Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,609
· Najnowszy użytkownik: locks238zo
Statystyki
statystyka
Bartosz Śledź (17)
Imię:Bartosz
Nazwisko:Śledź
Data urodzenia:08 lipca 2003
Wiek:16 l 362 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Czarni Połaniec

Przebieg kariery:
2013/14Czarni Połaniec  
2014/15Czarni Połaniec 5 19/19/  0 1140'
2015/16Czarni Połaniec 8 17/17/  0 1020'
2016/17Czarni Połaniec 5 (1) 17/17/  0 1190'
2017/18 Czarni Połaniec 2 28/28/  0 2240'
2018/19 Czarni Połaniec 9 0+1 524/23/  0 1909'
2019/20 Czarni Połaniec 2   0/  0/  2     38'
2019/20 Czarni Połaniec 6  1  7/  5/  0   540'

Analityka statystyczna:
Razem: 37 (1) 0+1 6112/109/  2 8077'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


11 SIE 17:30Spartakus 1 — 2 Czarni4 liga
 
15 SIE 17:00Pogoń 0 — 1 Czarni4 liga
20  
18 SIE 17:00Czarni 8 — 0 Orlicz4 liga
 
25 SIE 17:00GKS Rudki 0 — 0 Czarni4 liga
 
28 SIE 17:00Czarni 1 — 0 MKS Zdrój4 liga
 
31 SIE 11:00Naprzód 4 — 2 Czarni4 liga
 
WRZ 13:30Orlicz 4 — 2 Czarnikl. okręg.
1090'  
77' 31'
WRZ 16:00Star 2 — 3 Czarni4 liga
 
14 WRZ 16:00Czarni 3 — 0 Neptun4 liga
 
21 WRZ 15:00Alit 1 — 3 Czarni4 liga
 
28 WRZ 12:30Piast 0 — 2 Czarnikl. okręg.
1090'  
53' 89'
28 WRZ 15:00Czarni 0 — 0 ŁKS Łagów4 liga
 
PAŹ 15:30GKS Rudki 1 — 5 Czarnikl. okręg.
1090'  
53'
PAŹ 15:00TS 1946 Nida 0 — 1 Czarni4 liga
2  
PAŹ 15:00Gród W. 0 — 10 CzarniPuchar okr.
 527'  
65' 70' 64' Krystian Sornat
12 PAŹ 15:00Stal 1 — 5 Czarnikl. okręg.
1045'  
46' Jakub Wiszniewski
13 PAŹ 14:00Czarni 0 — 1 Granat S.4 liga
13  
16 PAŹ 15:30Czarni 0 — 0 Spartakl. okręg.
1090'  
20 PAŹ 14:00Lubrzanka 0 — 0 Czarni4 liga
6  
26 PAŹ 10:00Koprzywianka Arka 0 — 10 Czarnikl. okręg.
1090'  
35' 59'
26 PAŹ 13:00Czarni 1 — 1 Wierna4 liga
 
LIS 10:00Czarni 2 — 0 Kamiennakl. okręg.
1045'  
46' Bartłomiej Zdonek
LIS 13:00GKS Nowiny 0 — 2 Czarni4 liga
6  
LIS 13:00Czarni 3 — 2 Łysica4 liga
6  
17 LIS 13:00Partyzant 2 — 2 Czarni4 liga
6  
MAR 14:30Czarni 0 — 1 Korona SAPuchar okr.
 2011'  
80' Kamil Hul
MAR 14:30Czarni 2 — 0 Spartakus4 liga