W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Piast Gliwice | 1 — 0 | Korona Kielce | 26 PAŹ | 17:30 | ||||
1 — 0 Korona: 88 |
II liga | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Stal Stalowa Wola | 0 — 1 | Widzew Łódź | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Resovia Rzeszów | 2 — 1 | Elana Toruń | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Star Starachowice | 2 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' 2 — 1 Star: 1 Granat: 12
| ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 1 | Wierna Małogoszcz | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+4' Czarni: 1 Wierna: 12
| ||||||||
Alit Ożarów | 0 — 4 | ŁKS Probudex Łagów | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 47' 0 — 2 52' 0 — 3 63' 0 — 4 64' Alit: 12 ŁKS Łagów: 1
| ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 Neptun: 1 TS 1946 Nida: 1
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 0 | Lubrzanka Kajetanów | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
Naprzód: 1 Lubrzanka: 92
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 4 | Łysica Bodzentyn | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 51' 0 — 4 90+1' Orlicz: 1 Łysica: 1
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 3 — 1 | Partyzant Radoszyce | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 70' 2 — 1 3 — 1 Pogoń: 1 Partyzant: 12
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 1 — 1 | Spartakus Daleszyce | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 54' 1 — 1 MKS Zdrój: 12 Spartakus: 1
| ||||||||
GKS Rudki | 3 — 3 | GKS Nowiny | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 44' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 71' 3 — 3 GKS Rudki: 1 GKS Nowiny: 95
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 26 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 Moravia: 1 Klimontowianka: 12
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 0 | Kamienna Brody | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
Stal: 9 Kamienna: 1
| ||||||||
Unia Sędziszów | 4 — 0 | Zorza Tempo Pacanów | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Unia: 47 Zorza Tempo: 1
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 0 | Piaskowianka Piaski | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
OKS Opatów: 1 Piaskowianka: 1
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 0 | Sparta Dwikozy | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 Hetman: 33 Sparta D.: 1
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 2 — 2 | Świt Ćmielów | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+1' Victoria 2015: 1 Świt: 1
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 3 — 2 | Sparta Kazimierza Wielka | 27 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 2' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90+1' Wicher: 73 Sparta K. W.: 16
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 0 | Zenit Chmielnik | 27 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 Piast: 1 Zenit: 1
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Victoria Mniów | 1 — 2 | Gród Ćmińsk | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 74' 1 — 2 Victoria: 81 Gród: 1
| ||||||||
Orlęta Kielce | 8 — 0 | Polanie Pierzchnica | 26 PAŹ | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Orlęta: 12 Polanie: 12
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 2 — 1 | Granat Borki | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 80' Sokół: 27 Granat: 1
| ||||||||
Astra Piekoszów | 2 — 3 | ŁKS Łopuszno | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 58' 2 — 2 2 — 3 90+2' Astra: 1 ŁKS Łopuszno: 12
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 5 — 4 | Samson Samsonów | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 43' 2 — 3 3 — 3 4 — 3 4 — 4 5 — 4 Tęcza: 1 Samson: 69
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 2 | Radiator$ Stąporków | 27 PAŹ | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 Polonia Białogon: 12 Radiator$: 1
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 3 | MSS-Klonówka Masłów | 27 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 18' 2 — 1 2 — 2 41' 2 — 3 57' Lechia: 1 MSS-Klonówka: 12
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 4 — 1 | Zryw Skroniów | 26 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 81' 4 — 1 Start: 69 Zryw: 91
| ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 1 | Nidzica Dobiesławice | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 87' Gród: 1 Nidzica: 12
| ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 2 — 2 | Nida Sobków | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 88' 2 — 2 Wierna II: 1 Nida S.: 1
| ||||||||
