Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 44

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,450
· Najnowszy użytkownik: progevpotlink22
Statystyki
statystyka
Bartłomiej Maciejewski (19)
Imię:Bartłomiej
Nazwisko:Maciejewski
Data urodzenia:30 października 2001
Wiek:19 l 24 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Spartakus Daleszyce

Przebieg kariery:
2012/13Spartakus Daleszyce (młodz. st.)  
2013/14Spartakus Daleszyce (trampk. mł.)    2/  1/  5   252'
2014/15Spartakus Daleszyce (trampk. st.)    2/  2/  3   231'

Analityka statystyczna:
Razem:    4/  3/  8   483'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


30 SIE 10:00Pogoń 2 — 1 Spartakuskl. okręg.
 836'  
45' Albert Wychowaniec
WRZ 09:30Spartakus 0 — 0 Klimontowiankakl. okręg.
 1880'  
13 WRZ 10:00Baszta 1 — 2 Spartakuskl. okręg.
 980'  
20 WRZ 09:30Spartakus 3 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
   
27 WRZ 12:00Spartakus 4 — 2 Pogońkl. okręg.
 1821'  
60' Karol Mazur
11 PAŹ 10:00Klimontowianka 0 — 2 Spartakuskl. okręg.
 5  
18 PAŹ 10:00Spartakus 3 — 1 Basztakl. okręg.
 1314'  
67' Jakub Rozpara
25 PAŹ 10:00Koprzywianka 2 — 1 Spartakuskl. okręg.
   
18 KWI 11:30Rodzina 3 — 2 Spartakuskl. okręg.
   
25 KWI 10:00Spartakus 0 — 9 KKP Koronakl. okręg.
   
28 KWI 17:00Granat 4 — 1 Spartakuskl. okręg.
   
MAJ 11:00Hetman 2 — 1 Spartakuskl. okręg.
   
MAJ 11:30Spartakus 0 — 5 KSZO-Juniorkl. okręg.
   
16 MAJ 11:00TS 1946 Nida 4 — 0 Spartakuskl. okręg.
   
19 MAJ 17:30Spartakus 0 — 5 Granatkl. okręg.
   
30 MAJ 11:30Spartakus 0 — 0 Rodzinakl. okręg.
   
CZE 10:00KKP Korona 8 — 0 Spartakuskl. okręg.
   
CZE 16:00Spartakus 0 — 3 Hetmankl. okręg.
   
13 CZE 12:30KSZO-Junior 3 — 0 Spartakuskl. okręg.
   
20 CZE 10:00Spartakus 0 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.