W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Lech Poznań | 0 — 0 | Korona Kielce | 10 LIS | 15:00 | ||||
Korona: 88 |
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 3 — 3 | Spartakus Daleszyce | 9 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 46' 2 — 3 62' 3 — 3 Orlicz: 1 Spartakus: 1
| ||||||||
Star Starachowice | 1 — 4 | Wierna Małogoszcz | 9 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 51' 1 — 1 1 — 2 76' 1 — 3 78' 1 — 4 79' Star: 1 Wierna: 1
| ||||||||
Alit Ożarów | 3 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 9 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 84' 3 — 1 Alit: 1 Granat: 12
| ||||||||
Neptun Końskie | 3 — 1 | Lubrzanka Kajetanów | 9 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Neptun: 1 Lubrzanka: 1
| ||||||||
Czarni Połaniec | 3 — 2 | Łysica Bodzentyn | 9 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 37' 2 — 2 56' 3 — 2 Czarni: 1 Łysica: 1
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 2 — 6 | GKS Nowiny | 10 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 42' 0 — 2 50' 0 — 3 56' 1 — 3 1 — 4 71' 1 — 5 77' 1 — 6 86' 2 — 6 Naprzód: 1 GKS Nowiny: 95
| ||||||||
ŁKS Probudex Łagów | 2 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 ŁKS Łagów: 1 TS 1946 Nida: 1
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 3 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 MKS Zdrój: 12 Pogoń: 1
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 0 | Partyzant Radoszyce | 10 LIS | 13:00 | ||||
GKS Rudki: 92 Partyzant: 1
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 3 | Zorza Tempo Pacanów | 9 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 25' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 68' Wicher: 73 Zorza Tempo: 1
| ||||||||
Stal Kunów | 2 — 2 | Klimontowianka Klimontów | 9 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 2 — 2 87' Stal: 33 Klimontowianka: 92
| ||||||||
Piast Stopnica | 7 — 0 | Świt Ćmielów | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Piast: 1 Świt: 1
| ||||||||
Unia Sędziszów | 3 — 4 | Moravia Morawica | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 36' 2 — 2 46' 3 — 2 3 — 3 3 — 4 76' Unia: 47 Moravia: 1
| ||||||||
OKS Opatów | 2 — 0 | Sparta Dwikozy | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 OKS Opatów: 1 Sparta D.: 1
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Hetman: 33 Sparta K. W.: 16
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 0 — 3 | Kamienna Brody | 10 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 85' Victoria 2015: 1 Kamienna: 1
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Orlęta Kielce | 6 — 3 | ŁKS Łopuszno | 9 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 42' 2 — 2 49' 3 — 2 4 — 2 5 — 2 5 — 3 75' 6 — 3 Orlęta: 12 ŁKS Łopuszno: 12
| ||||||||
Astra Piekoszów | 0 — 1 | Gród Ćmińsk | 9 LIS | 18:30 | ||||
0 — 1 61' Astra: 1 Gród: 1
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 3 — 1 | Polanie Pierzchnica | 10 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 63' 3 — 1 Polonia Białogon: 12 Polanie: 1
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 3 — 1 | Victoria Mniów | 10 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 85' Tęcza: 12 Victoria: 81
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 4 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 88' Sokół: 27 MSS-Klonówka: 1
| ||||||||
Granat Borki | 2 — 0 | Radiator$ Stąporków | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Granat: 17 Radiator$: 12
| ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 0 | Lechia Strawczyn | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Samson: 69 Lechia: 1
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Bucovia Bukowa | 4 — 1 | LKS Bolmin | 9 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 78' 4 — 1 Bucovia: 12 LKS Bolmin: 94
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 2 — 3 | Skała Tumlin | 10 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 45' 0 — 3 60' 1 — 3 2 — 3 Płomień: 10 Skała: 1
| ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 6 — 2 | Granat II Skarżysko-Kamienna | 9 LIS | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 75' 5 — 2 6 — 2 Orlicz II: 1 Granat II: 12
| ||||||||
W pierwotnym terminie (5 października, godz. 15:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. |
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
GTS Raków | 4 — 2 | Wodnik Styków | 10 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 70' 4 — 2 GTS Raków: 1 Wodnik: 12
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 0 — 0 | Izolator Boguchwała | 11 LIS | 13:00 | ||||
Hetmanki: 1 Izolator: 12
|
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
16 bramek | Kinga Bajak (KP KSZO 1929) |
8 bramek | Weronika Walęciak (KP KSZO 1929) |
7 bramek | Martyna Ciołak (Top-Spin) |
5 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929), Julia Sasal (eSKa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Arka Gdynia | 3 — 3 | Cracovia Kraków | 9 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 63' 1 — 2 65' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 Arka: 1 Cracovia: 22 | ||||||||
Zagłębie Lubin | 3 — 2 | Korona Kielce SA | 9 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' 3 — 1 3 — 2 83' Zagłębie: 1 Korona SA: 12 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 0 — 3 | Górnik Zabrze | 9 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 27' 0 — 2 70' 0 — 3 90+1' UKS SMS Łódź: 12 Górnik: 2 | ||||||||
