(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 2 | Jagiellonia Białystok | 30 SIE | 20:30 | ||||
0 — 1 43' 0 — 2 Korona: 1 |
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
GKS Nowiny | 3 — 0 | Lubrzanka Kajetanów | 31 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 GKS Nowiny: 95 Lubrzanka: 92
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 4 — 2 | Czarni Połaniec | 31 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 57' 3 — 2 4 — 2 Naprzód: 1 Czarni: 1
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 1 — 3 | TS 1946 Nida Pińczów | 31 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 0 — 3 57' 1 — 3 Partyzant: 12 TS 1946 Nida: 1
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 0 — 2 | ŁKS Probudex Łagów | 1 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 76' Spartakus: 1 ŁKS Łagów: 12
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 2 | Star Starachowice | 1 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 47' 1 — 1 1 — 2 81' GKS Rudki: 1 Star: 1
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 2 | Neptun Końskie | 1 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 48' 1 — 2 61' 2 — 2 Orlicz: 1 Neptun: 1
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 4 — 1 | Alit Ożarów | 1 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 50' Pogoń: 1 Alit: 1
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 1 — 5 | Granat Skarżysko-Kamienna | 1 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 69' 1 — 4 71' 1 — 5 Łysica: 1 Granat: 1
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 1 — 1 | Wierna Małogoszcz | 1 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 37' 1 — 1 MKS Zdrój: 12 Wierna: 1
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 4 — 0 | Victoria 2015 Skalbmierz | 31 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Wicher: 90 Victoria 2015: 1
| ||||||||
Unia Sędziszów | 3 — 1 | Sparta Dwikozy | 31 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 66' Unia: 47 Sparta D.: 1
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 3 — 1 | Zenit Chmielnik | 1 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' 2 — 1 3 — 1 Klimontowianka: 12 Zenit: 12
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 1 | OKS Opatów | 1 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90+1' Moravia: 1 OKS Opatów: 1
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 0 — 0 | Piaskowianka Piaski | 1 WRZ | 17:00 | ||||
Sparta K. W.: 21 Piaskowianka: 1
| ||||||||
Stal Kunów | 1 — 0 | Hetman Włoszczowa | 1 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 Stal: 33 Hetman: 20
| ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 1 | Świt Ćmielów | 1 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 76' 3 — 1 Kamienna: 12 Świt: 1
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 0 — 2 | Piast Stopnica | 1 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 56' 0 — 2 90+5' Zorza Tempo: 1 Piast: 1
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Orlęta Kielce | 6 — 2 | Tęcza Gowarczów | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 42' 5 — 1 6 — 1 6 — 2 90+1' Orlęta: 12 Tęcza: 1
| ||||||||
Astra Piekoszów | 2 — 3 | Lechia Strawczyn | 1 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 5' 2 — 1 2 — 2 2 — 3 61' Astra: 1 Lechia: 1
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 0 — 4 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 40' 0 — 3 49' 0 — 4 70' ŁKS Łopuszno: 12 Sokół: 1
| ||||||||
Samson Samsonów | 2 — 1 | Granat Borki | 1 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 44' 2 — 1 Samson: 69 Granat: 13
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 1 — 2 | Radiator$ Stąporków | 1 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 60' 1 — 2 66' Polanie: 12 Radiator$: 12
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 0 | Gród Ćmińsk | 1 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 MSS-Klonówka: 77 Gród: 79
| ||||||||
Victoria Mniów | 1 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 1 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Victoria: 81 Polonia Białogon: 12
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Nida Sobków | 0 — 2 | Bucovia Bukowa | 31 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 51' 0 — 2 71' Nida S.: 1 Bucovia: 1