LKS Bolmin | 6 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 45' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 LKS Bolmin: 94 Wisła: 1
| ||||||||
Nida Oksa | 3 — 6 | Zieleń Żelisławice | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 11' 1 — 2 1 — 3 38' 1 — 4 49' 1 — 5 1 — 6 2 — 6 3 — 6 Nida O.: 12 Zieleń: 12
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 2 — 0 | Dąb Nagłowice | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Bucovia: 1 Dąb: 1
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
GKS Obrazów | 3 — 1 | Strażak Bidziny | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 27' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 GKS Obrazów: 1 Strażak: 1
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 2 | Arka Pawłów | 27 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 40' 1 — 2 2 — 2 Baszta: 91 Arka: 1
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 3 | Nidzianka Bieliny | 27 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 31' 2 — 2 2 — 3 79' 3 — 3 Piast: 95 Nidzianka: 88
| ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 2 — 3 | LZS Samborzec | 27 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 37' 0 — 2 52' 1 — 2 1 — 3 80' 2 — 3 Łazy: 1 LZS Samborzec: 1
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 1 — 1 | UKS Baćkowice | 27 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 34' 1 — 1 Zryw: 98 UKS Baćkowice: 1
| ||||||||
Góral Górno | 2 — 0 | Agricola Łoniów | 27 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Góral: 1 Agricola: 1
|
13 bramek | Jarosław Kończak (Arka), Robert Radek (Góral) |
12 bramek | Patryk Papaj (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Emil Madejski (Łazy) |
7 bramek | Adrian Krawczyk (Góral), Mateusz Pindral (Nidzianka), Kamil Polek (Agricola) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Granat II Skarżysko-Kamienna | 2 — 2 | GLKS Fałków | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' 2 — 1 2 — 2 90+1' Granat II: 12 GLKS Fałków: 1
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 1 — 7 | KS Smyków | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 3' 0 — 2 27' 0 — 3 29' 0 — 4 49' 0 — 5 58' 1 — 5 1 — 6 1 — 7 KS Kamienna W.: 2 KS Smyków: 1
| ||||||||
Futsal Nowiny | 5 — 2 | Płomień Wólka Kłucka | 26 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 Futsal: 7 Płomień: 14
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 3 — 1 | Sparta Strawczynek | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 84' Top-Spin: 12 Sparta: 1
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 ULKS Łączna: 20 Politechnika Św.: 1
| ||||||||
Skała Tumlin | 7 — 1 | Orlicz II Suchedniów | 27 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 7 — 1 Skała: 1 Orlicz II: 1
|
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 9 — 0 | Vitalpol Solec-Zdrój | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 GKS Kluczewsko: 1 Vitalpol: 12
| ||||||||
GKS Imielno | 9 — 1 | Deko Włoszczowa | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 57' 7 — 1 8 — 1 9 — 1 GKS Imielno: 1 Deko: 12
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 2 — 1 | Partyzant Wodzisław | 27 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 51' 1 — 1 2 — 1 Unia: 1 Partyzant: 1
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 1 — 1 | MGTS Działoszyce | 27 PAŹ | 13:45 | ||||
0 — 1 1 — 1 Strzelec: 12 MGTS Działoszyce: 12
|
13 bramek | Piotr Kępiński (GKS Kluczewsko) |
11 bramek | Kamil Woliński (GKS Imielno) |
8 bramek | Karol Słonina (Partyzant) |
6 bramek | Dawid Giereś (Strzelec), Mateusz Modrzewiecki (Strzelec), Mateusz Sygut (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Marol Jacentów | 2 — 1 | Stal II Kunów | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 2 — 1 Marol: 1 Stal II: 1
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 3 — 0 | GTS Raków | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
Goście nie przyjechali. | ||||||||
Ester Wojciechowice | 1 — 2 | Huragan Wilczyce | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 73' 1 — 2 Ester: 85 Huragan: 1
| ||||||||
GKS Iwaniska | 0 — 4 | Koprzywianka Koprzywnica | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 23' 0 — 3 29' 0 — 4 87' GKS Iwaniska: 12 Koprzywianka: 1
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
I liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 0 — 3 | Tarnovia Tarnów | 27 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 Sparta: 12 Tarnovia: 13 |
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 1 — 1 | Naprzód Sobolów | 27 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 63' Hetmanki: 1 Naprzód: 1
|
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Bucovia Bukowa | 0 — 7 | Top-Spin Promnik | 27 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 20' 0 — 3 52' 0 — 4 57' 0 — 5 66' 0 — 6 75' 0 — 7 87' Bucovia: 12 Top-Spin: 1
