W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numer 791888818, 501172483, 508674491 lub 785172067 oraz kontaktować się przez GG z numerami 855865, 7528346 oraz 9837749.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Legia Warszawa | 4 — 0 | Korona Kielce | 19 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 |
Młoda Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Korona Kielce (ME) | 2 — 0 | Legia Warszawa | 20 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Korona (ME): | ||||||||
Fotorelacja ze spotkania tutaj. |
19 bramek | Wojciech Dziadzio (16 + 3 k.) (Limanovia) |
17 bramek | Sławomir Zubel (15 + 2 k.) (BKS Bochnia) |
16 bramek | Przemysław Knapik (12 + 4 k.) (Beskid) |
15 bramek | Krzysztof Świątek (14 + 1 k.) (Hutnik) |
14 bramek | Piotr Kamiński (11 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
24 bramek | Hubert Drej (21 + 3 k.) (Partyzant) |
22 bramek | Michał Bracha (17 + 5 k.) (Lubrzanka) |
17 bramek | Krystian Zaręba (16 + 1 k.) (TS 1946 Nida) |
15 bramek | Wojciech Zapalski (Unia) |
14 bramek | Łukasz Piotrowski (Lubrzanka), Łukasz Piwowarczyk (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Kamienna Brody | 2 — 2 | Sparta Dwikozy | 18 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 Kamienna: Sparta:
| ||||||||
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 0 | GKS Nowiny | 18 SIE | 14:00 | ||||
Nidzianka: GKS Nowiny:
| ||||||||
Zespół z Nowin w 46 minucie wprowadził na boisko zawodnika Jacka Kubickiego niewpisanego do sprawozdania. Decyzję podejmie WG ŚZPN, lecz walkower jest bardzo prawdopodobny. | ||||||||
GKS Rudki | 1 — 4 | Skała Tumlin | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 28' 0 — 3 40' 1 — 3 1 — 4 80' GKS Rudki: Skała:
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 1 | Neptun Końskie | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 48' 1 — 1 Piaskowianka:
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 1 | Piast Stopnica | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 86' Zryw: Piast:
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 1 | Zenit Chmielnik | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 34' 1 — 1 Wicher:
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 1 | Samson Samsonów | 19 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 45' 3 — 1 Moravia: Samson:
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 3 — 1 | LZS Samborzec | 19 SIE | 17:15 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 54' 3 — 1 Klimontowianka: LZS Samborzec:
| ||||||||
W 29. minucie Mateusz Farian (Klimontowianka) nie wykorzystał rzutu karnego. |
20 bramek | Karol Wójciak (Klimontowianka) |
18 bramek | Mateusz Kokosza (Skała), Karol Piwowarczyk (Samson) |
15 bramek | Piotr Pierzak (GKS Nowiny) |
14 bramek | Tomasz Staszewski (Skała) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 1 | Piast Chęciny | 19 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 Politechnika Św.: Piast:
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 3 — 0 | GKS Górno | 19 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Polanie: GKS Górno:
| ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | 4 — 4 | Lechia Strawczyn | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 28' 1 — 2 1 — 3 2 — 3 2 — 4 3 — 4 4 — 4 Victoria G. S.:
| ||||||||
GLKS Krasocin | 1 — 4 | Granat II Skarżysko-Kamienna | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 10' 0 — 3 60' 1 — 3 GLKS Krasocin: Granat II:
| ||||||||
Astra Suchedniów | 1 — 2 | Zieleń Żelisławice | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 1 — 2 69' Astra S.: Zieleń:
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Astra Piekoszów | 2 — 0 | Victoria Mniów | 19 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Astra P.: Victoria M.:
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 5 — 1 | Czarnovia Kielce | 19 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 70' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Gród: Czarnovia:
|
25 bramek | Albert Zajęcki (Lechia) |
20 bramek | Jakub Majewski (Polanie), Mateusz Milcarz (16 + 4 k.) (Victoria M.) |
19 bramek | Marcin Zychalski (18 + 1 k.) (Astra P.) |
15 bramek | Piotr Grudniewski (Astra S.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 0 | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 18 SIE | 17:00 | ||||
Świt: KSZO 1929 II:
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 2 | OKS Opatów | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 86' Baszta: OKS Opatów:
| ||||||||
Gród Wiślica | 2 — 0 | Agricola Łoniów | 19 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Gród: Agricola:
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 2 — 3 | Stal Kunów | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 1 — 2 47' 2 — 2 2 — 3 86' Zryw: Stal:
| ||||||||
Star Starachowice | 2 — 4 | Koprzywianka Koprzywnica | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 63' 1 — 3 1 — 4 2 — 4 Star: Koprzywianka:
| ||||||||
Victoria Skalbmierz | 1 — 3 | Wisła Nowy Korczyn | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 37' 1 — 1 1 — 2 80' 1 — 3 86' Victoria: Wisła:
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 0 — 2 | Piast Osiek | 19 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 60' 0 — 2 82' Huragan: Piast:
|
24 bramek | Mateusz Witkowski (23 + 1 k.) (Star) |
23 bramek | Piotr Mazepa (19 + 4 k.) (Świt, Stal) |
17 bramek | Patryk Klepacz (Gród) |
16 bramek | Krzysztof Witek (Wisła) |
15 bramek | Mateusz Kądzielski (Gród) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Strażak Bidziny | 2 — 0 | Zorza Czajków | 19 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Strażak:
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Sokół Jachimowice | 0 — 3 | GKS Obrazów | 19 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 Sokół: GKS Obrazów:
| ||||||||
KS Tarłów | 0 — 1 | Ester Wojciechowice | 19 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 56' KS Tarłów: Ester:
| ||||||||
GKS Świniary | 3 — 1 | LZS II Samborzec | 19 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 GKS Świniary: LZS II Samborzec:
| ||||||||
Marol Jacentów | 3 — 1 | Alit II Ożarów | 19 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Marol:
|
19 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
13 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (Alit II) |
12 bramek | Dawid Banik (GKS Świniary) |
11 bramek | Hubert Kuźdub (Arka), Damian Lipiec (Sokół), Tomasz Wąsik (Ester), Marcin Stan (10 + 1 k.) (Ester) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|