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 4 — 2 | Zryw Skroniów | 31 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 51' 1 — 2 55' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Dąb: 1 Zryw: 91 | ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 2 — 1 | Nidzica Dobiesławice | 1 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 39' 1 — 1 2 — 1 Wierna II: 1 Nidzica: 12
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 4 — 3 | Start Słupia Jędrzejowska | 1 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 60' 4 — 2 4 — 3 86' Zieleń: 12 Start: 69
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 1 | Gród Wiślica | 1 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 45' 1 — 1 Wisła: 1 Gród: 1
| ||||||||
LKS Bolmin | 2 — 3 | Nida Oksa | 1 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 8' 0 — 2 17' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 43' LKS Bolmin: 94 Nida O.: 12
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 1 | GKS Obrazów | 1 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+1' Baszta: 12 GKS Obrazów: 67
| ||||||||
Piast Osiek | 5 — 2 | UKS Baćkowice | 1 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 53' 2 — 1 2 — 2 69' 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Piast: 95 UKS Baćkowice: 1
| ||||||||
LZS Samborzec | 1 — 2 | Agricola Łoniów | 1 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 49' 1 — 2 LZS Samborzec: 1 Agricola: 93
| ||||||||
Strażak Bidziny | 0 — 4 | Góral Górno | 1 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 37' 0 — 3 51' 0 — 4 71' Strażak: 1 Góral: 1
| ||||||||
Arka Pawłów | 3 — 3 | Zryw Zbigniewice | 1 WRZ | 15:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
0 — 1 19' 0 — 2 23' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90+1' Arka: 1 Zryw: 98
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 1 | FKS Łazy Starachowice | 1 WRZ | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 86' Nidzianka: 88 Łazy: 1
|
13 bramek | Jarosław Kończak (Arka), Robert Radek (Góral) |
12 bramek | Patryk Papaj (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Emil Madejski (Łazy) |
7 bramek | Adrian Krawczyk (Góral), Mateusz Pindral (Nidzianka), Kamil Polek (Agricola) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
KS Kamienna Wola | 5 — 2 | Orlicz II Suchedniów | 31 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 1 — 2 37' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 KS Kamienna W.: 12 Orlicz II: 1
| ||||||||
Granat II Skarżysko-Kamienna | 5 — 0 | Futsal Nowiny | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Granat II: 12 Futsal: 12
| ||||||||
KS Smyków | 6 — 2 | Top-Spin Promnik | 1 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 90+1' KS Smyków: 1 Top-Spin: 1
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 0 — 4 | ULKS Łączna | 1 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 13' 0 — 3 28' 0 — 4 85' Płomień: 1 ULKS Łączna: 12
| ||||||||
GLKS Fałków | 1 — 1 | Skała Tumlin | 1 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 83' GLKS Fałków: 1 Skała: 4
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 1 — 0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 WRZ | 17:30 | ||||
1 — 0 Sparta: 1 Politechnika Św.: 1
|
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 7 | Strzelec Chroberz | 1 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 0 — 3 38' 0 — 4 41' 0 — 5 0 — 6 74' 0 — 7 Deko: 12 Strzelec: 12
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 2 — 1 | Partyzant Wodzisław | 1 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 85' MGTS Działoszyce: 1 Partyzant: 1
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 1 — 8 | GKS Imielno | 1 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 29' 0 — 3 52' 0 — 4 55' 1 — 4 1 — 5 1 — 6 69' 1 — 7 71' 1 — 8 Vitalpol: 1 GKS Imielno: 12
| ||||||||
LZS Czarnocin | 5 — 0 | GKS Kluczewsko | 1 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 LZS Czarnocin: 28 GKS Kluczewsko: 1
|
13 bramek | Piotr Kępiński (GKS Kluczewsko) |
11 bramek | Kamil Woliński (GKS Imielno) |
8 bramek | Karol Słonina (Partyzant) |
