Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 30

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,450
· Najnowszy użytkownik: progevpotlink22
Statystyki
statystyka
Tomasz Karpeta (19)
Imię:Tomasz
Nazwisko:Karpeta
Data urodzenia:18 października 2001
Wiek:19 l 37 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Granat Skarżysko-Kamienna

Przebieg kariery:
2012/13Granat Skarżysko-Kamienna (młodz. mł.)  
2013/14Granat Skarżysko-Kamienna (młodz. st.)  

Analityka statystyczna:
Razem:  
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:00Granat 0 — 0 KSZO-Juniorkl. okręg.
   
WRZ 10:00Wicher 0 — 6 Granatkl. okręg.
   
15 WRZ 09:30Granat 4 — 0 Orlętakl. okręg.
   
22 WRZ 10:00Pogoń 3 — 4 Granatkl. okręg.
   
29 WRZ 09:30Granat 6 — 4 Sokółkl. okręg.
   
PAŹ 16:30Orlicz 0 — 15 Granatkl. okręg.
   
13 PAŹ 09:30Granat 12 — 0 Nidziankakl. okręg.
   
20 KWI 09:30Granat 4 — 0 Wicherkl. okręg.
   
27 KWI 10:00Orlęta 2 — 2 Granatkl. okręg.
   
MAJ 09:30Granat 3 — 2 Pogońkl. okręg.
   
11 MAJ 10:00Sokół 0 — 2 Granatkl. okręg.
   
18 MAJ 09:30Granat 9 — 0 Orliczkl. okręg.
   
26 MAJ 10:00Nidzianka 0 — 12 Granatkl. okręg.
   
CZE 12:00KSZO-Junior 1 — 2 Granatkl. okręg.
   
CZE 10:00KKP Korona 2 — 3 Granatfinał okr.