6 SIE 17:00Alit 2 — 1 Korona II4 liga
|
13 SIE 11:00Łysica 2 — 0 Alit4 liga
|
14 SIE 17:00Alit II 1 — 4 Wisłaklasa A
|
17 SIE 17:30Alit 3 — 0 Nidzianka4 liga
|
21 SIE 17:00Pogoń 2 — 2 Alit4 liga
|
21 SIE 17:00OKS Opatów 4 — 0 Alit IIklasa A
290'
|
24 SIE 17:00Alit II 3 — 0 MSS-Klonówkaklasa A
2
|
27 SIE 17:00Alit 1 — 2 Naprzód4 liga
|
28 SIE 16:00Alit II 3 — 1 Jawornikklasa A
12
|
30 SIE 17:00Alit 3 — 2 Świtkl. okręg.
280'
|
31 SIE 16:30KP KSZO 1929 O. . 3 — 0 Alit IIPuchar okr.
|
31 SIE 17:00Neptun 3 — 1 Alit4 liga
|
3 WRZ 12:00Pogoń — Alitkl. okręg.
180'
|
3 WRZ 16:00Alit 2 — 1 MKS Zdrój4 liga
|
4 WRZ 15:00Baszta 3 — 0 Alit IIklasa A
12
|
10 WRZ 11:00Alit 4 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
3180'
|
10 WRZ 11:00Hetman 2 — 2 Alit4 liga
|
11 WRZ 15:00Alit II 2 — 7 GKS Obrazówklasa A
|
17 WRZ 11:15Alit 1 — 1 Lubrzanka4 liga
|
17 WRZ 15:30GKS Świniary 1 — 2 Alitkl. okręg.
12
|
18 WRZ 15:00Piast 5 — 3 Alit IIklasa A
|
24 WRZ 11:00Alit — Huragankl. okręg.
3180'
|
25 WRZ 15:00Alit II 3 — 9 Zorza Tempoklasa A
290'
|
25 WRZ 16:00Moravia 2 — 1 Alit4 liga
|
28 WRZ 15:30GKS Rudki 0 — 4 AlitPuchar okr.
|
1 PAŹ 11:00OKS Opatów 0 — 1 Alitkl. okręg.
3180'
|
1 PAŹ 15:10Alit 3 — 2 Sparta K. W.4 liga
|
2 PAŹ 11:00GKS Górno 3 — 0 Alit IIklasa A
|
5 PAŹ 16:30Baszta 2 — 3 Alitkl. okręg.
1280'
|
8 PAŹ 11:00Alit 6 — 1 Strażakkl. okręg.
3180'
|
8 PAŹ 15:00Alit II 3 — 0 UKS Baćkowiceklasa A
31
|
9 PAŹ 15:00Wisła S. 4 — 0 Alit4 liga
|
12 PAŹ 15:00Świt 2 — 3 AlitPuchar okr.
|
15 PAŹ 15:00Alit 1 — 1 Partyzant4 liga
|
16 PAŹ 15:00Świt 2 — 0 Alit IIklasa A
31
|
22 PAŹ 13:30Alit 3 — 1 GKS Obrazówkl. okręg.
180'
|
23 PAŹ 14:00Alit II 4 — 2 Nidzicaklasa A
13
|
29 PAŹ 11:00Kamienna 1 — 6 Alitkl. okręg.
180'
