Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,609
· Najnowszy użytkownik: locks238zo
Statystyki
statystyka
Łukasz Rajek (21)
Imię:Łukasz
Nazwisko:Rajek
Data urodzenia:21 września 1999
Wiek:20 l 287 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Polanie Pierzchnica

Przebieg kariery:
(0)bez klubu  
2013/14Polanie Pierzchnica    5/  5/  0   400'
2015/16 Polanie Pierzchnica  
2016/17 Polanie Pierzchnica    0/  0/  1       6'
2017/18 Polanie Pierzchnica   118/10/  4 1468'
2018/19 Polanie Pierzchnica   227/21/  0 2238'
2019/20 Polanie Pierzchnica   513/11/  0 1093'

Analityka statystyczna:
Razem:   863/47/  5 5205'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


17 SIE 16:00Sokół 2 — 1 Polanieklasa A
690'  
82'
21 SIE 17:00Polanie 3 — 2 Zryw Z.Puchar okr.
 690'  
25 SIE 15:00Polanie 2 — 2 Granat B.klasa A
690'  
WRZ 15:00Polanie 1 — 2 Radiator$klasa A
690'  
65'
WRZ 15:00MSS-Klonówka 4 — 2 Polanieklasa A
6  
11 WRZ 16:30Agricola 8 — 3 PolaniePuchar okr.
 690'  
15 WRZ 15:00Polanie 0 — 2 Gród Ć.klasa A
690'  
55'
22 WRZ 15:00Polanie 2 — 4 Samsonklasa A
690'  
44'
29 WRZ 15:00ŁKS Łopuszno 1 — 1 Polanieklasa A
 
PAŹ 15:00Polanie 0 — 1 Victoria M.klasa A
690'  
13 PAŹ 11:00Astra 3 — 3 Polanieklasa A
690'  
54'
19 PAŹ 11:00Polanie 2 — 3 Tęczaklasa A
649'  
50' Piotr Pasternak
26 PAŹ 11:30Orlęta 8 — 0 Polanieklasa A
654'  
55' Mateusz Pasternak
LIS 11:00Polanie 0 — 2 Lechiaklasa A
590'  
10 LIS 11:00Polonia Białogon 3 — 1 Polanieklasa A
690'