(fot. M. Ciszek)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Górnik Zabrze | 3 — 0 | Korona Kielce | 25 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Korona: 1 |
II liga | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Pogoń Siedlce | 1 — 0 | Gryf Wejherowo | 25 SIE | 19:00 | ||||
Piotr Marciniec 75' 1 — 0 Kartki także: Aya Diouf 82', Maciej Firlej 45', Piotr Marciniec 38' — Mateusz Majewski 68', Jakub Pek 21', Bartosz Gęsior 19'.
| ||||||||
Olimpia Elbląg | 0 — 1 | Stal Stalowa Wola | 25 SIE | 19:00 | ||||
0 — 1 14' Michał Fidziukiewicz (k.) Kartki także: Bruno Żołądź 32', Michał Balewski 13' — Robert Dadok 26'.
|
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 5 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna | 24 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 31' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Wierna: 1 Granat: 12
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 2 — 3 | ŁKS Probudex Łagów | 24 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 38' 0 — 2 43' 1 — 2 1 — 3 57' 2 — 3 Łysica: 1 ŁKS Łagów: 12
| ||||||||
GKS Nowiny | 4 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 25 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GKS Nowiny: 95 TS 1946 Nida: 1
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 0 | Czarni Połaniec | 25 SIE | 17:00 | ||||
GKS Rudki: 92 Czarni: 1
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 25 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Orlicz: 1 Naprzód: 1
| ||||||||
W 18. minucie Piotr Solnica (Orlicz) nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 5 — 1 | Alit Ożarów | 25 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Partyzant: 1 Alit: 12
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 3 — 0 | Star Starachowice | 25 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Pogoń: 1 Star: 1
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 0 — 0 | Neptun Końskie | 25 SIE | 17:00 | ||||
Spartakus: 12 Neptun: 1
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 3 — 2 | Lubrzanka Kajetanów | 25 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 82' MKS Zdrój: 1 Lubrzanka: 1
| ||||||||
W 21. minucie Adam Zawierucha (Busko) nie wykorzystał rzutu karnego. |
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Stal Kunów | 3 — 1 | Unia Sędziszów | 24 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 30' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Stal: 33 Unia: 1
| ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 1 | Sparta Dwikozy | 25 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' Świt: 1 Sparta D.: 1
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 4 — 0 | Kamienna Brody | 25 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Piaskowianka: 1 Kamienna: 12
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 1 | Sparta Kazimierza Wielka | 25 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 34' Zenit: 12 Sparta K. W.: 18
| ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 2 | Klimontowianka Klimontów | 25 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 55' 1 — 2 2 — 2 Piast: 1 Klimontowianka: 12
| ||||||||
OKS Opatów | 1 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 25 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' OKS Opatów: 1 Zorza Tempo: 1
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 2 — 1 | Moravia Morawica | 25 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90+3' Victoria 2015: 1 Moravia: 80
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 6 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 25 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 45+1' 5 — 2 6 — 2 Hetman: 20 Wicher: 73 Kartki także: Bartłomiej Żak 60'.
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 0 | Astra Piekoszów | 24 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Orlęta: 12 Astra: 1
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 2 — 5 | Samson Samsonów | 24 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 25' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 85' 2 — 5 86' Sokół: 1 Samson: 69
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 2 — 2 | Tęcza Gowarczów | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 42' 2 — 2 90+1' Gród: 1 Tęcza: 12
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 4 | ŁKS Łopuszno | 25 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 48' 1 — 2 50' 1 — 3 71' 1 — 4 73' 2 — 4 Polonia Białogon: 12 ŁKS Łopuszno: 12
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 3 — 2 | Victoria Mniów | 25 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 25' 2 — 2 47' 3 — 2 Lechia: 1 Victoria: 81
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 4 | MSS-Klonówka Masłów | 25 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 31' 1 — 2 1 — 3 42' 1 — 4 59' 2 — 4 Radiator$: 12 MSS-Klonówka: 77
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 2 — 2 | Granat Borki | 25 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 56' 2 — 2 Polanie: 21 Granat: 1
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Bucovia Bukowa | 8 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 23 SIE | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 33' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Bucovia: 1 Wisła: 1
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 5 — 1 | Start Słupia Jędrzejowska | 24 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 77' Dąb: 1 Start: 69
| ||||||||
LKS Bolmin | 2 — 0 | Wierna II Małogoszcz | 25 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 LKS Bolmin: 94 Wierna II: 1
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 25 SIE | 15:00 | ||||
