM) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Nowińska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Piekarnia Kwiatkowski | 13 — 0 | Futsal Bolmin | 17 GRU | 10:05 | ||||
samobójcza, Tomasz Orzechowski 4, Kamil Milner, Robert Kotwica, Jacek Cieślik 3, Tomasz Adamczyk 3 | ||||||||
Acapulco FT | 3 — 2 | Nawroplast Tokarnia | 17 GRU | 10:40 | ||||
Miłosz Stawiak, Tomasz Pażdzior, Karol Bujak | ||||||||
Piekarnia Kwiatkowski | 3 — 0 | Husaria Kielce | 17 GRU | 11:15 | ||||
Jacek Cieślik, Tomasz Orzechowski, Hubert Sielecki | ||||||||
Uroczysko | 3 — 5 | FC Śruty | 17 GRU | 11:50 | ||||
Tomasz Osuch, Michał Wieczorek 2 — Damian Dobrowolski, Tomasz Leśniok, Mateusz Zyśk 2 Kartki także: Kamil Zawadzki . | ||||||||
Husaria Kielce | 1 — 2 | Alma Alpinex | 17 GRU | 12:25 | ||||
Dominik Pękalski — Grzegorz Włosiński, Grzegorz Zawadzki Kartki także: Sebastian Pekalski , Jakub Kwiatek . | ||||||||
Uroczysko | 5 — 4 | Victoria Futsal | 17 GRU | 13:00 | ||||
Szymon Chmielewski 2, Mateusz Kucharz 2, Michał Wieczorek — Karol Biesaga, Karol Jarząbek 2, Marcel Trojanowski Kartki także: Mateusz Kucharz . | ||||||||
Alma Alpinex | 5 — 2 | FC Śruty | 17 GRU | 13:35 | ||||
Grzegorz Włosiński 2, Karol Sierar, Piotr Latkowski, Jakub Wajs — Arkadiusz Frankowicz, Marcin Karbownik Kartki także: Damian Jabłoński . | ||||||||
Victoria Futsal | 3 — 1 | Headhunters | 17 GRU | 14:10 | ||||
Karol Biesaga, Karol Jarząbek, Krystian Jas — Jacek Kraska Kartki także: Michał Pająk — Gerard Zając . |
21 bramek | Tomasz Orzechowski (Piekarnia Kwiatkowski) |
17 bramek | Tomasz Pażdzior (Acapulco FT) |
14 bramek | Hubert Myśliński (Futsal), Sebastian Pekalski (Husaria) |
13 bramek | Norbert Sennik (Headhunters) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
I Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Mixon Bilcza | 3 — 6 | Hardes Bilcza | 17 GRU | 09:00 | ||||
Albert Kołodziej, Łukasz Skuza, Karol Zwierzyński — Grzegorz Janicki, Robert Kotwica, Kamil Millner, Krzysztof Polak, Marcin Stęplewski, Karol Jakubczyk Kartki także: Robert Kotwica . | ||||||||
Albatrosi Morawica | 4 — 1 | Ceramik Murexin Bilcza | 17 GRU | 09:35 | ||||
Arkadiusz Terech, Jakub Nowak 2, Maciej Piecyk — Dawid Kawiński | ||||||||
Netbik Brzeziny | 14 — 1 | Meditrans Bilcza | 17 GRU | 10:10 | ||||
Mateusz Czarnecki, Tomasz Klimczak, Emil Lurzyński, Karol Lurzyński 3, Marcin Pietrzyk 2, Piotr Pietrzyk 4, Bartłomiej Wysocki, Michał Rajek — Grzegorz Zawadzki | ||||||||
Mardex Morawica | 1 — 2 | Tompawex Obice | 17 GRU | 10:45 | ||||
Wojciech Młynarczyk — Mateusz Zawadzki, Michał Zawadzki |
33 bramek | Piotr Pietrzyk (Netbik) |
25 bramek | Karol Gilewski (Mardex) |
23 bramek | Michał Zawadzki (Tompawex) |
