Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 16

· Użytkowników online: 1
Chuongse80b

· Łącznie użytkowników: 82,598
· Najnowszy użytkownik: Chuongse80b
Statystyki
statystyka
Jan Hermanowski (20)
Imię:Jan
Nazwisko:Hermanowski
Data urodzenia:13 listopada 2000
Wiek:19 l 233 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Orlęta Kielce

Przebieg kariery:
2012/13Rodzina Kielce  
2013/14Rodzina Kielce    1/  0/  2     91'
2014/15Rodzina Kielce    0/  0/  5     91'
2015/16 Rodzina Kielce  
2016/17 Rodzina Kielce 2  110/  5/  5   915'
2016/17 Rodzina Kielce   2  1/  0/  4   168'
2017/18 Orlęta Kielce 1   1/  0/11   322'
2018/19 Orlęta Kielce  
2018/19Orlęta Kielce   1  0/  0/  3     83'

Analityka statystyczna:
Razem: 3  413/  5/30 1670'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


11 SIE 17:00Arka 1 — 2 OrlętaPuchar okr.
   
19 SIE 15:00Orlęta 5 — 0 Lechiaklasa A
 
26 SIE 15:00Orlęta 4 — 2 Polanieklasa A
 
29 SIE 16:30Łazy 0 — 5 OrlętaPuchar okr.
   
WRZ 15:00Orlęta 7 — 1 Gródklasa A
 
WRZ 17:00Orlęta 7 — 1 TS 1946 NidaŚLJS2
1924'  
77' 67' Igor Ogonowski
WRZ 13:00Piaskowianka 0 — 5 OrlętaŚLJS2
1936'  
55' Igor Ogonowski
WRZ 16:00Samson 1 — 3 Orlętaklasa A
 
12 WRZ 17:00Orlęta 8 — 2 HetmanŚLJS2
1923'  
68' Aleksander Nowak
15 WRZ 15:00Orlęta 0 — 2 Sokółklasa A
 
19 WRZ 15:45Orlęta 6 — 2 NidziankaPuchar okr.
   
22 WRZ 13:00Neptun 0 — 5 OrlętaŚLJS2
 
23 WRZ 15:00Orlęta 1 — 3 Polonia Białogonklasa A
 
30 WRZ 15:00Top-Spin 1 — 3 Orlętaklasa A
 
PAŹ 12:00TS 1946 Nida 1 — 4 OrlętaŚLJS2
 
PAŹ 15:00Orlęta 4 — 1 Tęczaklasa A
 
10 PAŹ 15:00Orlęta 3 — 1 LubrzankaPuchar okr.
   
14 PAŹ 15:00Granat 5 — 0 Orlętaklasa A
 
17 PAŹ 15:30Orlęta 4 — 1 PiaskowiankaŚLJS2
 
21 PAŹ 14:00Orlęta 1 — 2 Wicherklasa A
 
24 PAŹ 15:30Hetman 0 — 3 OrlętaŚLJS2
 
27 PAŹ 13:00Orlęta 4 — 1 NeptunŚLJS2
 
LIS 10:00GKS Nowiny 2 — 2 Orlętabaraż
   
LIS 13:00Orlęta 2 — 2 MSS-Klonówkaklasa A
 
10 LIS 10:00Orlęta 5 — 0 GKS Nowinybaraż
   
11 LIS 13:00ŁKS Łopuszno 2 — 5 Orlętaklasa A
 
18 LIS 11:00Politechnika Św. 0 — 5 Orlętaklasa A
 
MAR 12:30Orlęta 3 — 0 PartyzantPuchar okr.
   
16 MAR 17:00Orlęta K. 3 — 1 StalLM U19
   
24 MAR 12:30Star/Juventa 1 — 2 Orlęta K.LM U19
   
30 MAR 12:00Orlęta K. 0 — 1 GarbarniaLM U19
   
31 MAR 15:00Lechia 1 — 2 Orlętaklasa A
 
KWI 16:00Orlęta 1 — 3 KP KSZO 1929Puchar okr.
   
KWI 14:00Resovia 2 — 0 Orlęta K.LM U19
   
KWI 15:00Polanie 2 — 2 Orlętaklasa A
 
13 KWI 12:00Orlęta K. 2 — 1 Orlęta R. P.LM U19
   
14 KWI 15:00Gród 3 — 0 Orlętaklasa A
 
20 KWI 11:00Orlęta 1 — 2 Samsonklasa A
 
20 KWI 16:00Orlęta K. 0 — 4 ChełmiankaLM U19
   
27 KWI 15:30Sokół 0 — 0 Orlętaklasa A
 
28 KWI 12:00Hutnik 3 — 2 Orlęta K.LM U19
   
MAJ 12:00Polonia Białogon 0 — 4 Orlętaklasa A
 
MAJ 14:00Orlęta 5 — 0 Top-Spinklasa A
 
MAJ 12:00Stal 3 — 0 Orlęta K.LM U19
   
11 MAJ 15:00Orlęta K. 0 — 0 Star/JuventaLM U19
   
12 MAJ 11:00Tęcza 1 — 6 Orlętaklasa A
 
18 MAJ 12:30Garbarnia 3 — 0 Orlęta K.LM U19
   
19 MAJ 15:00Orlęta 6 — 0 Granatklasa A
 
25 MAJ 12:00Wicher 3 — 1 Orlętaklasa A
 
26 MAJ 16:00Orlęta K. 1 — 6 ResoviaLM U19
   
CZE 14:00Orlęta 2 — 3 Politechnika Św.klasa A
 
CZE 12:00Orlęta R. P. 2 — 3 Orlęta K.LM U19
   
CZE 17:00Chełmianka 2 — 1 Orlęta K.LM U19
   
CZE 15:00MSS-Klonówka 6 — 2 Orlętaklasa A
 
15 CZE 17:00Orlęta K. 3 — 7 HutnikLM U19
   
16 CZE 15:00Orlęta 3 — 4 ŁKS Łopusznoklasa A