| ||||||||
eSKa Skarżysko-Kamienna | 0 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 27 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 46' eSKa: 1 KP KSZO 1929: 1
|
16 bramek | Kinga Bajak (KP KSZO 1929) |
8 bramek | Weronika Walęciak (KP KSZO 1929) |
7 bramek | Martyna Ciołak (Top-Spin) |
5 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929), Julia Sasal (eSKa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Lechia Gdańsk | 3 — 2 | Cracovia Kraków | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 59' 2 — 2 69' 3 — 2 Lechia: 1 Cracovia: 22 | ||||||||
Lech Poznań | 0 — 0 | Jagiellonia Białystok | 26 PAŹ | 12:00 | ||||
Lech: 1 Jagiellonia: 1 | ||||||||
Śląsk Wrocław | 0 — 3 | Legia Warszawa | 26 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 12' 0 — 3 52' Śląsk: 12 Legia: 1 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 0 — 2 | Zagłębie Lubin | 26 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 77' 0 — 2 90+2' UKS SMS Łódź: 1 Zagłębie: 1 | ||||||||
Gwarek Zabrze | 1 — 3 | Pogoń Szczecin | 27 PAŹ | 11:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 1 — 2 58' 1 — 3 72' Gwarek: 1 Pogoń: 2 | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 2 | Escola Varsovia Warszawa | 27 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 68' Wisła: 1 Escola Varsovia: 12 | ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 2 — 3 | Górnik Zabrze | 27 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 3' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 69' 2 — 3 90+1' Hutnik: 12 Górnik: 2 | ||||||||
Arka Gdynia | 0 — 3 | Korona Kielce SA | 27 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 38' 0 — 2 47' 0 — 3 Arka: 1 Korona SA: 12 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
BKS Lublin | 1 — 1 | Korona Kielce SA | 26 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+5' BKS Lublin: 4 Korona SA: 88 | ||||||||
Cracovia Kraków | 3 — 1 | Karpaty Krosno | 26 PAŹ | 15:30 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Cracovia: 2 Karpaty: 1 | ||||||||
Wisła Kraków | 3 — 2 | Stal Mielec | 27 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 51' 3 — 1 3 — 2 75' Wisła: 1 Stal: 1 | ||||||||
Podgórze Kraków | 2 — 3 | TOP 54 Biała Podlaska | 27 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 85' Podgórze: 1 TOP 54: 96 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 2 — 2 | Sandecja Nowy Sącz | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 40+2' 1 — 2 2 — 2 TOP 54: 12 Sandecja: 1 | ||||||||
Motor Lublin | 3 — 2 | Stal Rzeszów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 2 — 2 67' 3 — 2 Motor: 12 Stal: 1 | ||||||||
Górnik Łęczna | 0 — 2 | Wisła Kraków | 27 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 80' Górnik: 1 Wisła: 1 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 6 — 0 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 27 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 KKP Korona: 1 AP 21: 2
|
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 3 — 0 | Wisła Junior Sandomierz | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
Piaskowianka: 1 Wisła Junior: 1
| ||||||||
ŁKS Probudex Łagów | 2 — 3 | Czarnovia Kielce | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 44' 2 — 3 86' ŁKS Łagów: 1 Czarnovia: 1
| ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 0 | Korona SA II Kielce | 27 PAŹ | 09:30 | ||||
Orlęta: 33 Korona II: 1
|
10 bramek | Sebastian Miter (Czarnovia) |
9 bramek | Klaudiusz Marzec (Korona II) |
8 bramek | Bartłomiej Błoński (Czarnovia), Filip Powroźnik (Czarnovia) |
7 bramek | Cezary Charszla (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 68' Hetman: 14 KP KSZO 1929: 12
|
9 bramek | Kacper Zapała (Juventa) |
6 bramek | Piotr Kutera (KP KSZO 1929) |
5 bramek | Hubert Białczak (Juventa), Jakub Kosiński (GKS Nowiny) |
4 bramki | Adam Hamera (Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Rodzina Kielce | 1 — 3 | Naprzód Jędrzejów | 24 PAŹ | 17:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 1 — 3 Rodzina: 1 Naprzód: 1 | ||||||||
Lechia Strawczyn | 4 — 0 | Deko Włoszczowa | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Lechia: 13 Deko: 1
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 3 — 1 | Moravia Morawica | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 38' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Partyzant: 23 Moravia: 12
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 26 PAŹ | 14:30 | ||||
Gród: 94 Sokół: 1
| ||||||||
Nida Oksa | 0 — 10 | Sparta Kazimierza Wielka | 27 PAŹ | 10:30 | ||||
0 — 1 8' 0 — 2 12' 0 — 3 21' 0 — 4 32' 0 — 5 34' 0 — 6 37' 0 — 7 40' 0 — 8 47' 0 — 9 66' 0 — 10 75' Nida: 1 Sparta: 1
|
14 bramek | Mateusz Strzeszkowski (Naprzód) |