16 bramek | Karol Lurzyński (Netbik), Mateusz Zawadzki (Tompawex), Łukasz Zawadzki (Tompawex) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II Morawicka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
PG Team | 2 — 4 | Soccer City Chmielowice | 17 GRU | 11:25 | ||||
Tomek Brzoza, Jakub Liszewski — Adam Kaczor 2, Jakub Przygodzki, Przemysław Stępień Kartki także: Jakub Liszewski . | ||||||||
Eko Wat Chmielowice | 12 — 0 | WM Team | 17 GRU | 12:00 | ||||
Sebastian Misztal 6, Krzysztof Stańczyk 2, Damian Szmalec, Paweł Ślefarski 3 | ||||||||
Orion Radomice | 4 — 0 | Dobre Chłopaki Wola Morawicka | 17 GRU | 12:35 | ||||
Adam Stępniak, Przemysław Strójwąs 2, Sebastian Szot | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Eko Wat Chmielowice | 7 — 2 | Orlęta Chmielowice | 17 GRU | 13:10 | ||||
Paweł Ślefarski, Damian Szmalec 2, Krzysztof Stańczyk 2, Sebastian Misztal 2 — Łukasz Rabiej, Dawid Pierzak |
23 bramek | Sebastian Misztal (Eko Wat) |
22 bramek | Paweł Ślefarski (Eko Wat) |
18 bramek | Dawid Pierzak (Orlęta) |
15 bramek | Sebastian Krzemiński (Soccer City) |
13 bramek | Adam Kaczor (Soccer City), Przemysław Stępień (Soccer City) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Zagnańska I Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Płomień Niewachlów | 1 — 1 | Renesans | 16 GRU | 15:00 | ||||
Łukasz Wrona — Paweł Żmuda Kartki także: Marcin Handzelewicz , Tomasz Janyst , Tomasz Małkowski . | ||||||||
Foksdrob Kajetanów | 6 — 3 | Szwecja Chełmce | 16 GRU | 15:35 | ||||
Michał Cedro 2, Dariusz Kozubek 3, Patryk Zawierucha — Łukasz Handzel, Marcin Zapała 2 | ||||||||
Płomień Niewachlów | 2 — 5 | OPP Kielce | 16 GRU | 16:10 | ||||
Łukasz Wrona, Rafał Wrona — Stanisław Błasiak 2, Adrian Niewczas 2, Jacek Szafarczyk | ||||||||
Renesans | 1 — 3 | Foksdrob Kajetanów | 16 GRU | 16:45 | ||||
Hubert Janyst — Patryk Zawierucha 3 | ||||||||
Instal-Luk | 5 — 3 | Partizan | 16 GRU | 17:20 | ||||
Michał Dąbrowski 3, Damian Piwowarczyk, Adrian Tomczyk — Karol Nieszporek, Karol Opara, Mateusz Opara | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 7 — 5 | OPP Kielce | 16 GRU | 17:55 | ||||
Dawid Janaszek, Wojciech Surdyk, Dawid Surowiec 2, Damian Terelak 3 — Stanisław Błasiak, Adrian Niewczas, Jacek Szafarczyk 2 | ||||||||
DM Futsal Tumlin | 1 — 8 | Instal-Luk | 16 GRU | 18:30 | ||||
Albert Michta — Michał Dąbrowski 2, Mariusz Piwowarczyk 2, Adrian Tomczyk 4 | ||||||||
Partizan | 2 — 1 | MMW Szalunki Kielce | 16 GRU | 19:05 | ||||
Michał Miśtal, Karol Nieszporek — Dawid Janaszek Kartki także: Karol Opara — Dawid Janaszek , Mateusz Łukasiewicz . |
34 bramek | Karol Nieszporek (Partizan) |
20 bramek | Karol Opara (Partizan), Marcin Zapała (Szwecja) |
17 bramek | Mateusz Łukasiewicz (MMW Szalunki) |
