W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 1 | Pogoń Szczecin | 19 SIE | 18:00 | ||||
0 — 1 Korona: 1 |
II liga | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Stal Rzeszów | 2 — 0 | Lech II Poznań | 17 SIE | 17:00 | ||||
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 0 | Partyzant Radoszyce | 18 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 Neptun: 1 Partyzant: 1
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 2 — 0 | Lubrzanka Kajetanów | 18 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Granat: 12 Lubrzanka: 1
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 0 | Wierna Małogoszcz | 18 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 TS 1946 Nida: 1 Wierna: 1
| ||||||||
ŁKS Probudex Łagów | 3 — 2 | GKS Nowiny | 18 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 45+2' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 ŁKS Łagów: 12 GKS Nowiny: 95
| ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 3 | Łysica Bodzentyn | 18 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 1 — 2 19' 1 — 3 63' Alit: 12 Łysica: 1
| ||||||||
Star Starachowice | 3 — 1 | Spartakus Daleszyce | 18 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Star: 1 Spartakus: 12
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 2 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 18 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 Naprzód: 1 Pogoń: 1
| ||||||||
Czarni Połaniec | 8 — 0 | Orlicz Suchedniów | 18 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Czarni: 1 Orlicz: 1
| ||||||||
GKS Rudki | 3 — 6 | MKS Zdrój Busko | 18 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 37' 1 — 3 50' 1 — 4 52' 2 — 4 2 — 5 66' 2 — 6 3 — 6 GKS Rudki: 92 MKS Zdrój: 12 Kartki także: Adrian Bzymek 31' — .
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 4 | Sparta Dwikozy | 18 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 39' 0 — 2 54' 1 — 2 1 — 3 65' 2 — 3 2 — 4 88' Piaskowianka: 1 Sparta D.: 33
| ||||||||
Unia Sędziszów | 5 — 1 | Świt Ćmielów | 18 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 55' 4 — 1 5 — 1 Unia: 1 Świt: 1
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 4 | Stal Kunów | 18 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 51' 2 — 3 85' 2 — 4 88' Wicher: 73 Stal: 33
| ||||||||
Moravia Morawica | 4 — 1 | Hetman Włoszczowa | 18 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 60' 3 — 1 4 — 1 Moravia: 80 Hetman: 20
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 3 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 18 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 47' 2 — 2 75' 3 — 2 Zorza Tempo: 1 Victoria 2015: 1
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 2 — 1 | Piast Stopnica | 18 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 56' 1 — 1 2 — 1 Sparta K. W.: 18 Piast: 1
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 2 | Kamienna Brody | 18 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 Zenit: Kamienna: 1
| ||||||||
OKS Opatów | 2 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 18 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 61' OKS Opatów: 1 Klimontowianka: 12
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 2 — 1 | Polanie Pierzchnica | 17 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 72' 2 — 1 Sokół: 1 Polanie: 1
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 1 — 3 | Gród Ćmińsk | 18 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 1 — 2 80' 1 — 3 90+1' Radiator$: 12 Gród: 1
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 1 — 2 | Astra Piekoszów | 18 SIE | 11:00 | ||||
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) | ||||||||
0 — 1 76' 1 — 1 1 — 2 90+4' Tęcza: 12 Astra: 1
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 2 — 3 | Lechia Strawczyn | 18 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 42' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 88' 2 — 3 ŁKS Łopuszno: 12 Lechia: 1
| ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 0 | Polonia Białogon Kielce | 18 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 Samson: 69 Polonia Białogon: 12
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 0 — 1 | Granat Borki | 18 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 89' MSS-Klonówka: 77 Granat: 1
| ||||||||
Victoria Mniów | 1 — 3 | Orlęta Kielce | 18 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 1 — 2 1 — 3 90+2' Victoria: 81 Orlęta: 12
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Puchar Polski, świętokrzyskie | ||||||||
Runda 1 | ||||||||
GKS Imielno | 2 — 6 | Start Słupia Jędrzejowska | 17 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 1 — 2 1 — 3 55' 1 — 4 1 — 5 76' 1 — 6 81' 2 — 6 GKS Imielno: 1 Start: 69
| ||||||||
Oldboys Jędrzejów | 1 — 2 | Nida Sobków | 17 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 78' 0 — 2 79' 1 — 2 Oldboys: 12 Nida S.: 12
| ||||||||
Strażak Bidziny | 3 — 1 | Wodnik Styków | 18 SIE | 11:00 | ||||
Janusz Duda 23', Paweł Domurat 39', Adam Wójcik 45' — brak danych Strażak:
| ||||||||
Star/Juventa Starachowice | 2 — 0 | GKS Obrazów | 18 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Star/Juventa: 1 GKS Obrazów: 1 | ||||||||
GTS Raków | 0 — 6 | LZS Samborzec | 18 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 30' 0 — 3 44' 0 — 4 54' 0 — 5 65' 0 — 6 81' GTS Raków: 1 LZS Samborzec: 12 | ||||||||
Unia Małogoszcz | 1 — 3 | Nida Oksa | 18 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 Unia M.: 1 Nida O.: 22
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 1 — 5 | Agricola Łoniów | 18 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 62' 1 — 5 Vitalpol: 12 Agricola: 1
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 3 | Futsal Nowiny | 18 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 1 — 2 1 — 3 85' Wisła N. K.: 1 Futsal: 12
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Pogoń Szczecin | 4 — 0 | UKS SMS Łódź | 17 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Pogoń: 2 UKS SMS Łódź: 1 | ||||||||
Lech Poznań | 3 — 2 | Górnik Zabrze | 17 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 Lech: 1 Górnik: 1 | ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 3 | Korona Kielce SA | 17 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 32' 1 — 2 1 — 3 81' Cracovia: 22 Korona SA: 12 | ||||||||
Escola Varsovia Warszawa | 1 — 2 | Zagłębie Lubin | 17 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 1 — 2 85' Escola Varsovia: 2 Zagłębie: 1 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 5 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 17 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Jagiellonia: 1 Hutnik: 12 | ||||||||
Legia Warszawa | 3 — 0 | Arka Gdynia | 17 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Legia: 1 Arka: 1 | ||||||||
Gwarek Zabrze | 0 — 2 | Wisła Kraków | 18 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 69' Gwarek: 1 Wisła: 1 | ||||||||
Śląsk Wrocław | 6 — 6 | Lechia Gdańsk | 18 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 11' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 4 — 3 4 — 4 4 — 5 5 — 5 5 — 6 6 — 6 Śląsk: 1 Lechia: 1 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
I liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 4 — 2 | Wanda Kraków | 17 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 3 — 2 79' 4 — 2 Sparta: 12 Wanda: 5 |
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|