11 bramek | Jakub Durlik (Moravia), Bartosz Zdanowski (Gród) |
10 bramek | Dawid Śliwa (Lechia) |
9 bramek | Kacper Ślusarczyk (Gród), Dawid Ślusarski (Zenit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 0 — 10 | Czarni Połaniec | 26 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 24' 0 — 3 35' 0 — 4 37' 0 — 5 59' 0 — 6 61' 0 — 7 64' 0 — 8 65' 0 — 9 69' 0 — 10 Koprzywianka: 1 Czarni: 1
| ||||||||
Kamienna Brody | 0 — 2 | GKS Rudki | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 49' 0 — 2 60' Kamienna: 2 GKS Rudki: 1
| ||||||||
Piast Stopnica | 6 — 0 | Stal Kunów | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Piast: 12 Stal: 12
|
7 bramek | Dawid Góra (GKS Rudki), Kacper Tumulec (Orlicz), Oskar Łąk (Czarni) |
6 bramek | Bartosz Śledź (Czarni) |
5 bramek | Daniel Wojciechowski (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 1 — 2 | Futsal Nowiny | 26 PAŹ | 09:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 61' 1 — 2 90+2' MKS Zdrój: 1 Futsal: 1
| ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 11 — 1 | Alit Ożarów | 26 PAŹ | 10:00 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 19' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 10 — 1 11 — 1 KP KSZO 1929: 1 Alit: 1
| ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 1 | Juventa Starachowice | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 35' 3 — 1 Orlęta: 14 Juventa: 1
|
21 bramek | Miłosz Jabłoński (AKS 1947) |
11 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta) |
8 bramek | Wiktor Miernik (Juventa), Igor Podsiadły (Futsal), Mikołaj Toboła (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Arka Pawłów | vo ob. | Czarnovia Kielce | 26 PAŹ | 09:30 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 51' 4 — 1 4 — 2 75' Arka: 12 Czarnovia: 2
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 3 — 0 | Góral Górno | 26 PAŹ | 13:00 | ||||
Rodzina Kielce | 2 — 4 | AP SKS Star Starachowice | 26 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 48' 0 — 2 55' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 87' 2 — 4 90' Rodzina: 1 AP SKS Star: 1
|
16 bramek | Maksym Petelicki (Rodzina) |
12 bramek | Patryk Hernik (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kruk (Spartakus) |
9 bramek | Patryk Zieja (AP SKS Star) |
7 bramek | Kacper Iwan (Rodzina) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Bucovia Bukowa | 7 — 0 | LKS Bolmin | 26 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Bucovia: 1 LKS Bolmin: 1
|
7 bramek | Mateusz Domagała (Naprzód), Patryk Smorąg (Naprzód), Mikołaj Śmigielski (Bucovia) |
6 bramek | Łukasz Jędrzejczyk (Wierna), Maciej Wojciechowski (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 4 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 26 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Radiator$: 12 Wicher: 69
| ||||||||
GKS Nowiny | 2 — 4 | Neptun Końskie | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 17' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 69' 2 — 4 90+2' GKS Nowiny: 1 Neptun: 12
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 4 — 0 | Victoria Mniów | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Top-Spin: 1 Victoria: 1
|
13 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin) |
12 bramek | Filip Piotrowski (Neptun), Bartosz Smyk (Neptun) |
8 bramek | Mateusz Płatek (Wicher) |
7 bramek | Mateusz Kawecki (GKS Nowiny), Hubert Kwaśniewski (Radiator$) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Strzelec Chroberz | 0 — 1 | Partyzant Wodzisław | 26 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 48' Strzelec: 1 Partyzant: 1
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 7 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka | 26 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 TS 1946 Nida: 12 Sparta: 1
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 2 — 1 | MGTS Działoszyce | 26 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 55' 2 — 1 Victoria 2015: 1 MGTS Działoszyce: 12
|
23 bramek | Wiktor Banasik (TS 1946 Nida) |
14 bramek | Bartosz Dobrzański (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Wiktor Stanek (TS 1946 Nida) |
9 bramek | Jakub Cios (TS 1946 Nida) |
8 bramek | Wiktor Biały (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. V | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 3 — 0 | Zorza Tempo Pacanów | 26 PAŹ | 10:00 | ||||
OKS Opatów | 8 — 1 | Agricola Łoniów | 26 PAŹ | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 41' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 OKS Opatów: 12 Agricola: 99
|
17 bramek | Kacper Barański (Pogoń) |
7 bramek | Igor Kadela (OKS Opatów), Maciej Kapciak (Zorza Tempo) |
6 bramek | Emil Czaja (OKS Opatów), Bartosz Falasa (Pogoń) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|