16 bramek | Jacek Szafarczyk (OPP Kielce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Zagnańska II Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Ultra Violet | 7 — 0 | Power Play Kielce | 17 GRU | 09:30 | ||||
Jakub Chyb 4, Piotr Jagodziński, Mateusz Wrona, Dominik Żak Kartki także: Jakub Chyb , Dominik Lubocha — Marcin Wójcik . | ||||||||
JFK | 2 — 5 | Wykonawca | 17 GRU | 10:05 | ||||
Maciej Nieścioruk, Patryk Papis — Kacper Kobyłecki 2, Rafał Rutka, Maciej Zapała 2 Kartki także: Maciej Kobyłecki , Rafał Rutka . | ||||||||
Ultra Violet | 4 — 1 | FC Piechotne | 17 GRU | 10:40 | ||||
Jakub Chyb 2, Marcin Jagodziński, Dominik Lubocha — Hubert Suchenia Kartki także: Dominik Kaczmarski . | ||||||||
Wykonawca | 2 — 6 | Adwokatura Kielce | 17 GRU | 11:15 | ||||
Kacper Kobyłecki, Maciej Zapała — Kamil Orłowski 2, Rafał Zimnicki, Michał Misior 2, Daniel Wisniewski Kartki także: Kamil Orłowski , Daniel Wisniewski . | ||||||||
Top Skład | 11 — 0 | Instal-Luk II | 17 GRU | 11:50 | ||||
Waldemar Armuła 4, Mateusz Brzdąk, Konrad Leśniewski 2, Maciej Leśniewski 3, Szymon Załucki Kartki także: Mateusz Brzdąk , Bartłomiej Socha . | ||||||||
FC Piechotne | 1 — 6 | FC Bombowce | 17 GRU | 12:25 | ||||
Piotr Stodulski — Michał Chwastowski, Dominik Reczyński, Piotr Stefański, Wiesław Janik 3 | ||||||||
Adwokatura Kielce | 6 — 6 | Top Skład | 17 GRU | 13:00 | ||||
Kamil Orłowski 2, Rafał Zimnicki 4 — Waldemar Armuła, Mateusz Brzdąk, Maciej Leśniewski 2, Bartłomiej Socha, Szymon Załucki Kartki także: Kamil Orłowski — Waldemar Armuła , Bartłomiej Socha , Kamil Kaczmarczyk . | ||||||||
Instal-Luk II | 2 — 3 | FC Bombowce | 17 GRU | 13:35 | ||||
Piotr Rodak, Szymon Tomczyk — Wiesław Janik, Damian Krawiec, Piotr Stefański Kartki także: Konrad Łoboda , Szymon Tomczyk — Damian Krawiec . |
32 bramek | Jakub Chyb (Ultra Violet) |
30 bramek | Maciej Leśniewski (Top Skład) |
25 bramek | Łukasz Gębski (FC Piechotne) |
24 bramek | Waldemar Armuła (Top Skład) |
17 bramek | Szymon Tomczyk (Instal-Luk II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Kielecka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Bang Futsal Team | 1 — 5 | Quickpack | 15 GRU | 20:30 | ||||
Grzegorz Jaworski — Hubert Magiera, Krzysztof Stańczyk 2, Piotr Kasza, Szymon Krawczyk Kartki także: Dominik Butenko . | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 1 — 0 | Trofex | 18 GRU | 19:20 | ||||
Damian Terelak Kartki także: Mateusz Pedrycz — Hubert Sielecki , Karol Michalski , Patryk Buczkowski . | ||||||||
URB Plus | 4 — 2 | AZS UJK Kielce | 18 GRU | 20:00 | ||||
Emil Lurzyński, Karol Lurzyński 2, Paweł Łuszcz — Karol Gilewski, Karol Nieszporek | ||||||||
Instal-Luk | 3 — 1 | AZS Ekoplon Politechnika Św. | 18 GRU | 20:40 | ||||
Michał Dąbrowski 2, Damian Piwowarczyk — Grzegorz Dziurzyński Kartki także: Piotr Jaworski . | ||||||||