|
29 PAŹ 13:00Alit 1 — 0 TS 1946 Nida4 liga
|
30 PAŹ 13:00LZS Samborzec 1 — 1 Alit IIklasa A
|
5 LIS 11:00Alit 1 — 0 Czarnikl. okręg.
180'
|
6 LIS 13:00Alit II 6 — 5 Koprzywianka Arkaklasa A
190'
|
6 LIS 13:00Unia 1 — 3 Alit4 liga
|
9 LIS 13:30ŁKS Łagów 3 — 2 Alit4 liga
|
11 LIS 13:00Agricola 1 — 2 Alit IIklasa A
1
|
12 LIS 13:00Alit 0 — 5 Czarni4 liga
|
19 LIS 12:00Alit 0 — 8 KP KSZO 1929 O. .Puchar okr.
|
4 MAR 11:00Korona II 6 — 1 Alit4 liga
|
12 MAR 14:00Alit 3 — 1 Łysica4 liga
|
19 MAR 15:00Nidzianka 2 — 1 Alit4 liga
|
19 MAR 15:00Wisła N. K. 4 — 1 Alit IIklasa A
3190'
|
25 MAR 15:00Alit 1 — 1 Pogoń4 liga
|
26 MAR 15:00Alit II 0 — 1 OKS Opatówklasa A
31
|
1 KWI 11:00Świt 2 — 1 Alitkl. okręg.
3380' 73' |
2 KWI 15:00MSS-Klonówka 2 — 2 Alit IIklasa A
1290'
|
2 KWI 16:00Naprzód 3 — 1 Alit4 liga
|
8 KWI 15:00Jawornik 2 — 2 Alit IIklasa A
1290'
|
8 KWI 16:00Alit 1 — 0 Neptun4 liga
|
13 KWI 15:00LZS Samborzec 1 — 3 Alitkl. okręg.
3180'
|
15 KWI 11:00Alit II 2 — 3 Basztaklasa A
1290'
|
15 KWI 14:00MKS Zdrój 2 — 0 Alit4 liga
|
22 KWI 11:00Alit 0 — 2 GKS Świniarykl. okręg.
3180'
|
22 KWI 16:00Alit 0 — 2 Hetman4 liga
|
23 KWI 11:00GKS Obrazów 4 — 2 Alit IIklasa A
12
|
30 KWI 15:00Alit II 5 — 1 Piastklasa A
31
|
3 MAJ 15:00Zorza Tempo 8 — 0 Alit IIklasa A
3190'
|
3 MAJ 17:00Alit 2 — 0 Moravia4 liga
|
6 MAJ 11:00Alit 1 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
3180'
|
6 MAJ 15:00Alit II 6 — 3 GKS Górnoklasa A
1
|
7 MAJ 17:00Sparta K. W. 1 — 0 Alit4 liga
12
|
13 MAJ 11:00Strażak 0 — 4 Alitkl. okręg.
3180'
|
13 MAJ 17:00Alit 0 — 2 Wisła S.4 liga
|
14 MAJ 15:00UKS Baćkowice 2 — 1 Alit IIklasa A
1
|
17 MAJ 17:00Lubrzanka 1 — 0 Alit4 liga
|
20 MAJ 11:00Alit 2 — 1 Basztakl. okręg.
3180'
|
20 MAJ 15:00Alit II 2 — 5 Świtklasa A
1290'
|
21 MAJ 17:00Partyzant 2 — 0 Alit4 liga
|
27 MAJ 11:00GKS Obrazów 1 — 5 Alitkl. okręg.
80'
|
27 MAJ 17:00Alit 2 — 2 ŁKS Łagów4 liga
|
28 MAJ 15:00Nidzica 5 — 1 Alit IIklasa A
190'
|
3 CZE 11:00Alit 3 — 3 Kamiennakl. okręg.
3180'
|
3 CZE 16:00Alit II 2 — 5 LZS Samborzecklasa A
12
|
4 CZE 17:00TS 1946 Nida 2 — 2 Alit4 liga
12
|
10 CZE 11:30Czarni 1 — 0 Alitkl. okręg.
3180'
|
11 CZE 15:00Koprzywianka Arka 4 — 5 Alit IIklasa A
|
11 CZE 17:00Alit 4 — 1 Unia4 liga
19
|
15 CZE 17:00Alit II 6 — 2 Agricolaklasa A
|
15 CZE 17:30Czarni 3 — 2 Alit4 liga
1211' 80' Konrad Żytniewski |