Lech Poznań | 2 — 1 | Śląsk Wrocław | 9 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 33' 2 — 1 Lech: 1 Śląsk: 1 | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 5 | Legia Warszawa | 9 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 42' 1 — 3 45' 1 — 4 1 — 5 85' Wisła: 1 Legia: 1 | ||||||||
Lechia Gdańsk | 1 — 2 | Pogoń Szczecin | 9 LIS | 15:00 | ||||
0 — 1 47' 1 — 1 1 — 2 63' Lechia: 1 Pogoń: 2 | ||||||||
Gwarek Zabrze | 0 — 0 | Jagiellonia Białystok | 10 LIS | 11:30 | ||||
Gwarek: 1 Jagiellonia: 1 | ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 2 — 2 | Escola Varsovia Warszawa | 10 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 70' 2 — 1 2 — 2 90+6' Hutnik: 12 Escola Varsovia: 1 Kartki także: Damian Dąbrowski 90'. |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Podgórze Kraków | 3 — 4 | Korona Kielce SA | 8 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 41' 0 — 2 59' 1 — 2 1 — 3 68' 2 — 3 2 — 4 3 — 4 Podgórze: 1 Korona SA: 1 | ||||||||
Karpaty Krosno | 0 — 2 | TOP 54 Biała Podlaska | 9 LIS | 10:00 | ||||
0 — 1 51' 0 — 2 Karpaty: 1 TOP 54: 96 | ||||||||
Cracovia Kraków | 4 — 0 | Stal Mielec | 9 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Cracovia: 2 Stal: 1 | ||||||||
BKS Lublin | 3 — 4 | Wisła Kraków | 10 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 8' 1 — 2 1 — 3 29' 2 — 3 2 — 4 3 — 4 BKS Lublin: 2 Wisła: 1 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Stal Rzeszów | 2 — 1 | Sandecja Nowy Sącz | 9 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 53' 2 — 1 Stal: 1 Sandecja: 1 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 5 — 1 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 9 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 28' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 TOP 54: 4 AP 21: 2 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 1 — 1 | Górnik Łęczna | 10 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' KKP Korona: 1 Górnik: 12
| ||||||||
Motor Lublin | 0 — 1 | Wisła Kraków | 10 LIS | 13:00 | ||||
0 — 1 80+1' Motor: 1 Wisła: 1 |
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Baraże, Makroregion Juniorów Starszych | ||||||||
Finały | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 0 — 1 | Korona SA II Kielce | 9 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 14' KP KSZO 1929: 12 Korona II: 33
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 0 — 6 | Juventa Starachowice | 9 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 20' 0 — 3 69' 0 — 4 70' 0 — 5 76' 0 — 6 84' Czarnovia: 1 Juventa: 22
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Zenit Chmielnik | 7 — 0 | Deko Włoszczowa | 9 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Zenit: 1 Deko: 1
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 2 — 3 | Lechia Strawczyn | 9 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 13' 1 — 2 32' 1 — 3 2 — 3 Sokół: 1 Lechia: 13
| ||||||||
Nida Oksa | 2 — 9 | Moravia Morawica | 9 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 1 — 2 23' 1 — 3 32' 1 — 4 33' 1 — 5 34' 1 — 6 39' 1 — 7 1 — 8 75' 2 — 8 2 — 9 84' Nida: 1 Moravia: 12
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 4 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 9 LIS | 11:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Gród: 12 Naprzód: 1
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 3 — 0 | Rodzina Kielce | 9 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Partyzant: 18 Rodzina: 1
|
14 bramek | Mateusz Strzeszkowski (Naprzód) |
11 bramek | Jakub Durlik (Moravia), Bartosz Zdanowski (Gród) |
10 bramek | Dawid Śliwa (Lechia) |
9 bramek | Kacper Ślusarczyk (Gród), Dawid Ślusarski (Zenit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Baraże, Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Finały | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 4 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 10 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 TS 1946 Nida: 12 Pogoń: 12
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 4 — 2 | Neptun Końskie | 11 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 90' Spartakus: 3 Neptun: 12
| ||||||||
KS Smyków | 0 — 3 | Hetman Włoszczowa |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
KS Smyków | 0 — 1 | Alit Ożarów | 9 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 9' KS Smyków: 12 Alit: 1
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 5 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 9 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 70' MKS Zdrój: 1 KP KSZO 1929: 1
| ||||||||
Juventa Starachowice | 3 — 0 | Futsal Nowiny | 10 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Juventa: 12 Futsal: 12
|
21 bramek | Miłosz Jabłoński (AKS 1947) |
11 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta) |
8 bramek | Wiktor Miernik (Juventa), Igor Podsiadły (Futsal), Mikołaj Toboła (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 0 | Radiator$ Stąporków | 9 LIS | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS Nowiny: 1 Radiator$: 12
|
13 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin) |
12 bramek | Filip Piotrowski (Neptun), Bartosz Smyk (Neptun) |
8 bramek | Mateusz Płatek (Wicher) |
7 bramek | Mateusz Kawecki (GKS Nowiny), Hubert Kwaśniewski (Radiator$) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 4 — 1 | Partyzant Wodzisław | 10 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Sparta: 1 Partyzant: 1
|
23 bramek | Wiktor Banasik (TS 1946 Nida) |
14 bramek | Bartosz Dobrzański (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Wiktor Stanek (TS 1946 Nida) |
9 bramek | Jakub Cios (TS 1946 Nida) |
8 bramek | Wiktor Biały (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|