Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 34

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 58,636
· Najnowszy użytkownik: pes644fd
Statystyki
statystyka
Piotr Nadolnik (27)
Imię:Piotr
Nazwisko:Nadolnik
Data urodzenia:15 maja 1992
Wiek:27 l 39 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Gród Ćmińsk

Przebieg kariery:
(1)Gród Ćmińsk  
2009/10 Gród Ćmińsk    3/  0/  2   207'
2010/11 Gród Ćmińsk  
2010/11 Gród Ćmińsk    5/  3/  6   554'
2011/12 Gród Ćmińsk   219/10/  1 1497'
2012/13 Gród Ćmińsk  0+1 418/  8/  1 1457'
2013/14 Gród Ćmińsk  1 913/  7/  8 1235'
2014/15 Gród Ćmińsk   918/  8/  1 1475'
2015/16 Gród Ćmińsk 1  417/  7/  6 1446'
2016/17 Gród Ćmińsk    3/  1/  1   203'
2017/18 Gród Ćmińsk 1  716/  9/  6 1350'
2018/19 Gród Ćmińsk   822/22/  0 1980'

Analityka statystyczna:
Razem: 2 1+1 43134/75/32 11404'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (4) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Piotr Nadolnik.


16 SIE 17:00Gród 6 — 0 Spartakl. okręg.
521'  
70' Mateusz Wieczorek
23 SIE 17:00Wicher 0 — 4 Gródkl. okręg.
533'  
58' Artur Polakowski
30 SIE 17:00Gród 1 — 1 Stalkl. okręg.
5  
WRZ 16:30AKS 2 — 4 GródPuchar okr.
  90'  
WRZ 16:00Granat 4 — 0 Gródkl. okręg.
 
13 WRZ 16:00Gród 2 — 0 Zenitkl. okręg.
568'  
90+2' 23' Mateusz Kokosza
20 WRZ 16:00Polanie 1 — 3 Gródkl. okręg.
590'  
23 WRZ 15:30MSS-Klonówka 3 — 1 GródPuchar okr.
  90'  
55'
27 WRZ 15:00Gród 4 — 0 Wisła N. K.kl. okręg.
579'  
63' 80' Albin Frydrych
PAŹ 15:00GKS Nowiny 2 — 1 Gródkl. okręg.
590'  
49'
11 PAŹ 15:00Gród 0 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
590'  
24 PAŹ 14:00Orlicz 3 — 0 Gródkl. okręg.
545'  
46' Mariusz Galus
31 PAŹ 14:00Gród 4 — 1 Zieleńkl. okręg.
574'  
50' 75' Wojciech Węgrzyn
LIS 13:00Orlęta 0 — 2 Gródkl. okręg.
 
11 LIS 12:00Gród 0 — 1 Moraviakl. okręg.
545'  
46' Kamil Walczak
15 LIS 12:00Piast S. 3 — 0 Gródkl. okręg.
5  
21 LIS 11:00Gród 2 — 0 Starkl. okręg.
581'  
82' Dawid Adach
20 MAR 15:00Sparta D. 1 — 3 Gródkl. okręg.
 
26 MAR 13:25Gród 1 — 1 Wicherkl. okręg.
527'  
64' Wojciech Węgrzyn
KWI 16:00Stal 2 — 0 Gródkl. okręg.
545'  
46' Dawid Adach
10 KWI 16:00Gród 0 — 0 Granatkl. okręg.
557'  
58' Wojciech Węgrzyn
17 KWI 16:00Zenit 0 — 3 Gródkl. okręg.
 
23 KWI 16:00Gród 0 — 4 Polaniekl. okręg.
 
30 KWI 17:00Wisła N. K. 2 — 1 Gródkl. okręg.
529'  
62' Mateusz Wieczorek
MAJ 17:00Gród 0 — 2 GKS Nowinykl. okręg.
5  
MAJ 17:00Koprzywianka Arka 0 — 7 Gródkl. okręg.
562'  
63' Mateusz Brzdąk
14 MAJ 17:00Star 2 — 0 Gródkl. okręg.
590'  
22 MAJ 17:00Gród 4 — 1 Orliczkl. okręg.
5  
26 MAJ 17:00Zieleń 0 — 0 Gródkl. okręg.
590'  
29 MAJ 17:00Gród 2 — 0 Orlętakl. okręg.
545'  
46' Mateusz Kokosza
CZE 17:00Moravia 2 — 0 Gródkl. okręg.
523'  
68' Artur Kuliński
11 CZE 15:00Gród 3 — 0 Piast S.kl. okręg.
582'  
83' Albin Frydrych