Detan Kielce | 5 — 0 | PŚK Fabet Konstrukcje | 18 GRU | 21:20 | ||||
Bartosz Rozwadowski, Tomasz Staszewski, Adrian Wołczyk, Marcin Tacij 2 Kartki także: Michał Pedrycz . |
17 bramek | Norbert Wołczyk (AZS UJK) |
10 bramek | Bartosz Malinowski (Bang) |
9 bramek | Karol Lurzyński (URB Plus) |
8 bramek | Dominik Butenko (Quickpack), Piotr Kasza (Quickpack), Dawid Kawiński (AZS UJK) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Masłowska Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Cedzyna | 5 — 0 | Krajno | 17 GRU | 14:40 | ||||
Hotel Przedwiośnie | 3 — 3 | Hydras FC Doma | 17 GRU | 15:20 | ||||
Marcin Ołubek, Filip Warzecha, Albert Kołodziej — Mariusz Lewandowski 2, Michał Cedro Kartki także: Albert Kołodziej . | ||||||||
Gas Monkey Team | 5 — 1 | Cedzyna | 17 GRU | 16:00 | ||||
Bartosz Janicki, Bartosz Kołomański, Marcin Supierz 3 — Piotr Kowalik Kartki także: Karol Kołomański . | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 5 — 0 | Krajno | 17 GRU | 16:40 | ||||
Gas Monkey Team | 2 — 2 | Hotel Przedwiośnie | 17 GRU | 17:15 | ||||
Łukasz Piotrowski, Marcin Supierz — Michał Cedro 2 2 Kartki także: Marcin Supierz — Michał Cedro 2 . | ||||||||
Przedsiębiorstwo Geologiczne | 3 — 2 | PHU Wojda Zeimmery | 17 GRU | 18:00 | ||||
Paweł Borowski, Szymon Bulanowski, Mariusz Dębski — Wiktor Brożyna 2 Kartki także: Jan Białek , Szymon Bulanowski , Adrian Niebudek — Wiktor Brożyna . | ||||||||
ŁNP | 3 — 5 | Ambrozja Catering | 17 GRU | 18:35 | ||||
Łukasz Gołuch 3 — Michał Staszewski 3, Hubert Tofil 2 Kartki także: Marcin Tacij . | ||||||||
PHU Wojda Zeimmery | 5 — 5 | Verona Masłów Futsal Team | 17 GRU | 19:05 | ||||
Wiktor Brożyna 3, Bartosz Gawęcki 2 — Albert Kołodziej, Dawid Szcześniak, Karol Zwierzyński 3 Kartki także: Wiktor Brożyna . | ||||||||
ŁNP | 3 — 1 | Przedsiębiorstwo Geologiczne | 17 GRU | 19:40 | ||||
Łukasz Gołuch, Krzysztof Świątek 2 — Paweł Borowski | ||||||||
MMW Szalunki Kielce | 7 — 1 | Ambrozja Catering | 17 GRU | 20:15 | ||||
Damian Terelak 2, Wojciech Surdyk, Mateusz Łukasiewicz 2, Dawid Janaszek, Karol Dudzik — Tomasz Staszewski Kartki także: Jakub Mojecki , Bartosz Kuzincow — Tomasz Staszewski . | ||||||||
Verona Masłów Futsal Team | 12 — 6 | OSP Ciekoty | 17 GRU | 20:50 | ||||
Albert Kołodziej 3, Artur Skowron 2, Łukasz Skuza 2, Karol Zwierzyński 5 — Jakub Bednarski 2, Konrad Kozubek, Kamil Mrozik 2, Krzysztof Stąporek Kartki także: Jakub Bednarski . |
25 bramek | Ernest Supierz (Gas Monkey Team) |
21 bramek | Hubert Tofil (Ambrozja Catering) |
20 bramek | Karol Zwierzyński (Verona Masłów FT) |
19 bramek | Wiktor Brożyna (PHU Wojda Zeimmery) |
18 bramek | Mateusz Łukasiewicz (MMW Szalunki), Krzysztof Świątek (ŁNP) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|