Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, ÅšLJS, makro,
okr.:
1,
2,
3.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ÅšLJM, ÅšLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ÅšLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz młodszy:
ÅšLTM 1,
ÅšLTM 2,
ÅšLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4.
MÅ‚odzik starszy:
ÅšLMS1, ÅšLM2 gr 1,
gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Młodzik młodszy:
ÅšLMM 1,
ÅšLMM 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ÅšLJS 1, wiosna,
ÅšLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ÅšLJM, ÅšLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ÅšLTS 1, wiosna,
ÅšLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ÅšLTM 1, wiosna,
ÅšLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
MÅ‚odzik starszy:
ÅšLMS 1, wiosna,
ÅšLMS 2, wiosna,
ÅšLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ÅšLMM 1, wiosna,
ÅšLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
|
Sebastian Kamiński (23) Imię: | Sebastian | Nazwisko: | Kamiński | Data urodzenia: | 19 października 2000 | Wiek: | 23 l 160 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Polonia Białogon Kielce |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
15 SIE 17:00Stal 0 — 0 Moraviakl. okrÄ™g.
| 18 SIE 17:00Moravia 4 — 1 Hetmankl. okrÄ™g.
| 25 SIE 17:00Victoria 2015 2 — 1 Moraviakl. okrÄ™g.
390'
| 1 WRZ 17:00Moravia 3 — 1 OKS Opatówkl. okrÄ™g.
| 8 WRZ 16:00Piast 1 — 1 Moraviakl. okrÄ™g.
5
| 14 WRZ 16:00Moravia 3 — 2 Zenitkl. okrÄ™g.
55' 86' Maciej Horna | 22 WRZ 15:00Piaskowianka 0 — 1 Moraviakl. okrÄ™g.
5
| 25 WRZ 15:45Gród Ä. 0 — 3 MoraviaPuchar okr.
590'
| 29 WRZ 11:00Moravia 4 — 1 Åšwitkl. okrÄ™g.
517' 89' 74' Maciej WoÅ› | 6 PAŹ 15:00Sparta D. 0 — 0 Moraviakl. okrÄ™g.
51' 90' Szymon Czekaj | 9 PAŹ 15:00Moravia 1 — 4 NeptunPuchar okr.
| 13 PAŹ 15:00Moravia 3 — 0 Kamiennakl. okrÄ™g.
5
| 19 PAŹ 14:00Sparta K. W. 1 — 1 Moraviakl. okrÄ™g.
| 26 PAŹ 13:30Moravia 1 — 1 Klimontowiankakl. okrÄ™g.
5
| 3 LIS 13:00Zorza Tempo 0 — 4 Moraviakl. okrÄ™g.
| 10 LIS 13:00Unia S. 3 — 4 Moraviakl. okrÄ™g.
| 17 LIS 13:00Moravia 3 — 0 Wicherkl. okrÄ™g.
|
|