Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 1
Heyingse6

· Łącznie użytkowników: 41,368
· Najnowszy użytkownik: Heyingse6
Statystyki
statystyka
Adrian Nartowski (19)
ImięAdrian
Nazwisko:Nartowski
Data urodzenia:12 lipca 1999
Wiek:19 l 5 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Cukrownik Włostów
Przebieg kariery:
2013/14 Cukrownik Włostów  
2013/14Cukrownik Włostów    5/  5/  0   400'
2014/15 Cukrownik Włostów    1/  1/  0     80'
2015/16 Cukrownik Włostów   1  8/  8/  0   720'
2016/17 Cukrownik Włostów  
2016/17 Cukrownik Włostów    3/  2/  1   308'

Analityka statystyczna:
Razem:   117/16/  1 1508'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


21 SIE 11:00Cukrownik 2 — 4 Arkaklasa B
 
28 SIE 11:00GTS Raków 2 — 2 Cukrownikklasa B
 
WRZ 15:00Cukrownik 2 — 5 Spartakl. okręg.
890'  
WRZ 11:00Cukrownik — Koprzywianka IIklasa B
 
10 WRZ 10:00Arka 3 — 3 Cukrownikkl. okręg.
 
11 WRZ 11:00Zorza 3 — 3 Cukrownikklasa B
 
18 WRZ 11:00Cukrownik 1 — 2 UKS Iwaniskaklasa B
 
24 WRZ 13:00GKS Górno 7 — 0 Cukrownikkl. okręg.
 
25 WRZ 13:30Ester 1 — 0 Cukrownikklasa B
 
PAŹ 13:00Cukrownik 2 — 2 Nidziankakl. okręg.
890'  
PAŹ 11:00KS Tarłów 1 — 1 Cukrownikklasa B
 
PAŹ 15:00Cukrownik 1 — 6 Stalkl. okręg.
881'  
82'
PAŹ 11:00Cukrownik 0 — 4 Zrywklasa B
 
PAŹ 13:00Cukrownik 2 — 6 GKS Rudkikl. okręg.
 
15 PAŹ 13:00Spartakus 7 — 0 Cukrownikkl. okręg.
 
16 PAŹ 11:00GKS Świniary 2 — 1 Cukrownikklasa B
 
23 PAŹ 11:00Cukrownik 1 — 2 ŁKS IIklasa B
 
29 PAŹ 13:00Vitalpol 1 — 1 Cukrownikkl. okręg.
 
30 PAŹ 11:00Huragan 3 — 3 Cukrownikklasa B
 
LIS 11:00Cukrownik 0 — 7 Strażakklasa B
 
13 LIS 11:00Marol 5 — 4 Cukrownikklasa B
 
26 MAR 11:00Cukrownik 0 — 2 Marolklasa B
 
KWI 13:00Sparta 3 — 1 Cukrownikkl. okręg.
447'  
44' Łukasz Kaptur
KWI 11:00Arka 4 — 2 Cukrownikklasa B
 
KWI 11:00Cukrownik 3 — 2 GTS Rakówklasa B
 
KWI 13:30Cukrownik 0 — 4 Arkakl. okręg.
 
22 KWI 13:00Stal 3 — 0 Cukrownikkl. okręg.
 
23 KWI 14:00Cukrownik 3 — 0 Zorzaklasa B
 
29 KWI 13:00Cukrownik 0 — 4 GKS Górnokl. okręg.
 
MAJ 13:00Nidzianka 10 — 0 Cukrownikkl. okręg.
 
MAJ 11:00Cukrownik 4 — 1 Esterklasa B
 
10 MAJ 17:30UKS Iwaniska 1 — 2 Cukrownikklasa B
 
13 MAJ 13:00GKS Rudki 5 — 3 Cukrownikkl. okręg.
 
14 MAJ 11:00Cukrownik 2 — 3 KS Tarłówklasa B
 
20 MAJ 13:00Cukrownik 1 — 1 Spartakuskl. okręg.
15  
21 MAJ 15:00Zryw 4 — 1 Cukrownikklasa B
 
28 MAJ 11:00Cukrownik 1 — 4 GKS Świniaryklasa B
 
Cukrownik 3 — 0 Vitalpolkl. okręg.
 
CZE 17:00ŁKS II 3 — 0 Cukrownikklasa B
 
11 CZE 11:00Cukrownik 4 — 3 Huraganklasa B
 
15 CZE 17:00Strażak 2 — 0 Cukrownikklasa B