6 bramek | Dawid Giereś (Strzelec), Mateusz Modrzewiecki (Strzelec), Mateusz Sygut (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 6 — 1 | Marol Jacentów | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 6 — 1 Koprzywianka: 1 Marol: 1
| ||||||||
KS Tarłów | 0 — 3 | Ester Wojciechowice | 1 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 27' KS Tarłów: 1 Ester: 1
| ||||||||
Gospodarze opuścili boisko w 30 minucie przy stanie 0-2. | ||||||||
Huragan Wilczyce | 3 — 1 | GTS Raków | 1 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 Huragan: 1 GTS Raków: 1
| ||||||||
GKS Iwaniska | 3 — 6 | Wodnik Styków | 1 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 30' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 48' 2 — 4 51' 3 — 4 3 — 5 63' 3 — 6 71' GKS Iwaniska: 12 Wodnik: 1
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 2 | Lechia Gdańsk | 30 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 30' 1 — 1 1 — 2 65' Wisła: 1 Lechia: 1 | ||||||||
Legia Warszawa | 4 — 2 | Zagłębie Lubin | 30 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' 1 — 2 53' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Legia: 1 Zagłębie: 1 | ||||||||
Pogoń Szczecin | 3 — 1 | Korona Kielce SA | 31 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 40' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Pogoń: 2 Korona SA: 73 | ||||||||
Lech Poznań | 1 — 1 | Cracovia Kraków | 31 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 85' Lech: 1 Cracovia: 22 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 5 — 1 | UKS SMS Łódź | 31 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 71' 5 — 1 Jagiellonia: 1 UKS SMS Łódź: 1 | ||||||||
Śląsk Wrocław | 3 — 2 | Arka Gdynia | 31 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 44' 2 — 2 3 — 2 Śląsk: 1 Arka: 1 | ||||||||
Gwarek Zabrze | 0 — 3 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 1 WRZ | 11:30 | ||||
0 — 1 72' 0 — 2 80' 0 — 3 90+5' Gwarek: 1 Hutnik: 12 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 2 | Podgórze Kraków | 31 SIE | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' 2 — 1 2 — 2 90+3' Cracovia: 3 Podgórze: 1 | ||||||||
Stal Mielec | 3 — 2 | TOP 54 Biała Podlaska | 31 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90+7' Stal: 1 TOP 54: 96 | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 3 | Korona Kielce SA | 31 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 68' 1 — 3 79' Wisła: 1 Korona SA: 1 | ||||||||
BKS Lublin | 1 — 6 | Karpaty Krosno | 31 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 5' 0 — 2 17' 0 — 3 35' 1 — 3 1 — 4 45+2' 1 — 5 55' 1 — 6 56' BKS Lublin: 1 Karpaty: 1 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 5 — 0 | Stal Rzeszów | 31 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 KKP Korona: 1 Stal: 1 | ||||||||
Wisła Kraków | 4 — 0 | Sandecja Nowy Sącz | 31 SIE | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Wisła: 1 Sandecja: 1 | ||||||||
Motor Lublin | 5 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 1 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Motor: 1 TOP 54: 12 | ||||||||
Górnik Łęczna | 1 — 1 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 1 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' Górnik: 1 AP 21: 2 |
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 3 | ŁKS Probudex Łagów | 31 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 11' 1 — 2 36' 1 — 3 47' 2 — 3 Piaskowianka: 1 ŁKS Łagów: 1
| ||||||||
Orlęta Kielce | 8 — 0 | Wisła Junior Sandomierz | 1 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Orlęta: 99 Wisła Junior: 1
|
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
KKP Unia Lublin | 2 — 2 | UKS 3 Staszkówka Jelna | 31 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 67' KKP Unia: 58 UKS 3 Staszkówka: 1 | ||||||||
Starówka Nowy Sącz | 2 — 0 | Hetmanki Włoszczowa | 31 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Starówka: 1 Hetmanki: 1 | ||||||||
Izolator Boguchwała | 0 — 2 | UKS Widok SP 51 Lublin | 1 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 85' Izolator: 12 Widok: 12 | ||||||||
KSP Kielce | 1 — 2 | Prądniczanka Kraków | 1 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 KSP Kielce: 12 Prądniczanka: 1 |
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|