W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
II liga | ||||||||
Kolejka 31 | ||||||||
Skra Częstochowa | 1 — 1 | Widzew Łódź | 27 KWI | 12:00 | ||||
20 bramek | Tomasz Płonka (19 + 1 k.) (Stal R.) |
19 bramek | Artur Pląskowski (Podhale) |
16 bramek | Rafał Król (12 + 4 k.) (Stal K.) |
15 bramek | Michał Grunt (14 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Krzysztof Szewczyk (12 + 2 k.) (Wiślanie), Adrian Wójcik (12 + 2 k.) (Soła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Miejsce 15 zagrożone spadkiem przez Siarkę Tarnobrzeg
28 bramek | Mirosław Kalista (26 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Błażej Miller (Granat), Adam Zawierucha (MKS Zdrój) |
19 bramek | Jakub Jaśkiewicz (16 + 3 k.) (MKS Zdrój) |
17 bramek | Mateusz Fryc (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Miejsca 15-16 zagrożone spadkiem przez Spartakus i Czarnych
30 bramek | Tomasz Staszewski (23 + 7 k.) (Orlicz) |
25 bramek | Piotr Frańczak (24 + 1 k.) (OKS Opatów) |
24 bramek | Mateusz Kokosza (Orlicz) |
19 bramek | Maciej Horna (Star), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.), Kamil Jeleń (16 + 3 k.) (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Miejsca 13-14 zagrożone spadkiem przez Spartakus i Czarnych
28 bramek | Karol Piwowarczyk (22 + 6 k.) (Samson) |
26 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza), Michał Staszewski (25 + 1 k.) (Polanie) |
25 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
21 bramek | Sebastian Wijas (Sokół), Marcin Supierz (20 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
22 bramek | Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
17 bramek | Rafał Charyga (Wisła) |
16 bramek | Kamil Olesiński (15 + 1 k.) (Victoria 2015) |
14 bramek | Robert Banaszek (Victoria 2015), Przemysław Nowak (11 + 3 k.) (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
29 bramek | Tomasz Kopacki (26 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Piotr Dobrowolski (Agricola) |
14 bramek | Albert Lasia (Zorza Tempo), Przemysław Michalski (12 + 2 k.) (Wisła II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
21 bramek | Mirosław Słoń (Czarnovia) |
19 bramek | Aleks Kuśmierczyk (Victoria) |
18 bramek | Adrian Solnica (Skała) |
17 bramek | Michał Zegadło (15 + 2 k.) (ULKS Łączna) |
14 bramek | Kacper Nawara (Radiator$) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
36 bramek | Adrian Koprowski (35 + 1 k.) (Start) |
20 bramek | Patryk Gnidziński (Start) |
15 bramek | Marcin Kilian (Zryw) |
11 bramek | Michał Kukla (Strzelec) |
9 bramek | Kamil Woliński (8 + 1 k.) (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
24 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
23 bramek | Paweł Hammer (21 + 2 k.) (Huragan) |
21 bramek | Adrian Kucharczyk (20 + 1 k.) (KS Tarłów) |
20 bramek | Emil Madejski (Łazy), Michał Nowiński (GKS Obrazów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
40 bramek | Paulina Tomasiak (37 + 3 k.) (UKS 3 Staszkówka) |
21 bramek | Karina Kosiarska (18 + 3 k.) (Łysica) |
19 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce), Kaja Zaborska (17 + 2 k.) (LKS Wierzchowiska) |
18 bramek | Maja Oleszczuk (LKS Wierzchowiska) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 0 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 27 KWI | 11:00 | ||||
Top-Spin: 13 | ||||||||
Victoria Pińczów | 1 — 1 | eSKa Skarżysko-Kamienna | 27 KWI | 12:00 | ||||
Hetmanki Włoszczowa | 5 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 28 KWI | 11:00 | ||||
Hetmanki: 1 |
17 bramek | Julia Andzel (Hetmanki) |
13 bramek | Gabriela Andzel (Hetmanki) |
10 bramek | Wiktoria Czekała (9 + 1 k.) (Hetmanki) |
9 bramek | Kinga Bajak (KP KSZO 1929) |
7 bramek | Karolina Dymek (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
17 bramek | Błażej Czuban (12 + 5 k.) (Zagłębie) |
14 bramek | Wiktor Długosz (13 + 1 k.) (Korona SA), Piotr Samiec-Talar (12 + 2 k.) (Śląsk) |
13 bramek | Remigiusz Biernat (Cracovia) |
11 bramek | Hubert Turski (Pogoń), Daniel Szelągowski (9 + 2 k.) (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
14 bramek | Dawid Kaczor (GKS Nowiny) |
