Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.).

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 60

· Użytkowników online: 1
locks287yc

· Ł±cznie użytkowników: 84,208
· Najnowszy użytkownik: locks287yc
Statystyki
statystyka
Rafał Kopeć (27)
Imię:Rafał
Nazwisko:Kopeć
Data urodzenia:01 sierpnia 1993
Wiek:27 l 2 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Vitalpol Solec-Zdrój

Przebieg kariery:
2009/10 ¬ródło Solec-Zdrój  13/11/  1 1191'
2010/11 ¬ródło Solec-Zdrój    5/  3/  1   424'
2011/12 ¬ródło Solec-Zdrój 4 19/16/  0 1667'
2012/13 ¬ródło Solec-Zdrój 1  110/  6/  0   863'
2013/14 ¬ródło Solec-Zdrój   1  6/  4/  2   564'
2014/15 ¬ródło Solec-Zdrój    1/  1/  0     90'
2017/18 Vitalpol Solec-Zdrój 1   8/  6/  0   713'
2018/19 Vitalpol Solec-Zdrój    7/  2/  1   620'

Analityka statystyczna:
Razem: 6  269/49/  5 6132'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


11 SIE 17:00Vitalpol 1 — 4 Victoria 2015Puchar okr.
 1090'  
26 SIE 11:00Strzelec 2 — 2 Vitalpolklasa B
 
WRZ 11:00Vitalpol 0 — 0 Zrywklasa B
1081'  
82' Michał Masłowski
16 WRZ 15:00Unia 4 — 1 Vitalpolklasa B
 
23 WRZ 11:00Vitalpol 5 — 5 Jawornikklasa B
1086'  
87' Mateusz Maliga
30 WRZ 15:00LZS Czarnocin 4 — 1 Vitalpolklasa B
1079'  
80' Szymon Maliga
PA¬ 11:00Vitalpol 3 — 1 Dekoklasa B
 
14 PA¬ 15:00GKS Imielno 1 — 0 Vitalpolklasa B
1090'  
21 PA¬ 11:00Vitalpol 0 — 4 Startklasa B
1084'  
85' Marcin Suchojad
KWI 11:00Vitalpol 1 — 3 Strzelecklasa B
1046'  
45' Michał Masłowski
14 KWI 16:00Zryw 11 — 1 Vitalpolklasa B
1064'  
65' Sebastian Żurek
28 KWI 11:00Vitalpol 0 — 3 Uniaklasa B
 
MAJ 15:00Jawornik 7 — 2 Vitalpolklasa B
 
12 MAJ 11:00Vitalpol 3 — 3 LZS Czarnocinklasa B
 
18 MAJ 16:00Deko 2 — 1 Vitalpolklasa B
 
29 MAJ 18:00Vitalpol 0 — 3 GKS Imielnoklasa B
 
CZE 15:00Start 12 — 0 Vitalpolklasa B