Zryw: 91 Nidzica: 12
| ||||||||
Nida Oksa | 3 — 0 | Nida Sobków | 25 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Nida O.: 99 Nida S.: 1
| ||||||||
Gród Wiślica | 5 — 1 | Zieleń Żelisławice | 25 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 31' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Gród: 1 Zieleń: 12
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
GKS Obrazów | 1 — 1 | Nidzianka Bieliny | 25 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' GKS Obrazów: 67 Nidzianka: 88
| ||||||||
Agricola Łoniów | 3 — 2 | UKS Baćkowice | 25 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 76' 3 — 1 3 — 2 87' Agricola: 93 UKS Baćkowice: 1
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 0 — 0 | Strażak Bidziny | 25 SIE | 11:00 | ||||
Zryw: 98 Strażak: 1
| ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 3 — 0 | Arka Pawłów | 25 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+2' Łazy: 1 Arka: 12
| ||||||||
Góral Górno | 5 — 0 | LZS Samborzec | 25 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Góral: 1 LZS Samborzec: 12
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 3 | Piast Osiek | 25 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 8' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 80' Baszta: 1 Piast: 95
|
13 bramek | Jarosław Kończak (Arka), Robert Radek (Góral) |
12 bramek | Patryk Papaj (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Emil Madejski (Łazy) |
7 bramek | Adrian Krawczyk (Góral), Mateusz Pindral (Nidzianka), Kamil Polek (Agricola) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Futsal Nowiny | 0 — 10 | KS Smyków | 24 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 3' 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 38' 0 — 6 53' 0 — 7 61' 0 — 8 0 — 9 71' 0 — 10 89' Futsal: 12 KS Smyków: 1
| ||||||||
Granat II Skarżysko-Kamienna | 3 — 0 | KS Kamienna Wola | 24 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Granat II: 1 KS Kamienna W.: 12
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 1 | Orlicz II Suchedniów | 25 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 76' Politechnika Św.: 1 Orlicz II: 12
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 4 — 2 | GLKS Fałków | 25 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 23' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 88' Top-Spin: 1 GLKS Fałków: 12
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 4 | Sparta Strawczynek | 25 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 27' 0 — 3 30' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 60' ULKS Łączna: 12 Sparta: 1
|
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
GTS Raków | 1 — 7 | Stal II Kunów | 25 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 44' 1 — 4 54' 1 — 5 1 — 6 71' 1 — 7 75' GTS Raków: 1 Stal II: 33
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 1 — 0 | Huragan Wilczyce | 25 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 Cukrownik: 1 Huragan: 1
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 2 — 1 | Koprzywianka Koprzywnica | 25 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 2 — 1 Ester: 1 Koprzywianka: 1
| ||||||||
KS Tarłów | 4 — 5 | Wodnik Styków | 25 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 13' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 23' 2 — 4 28' 2 — 5 35' 3 — 5 4 — 5 KS Tarłów: 12 Wodnik: 1
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 1 — 3 | Legia Warszawa | 24 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 0 — 3 1 — 3 UKS SMS Łódź: 1 Legia: 1 | ||||||||
Zagłębie Lubin | 7 — 0 | Pogoń Szczecin | 24 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Zagłębie: 1 Pogoń: 2 | ||||||||
Arka Gdynia | 4 — 0 | Jagiellonia Białystok | 24 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Arka: 1 Jagiellonia: 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 3 | Escola Varsovia Warszawa | 24 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 60' 2 — 2 2 — 3 Korona SA: 12 Escola Varsovia: 2 | ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 2 | Lech Poznań | 25 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 31' 1 — 2 2 — 2 Wisła: 1 Lech: 1 | ||||||||
Górnik Zabrze | 3 — 0 | Cracovia Kraków | 25 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Górnik: 2 Cracovia: 22 | ||||||||
Lechia Gdańsk | 2 — 2 | Gwarek Zabrze | 25 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 87' 2 — 2 Lechia: 1 Gwarek: 1 | ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 2 — 5 | Śląsk Wrocław | 25 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 45+1' 1 — 4 2 — 4 2 — 5 Hutnik: 12 Śląsk: 12 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Korona Kielce SA | 4 — 2 | Stal Mielec | 24 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 3' 0 — 2 28' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Korona SA: 1 Stal: 12
| ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 0 — 1 | Cracovia Kraków | 24 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 85' TOP 54: 96 Cracovia: 3 | ||||||||
Karpaty Krosno | 2 — 1 | Wisła Kraków | 24 SIE | 12:30 | ||||
0 — 1 18' 1 — 1 2 — 1 Karpaty: 1 Wisła: 1 | ||||||||
Podgórze Kraków | 1 — 2 | BKS Lublin | 25 SIE | 14:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 90+3' Podgórze: 1 BKS Lublin: 3 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
I liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Rysy Bukowina Tatrzańska | 1 — 2 | Sparta Daleszyce | 24 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 44' 1 — 2 49' Rysy: 77 Sparta: 12 |
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|