9 bramek | Maksym Kaczmarski (GKS Nowiny), Cezary Nawrot (Czarnovia), Konrad Smolec (Neptun) |
7 bramek | Mateusz Wsułek (GKS Nowiny) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
30 bramek | Michał Gąsior (Zenit) |
19 bramek | Bartosz Styczeń (18 + 1 k.) (Unia) |
16 bramek | Krystian Kaszuba (15 + 1 k.) (Unia) |
13 bramek | Daniel Matuszewski (Nida) |
10 bramek | Szymon Kwapień (Nida) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
12 bramek | Dawid Góra (GKS Rudki) |
9 bramek | Adrian Dabrowski (ŁKS Łagów) |
8 bramek | Jakub Jezierski (ŁKS Łagów), Bartosz Kalinowski (Kamienna) |
7 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec), Dawid Krzysiek (Nidzianka), Adrian Olszacki (Nidzianka), Damian Parszewski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
8 bramek | Dominik Cholewa (Podgórze), Jakub Rybus (Korona SA) |
7 bramek | Krzysztof Bociek (Podgórze), Jan Kozłowski (Stal) |
6 bramek | Kacper Kamiński (BKS Lublin), Kacper Wydra (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
18 bramek | Kamil Skiba (KKP Korona) |
12 bramek | Kuba Fit (KKP Korona) |
11 bramek | Adam Hamera (Juventa) |
10 bramek | Łukasz Dziewięcki (Orlęta) |
9 bramek | Adrian Grabowski (Orlęta), Maciej Żądło (Orlęta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
11 bramek | Piotr Białek (Gród), Kacper Tumulec (Orlicz) |
9 bramek | Bartłomiej Soczomski (Spartakus) |
8 bramek | Bartłomiej Błoński (Czarnovia) |
7 bramek | Mateusz Kochel (Gród), Filip Więckowicz (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
10 bramek | Wiktor Wnuk (LKS Bolmin) |
9 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin), Gabriel Stępień (LKS Bolmin) |
8 bramek | Mikołaj Śmigielski (Bucovia) |
7 bramek | Dawid Sideł (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
16 bramek | Patryk Podhordecki (KS Smyków) |
9 bramek | Daniel Kabała (Partyzant) |
4 bramki | Konrad Musielewicz (GLKS Fałków) |
3 bramki | Piotr Bernat (Radiator$), Wiktor Grabarczyk (KS Smyków), Oskar Koruch (GLKS Fałków), Jakub Milewicz (GLKS Fałków), Norbert Mosiejowski (Hetman), Jakub Szostkiewicz (Hetman), Jakub Wielgus (Partyzant), Daniel Wilk (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
13 bramek | Miłosz Jabłoński (MKS Zdrój) |
10 bramek | Szymon Wieliński (Zryw) |
8 bramek | Daniel Drechnowicz (Gród) |
7 bramek | Dawid Bednarski (Polanie), Kamil Kozłowski (Piast), Mateusz Pasternak (Polanie) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
14 bramek | Łukasz Swat (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Jakub Osowski (KP KSZO 1929) |
8 bramek | Piotr Błażejewski (OKS Opatów), Karol Głąb (Alit) |
7 bramek | Adam Sobczyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
26 bramek | Oskar Łąk (Czarni) |
18 bramek | Kacper Barański (Pogoń) |
14 bramek | Maciej Kapciak (Zorza Tempo) |
12 bramek | Patryk Konecki (Klimontowianka) |
9 bramek | Bartosz Śledź (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
|
10 bramek | Michał Litwa (AP 21) |
9 bramek | Bartosz Seweryn (Wisła) |
7 bramek | Fabian Karwacki (TOP 54) |
6 bramek | Kacper Chełmecki (Wisła) |
5 bramek | Dominik Kuc (Cracovia), Mateusz Niedziałkowski (Resovia), Paweł Perdun (Górnik), Jonatan Wlizło (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
25 bramek | Adrian Cieśla (Juventa) |
19 bramek | Wiktor Miernik (Juventa) |
14 bramek | Sebastian Czechowski (Orlęta) |
12 bramek | Jacek Safian (Juventa), Jakub Smolarczyk (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Makroregionalna Liga Juniorek Młodszych, gr. D | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Stal Stalowa Wola | 1 — 6 | Bronowianka Kraków | 28 KWI | 11:00 | ||||
KSP Kielce | 0 — 6 | Resovia Rzeszów | 28 KWI | 13:00 | ||||
UKS 3 Staszkówka-Jelna | 9 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 28 KWI | 15:00 | ||||
KKP Unia Lublin | 3 — 4 | KU AZS PSW Biała Podlaska | 28 KWI | 17:00 |
7 bramek | Karolina Gec (Bronowianka), Klaudia Maciejko (Resovia), Aleksandra Posiewka (KU AZS PSW) |
4 bramki | Wiktoria Dudka (UKS 3), Nikola Dębińska (KKP Unia), Natalia Nestorowicz (KU AZS PSW), Kinga Pawlica (Bronowianka), Patrycja Sarapata (Bronowianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|