W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Puchar Polski, świętokrzyskie | ||||||||
Finał | ||||||||
Wisła Sandomierz | 1 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 13 CZE | 17:00 | ||||
Staszów, Koszarowa | ||||||||
1 — 0 Wisła S.: 12 KP KSZO 1929 O. .: 12 Trenerzy: Wesołowski Grzegorz, Beszczyński Daniel — Cecherz Przemyslaw, Kanarski Krystian, Borek Rafał, Jamróz Łukasz.
|
21 bramek | Przemysław Banaszak (17 + 4 k.) (Chełmianka) |
19 bramek | Wojciech Białek (18 + 1 k.) (Avia) |
17 bramek | Bartłomiej Buczek (9 + 8 k.) (Resovia) |
16 bramek | Wojciech Reiman (11 + 5 k.) (Stal) |
15 bramek | Konrad Nowak (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
27 bramek | Mirosław Kalista (25 + 2 k.) (Łysica) |
26 bramek | Mateusz Fryc (Wierna, Naprzód) |
24 bramek | Jakub Mażysz (21 + 3 k.) (Alit) |
23 bramek | Mariusz Jaros (16 + 7 k.) (Łysica) |
22 bramek | Damian Skiba (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
34 bramek | Błażej Miller (33 + 1 k.) (Granat) |
33 bramek | Mariusz Fabjański (29 + 4 k.) (Star) |
28 bramek | Tomasz Staszewski (23 + 5 k.) (Orlicz) |
22 bramek | Marcin Dynarek (20 + 2 k.) (Stal) |
19 bramek | Jacek Rożek (16 + 3 k.) (Klimontowianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Baraże, I liga kobiet | ||||||||
Finały | ||||||||
Sparta Daleszyce | 1 — 5 | Rekord Bielsko-Biała | 16 CZE | 16:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 1 — 4 62' 1 — 5 Sparta: 12 Rekord: 1 Trenerzy: Wengorski Marcin — Trzebuniak Marcin.
| ||||||||
Polonia Środa Wielkopolska | 5 — 1 | Loczki Wyszków | 21 CZE | 17:00 |
Finały Centralnej Ligi Juniorów U19 | ||||||||
Finał | ||||||||
Cracovia Kraków | 0 — 2 | Lech Poznań | 15 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 55' 0 — 2 77' Cracovia: 22 Lech: 1 Trenerzy: Wójs Kordian, Cabaj Marcin, Bartosz Michał, Giza Piotr, Bogdan Marcin, Podsiadło Maciej — Kołodziej Krzysztof, Leosz Jakub, Kubiak Dominik, Kikut Karol.
|
21 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka) |
16 bramek | Marcin Pawłowski (11 + 5 k.) (Zenit) |
13 bramek | Kamil Cichoński (Zenit), Ernest Banasik (12 + 1 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Sebastian Baran (Piaskowianka), Patryk Kuśmierek (Zenit), Krystian Bracisiewicz (8 + 4 k.) (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 13 CZE | 16:00 | ||||
0 — 1 80+3' Gród: 44 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Mech Kamil — Karpiński Marcin.
|
14 bramek | Jakub Bielecki (10 + 4 k.) (Wisła Junior) |
8 bramek | Adrian Materek (KP KSZO 1929), Piotr Mikos (KP KSZO 1929), Patryk Tkacz (Piaskowianka) |
7 bramek | Łukasz Swat (6 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Junior młodszy, gr. B | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Astra Piekoszów | 3 — 0 | Deko Włoszczowa | 12 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Astra: 12 Deko: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Kosowski Włodzimierz.
|
10 bramek | Dominik Pękalski (7 + 3 k.) (Astra) |
9 bramek | Paweł Dercz (Deko) |
8 bramek | Łukasz Brożek (7 + 1 k.) (Astra), Jakub Kryczka (6 + 2 k.) (Astra) |
7 bramek | Jakub Janicki (Hetman), Norbert Mosiejowski (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Junior młodszy, gr. C | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Gród Wiślica | 3 — 4 | Nida Oksa | 16 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 5' 2 — 1 2 — 2 43' 2 — 3 67' 3 — 3 3 — 4 70' Gród: 12 Nida: 12 Trenerzy: Wieloch Piotr — Stolarczyk Piotr, Gogolin Błażej.
|
16 bramek | Mateusz Strzeszkowski (Naprzód) |
13 bramek | Mariusz Matuszewski (Zorza Tempo) |
12 bramek | Mateusz Domagała (Naprzód) |
8 bramek | Wiktor Blicharski (Naprzód) |
6 bramek | Damian Bielecki (Naprzód), Klaudiusz Mastyna (Unia), Tomasz Soboń (Nida) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Junior młodszy, gr. D | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
GKS Rudki | 3 — 0 | Alit Ożarów | 14 CZE | 17:30 | ||||
Kolejka 10 | ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 1 | Strażak Bidziny | 16 CZE | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' Marol: 1 Strażak: 1 Kartki także: Mateusz Kozieł 46'. Trenerzy: Kaczmarski Mariusz — Rybus Paweł.
|
11 bramek | Adam Sobczyk (Alit) |
9 bramek | Dawid Góra (GKS Rudki) |
6 bramek | Maciej Nowacki (Alit), Bartłomiej Duda (4 + 2 k.) (Alit) |
5 bramek | Kacper Grzegorski (Stal), Kacper Nowak (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Junior młodszy, gr. E | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
LZS Samborzec | 0 — 2 | Sparta Dwikozy | 13 CZE | 17:30 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 59' LZS Samborzec: 12 Sparta: 12 Trenerzy: Lipiec Damian — Mazur Jerzy, Siudak Marcin.
|
10 bramek | Bartłomiej Markiewicz (Sparta) |
6 bramek | Szymon Basiński (Czarni) |
5 bramek | Łukasz Kominek (4 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
4 bramki | Adrian Durma (Czarni), Michał Kamiński (Czarni), Jakub Oszczudłowski (Koprzywianka Arka), Tomasz Pytko (Czarni), Dawid Śpiewak (Sparta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|