Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2015
Święt. Halowa Liga Firm
Rozgrywki
2015/2016
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS;
    l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    ŚLJM;
    l. okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.



2014/2015
Puchar Polski
Ekstraklasa
I liga
II liga [B]
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Klasa B, gr. IV
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga

Junior starszy:
    CLJ
, ŚLJS [B];
    l. okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    MAKRO, ŚLJM;
    l. okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    fin., A, B, C, D.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3;
    fin., A, B.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3;
    fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    fin., A, B, C, D.
Aktualnie online
· Gości online: 21

· Użytkowników online: 6
Ronwami, Keganleve, Davinbus, Tavonkr, DaronMa, Galencop

· Łącznie użytkowników: 5,273
· Najnowszy użytkownik: eomelehowa
Statystyki
statystyka
Sparta Kazimierza Wlk. 5–1 Słomniczanka Słomniki
Piotr Rojek 2, Łukasz Stępień, Marcin Dudziński, Mateusz Wołowski dla Sparty.

Sparta: Damian Kozioł - Mariusz Adamczyk, Damian Wieczorek, Mariusz Głąbicki, Marek Baster - Łukasz Stępień, Marek Sobura, Marcin Włudarz, Mateusz Wąż, Marcin Dudziński, Mateusz Wołowski oraz Paweł Marzec, Piotr Rojek, Michał Ziętara, Hubert Pietras, Adrian Kobierski.
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.




K L A S Y F I K A C J A

Dziś urodziny mają
Filip Gbiorczyk (10 lat, Astra)
Jakub Cedro (10 lat, Wicher)
Karol Wojtachnio (12 lat, KKP Korona)
Kacper Stępien (12 lat, AP SKS Star)
Paweł Płaskoń (12 lat, Naprzód)
Adrian Moskwa (12 lat, Polanie)
Krystian Maderak (12 lat, MGTS Działoszyce)
Tomasz Milewski (13 lat, Świt)
Sebastian Makuchowski (13 lat, Zorza Tempo)
Adrian Kowalczyk (13 lat, GLKS Krasocin)
Kamil Zalewski (14 lat, Marol)
Mateusz Gładki (14 lat, Unia)
Marcel Zieja (14 lat, Klimontowianka)
Jakub Mucha (14 lat, Victoria 2015)
Grzegorz Kantorowicz (15 lat, Orlęta)
Piotr Kuzon (15 lat, Wisła)
Przemysław Nagórny (15 lat, GKS Świniary)
Damian Bado (16 lat, Arka)
Krystian Strząbała (16 lat, Korona SA)
Dawid Skowera (16 lat, TS 1946 Nida)
Klaudia Baran (16 lat, Ester)
Norbert Kawa (17 lat, Hutnik)
Piotr Łączek (17 lat, GKS Kluczewsko)
Arkadiusz Stępień (17 lat, Klimontowianka)
Michał Chodakowski (17 lat, KS Tarłów)
Wiktor Rosół (17 lat, Spartakus)
Kacper Szot (17 lat, Wolania)
Sebastian Szyńcowicz (17 lat, Partyzant)
Jakub Ptasiński (18 lat, KS Czermno)
Mateusz Czyżycki (18 lat, Stal)
Patrycja Ostatek (18 lat, Wisła)
Michał Osełka (18 lat, Orlęta)
Dawid Stępień (18 lat, TS 1946 Nida)
Piotr Witczyk (18 lat, GKS Kluczewsko)
Dominik Zachariasz (19 lat, Niwka)
Michał Sowa (19 lat, Wisła)
Patryk Tomalczyk (19 lat, Łódzki KS)
Adrian Wójtowicz (19 lat, Marol)
Karol Uba (19 lat, ŁKS Łagów)
Jakub Laskowski (19 lat, Partyzant)
Łukasz Szyderski (19 lat, Sokół)
Łukasz Gos (19 lat, Astra)
Patryk Kowalczyk (20 lat, Widok)
Piotr Świerzewski (20 lat, Hetman)
Luiza Rogowska (20 lat, DAP)
Mariusz Michalik (21 lat, Piast)
Jakub Papis (21 lat, Czarnovia)
Damian Hajdas (21 lat, Start)
Bernard Ciach (22 lata, GKS Świniary)
Radosław Szymański (22 lata, OKS Opatów)
Mateusz Jedliński (23 lata, Czarnovia)
Mateusz Góźdź (23 lata, ULKS Łączna)
Bartłomiej Radzimowski (24 lata, LZS Samborzec)
Mariusz Fira (24 lata, Zieleń)
Sebastian Dobrodziej (25 lat, GKS Nowiny)
Mateusz Miszczyk (25 lat, Polonia Białogon)
Piotr Imiela (25 lat, Victoria)
Kamil Hul (25 lat, Wisła)
Jacek Rożek (26 lat, Słowianin)
Michał Brzeziński (26 lat, Nidzianka)
Mateusz Sito (27 lat, Nidzianka)
Łukasz Jakubowski (27 lat, Sokół)
Tomasz Wojas (28 lat, LZS Czarnocin)
Piotr Dębecki (29 lat, KS Czermno)
Kamil Myśków (30 lat, Dalin)
Hubert Pietrasiewicz (30 lat, Piaskowianka)
Izabela Pieprzowska (31 lat, SMS Łódź)
Tsvetan Genkov (32 lata, Wisła II)
Cwetan Genkow (32 lata, Wisła)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."