Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,632
· Najnowszy użytkownik: plumber614sj
Statystyki
statystyka
Adam Wilk (18)
Imię:Adam
Nazwisko:Wilk
Data urodzenia:26 sierpnia 2002
Wiek:17 l 313 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn

Przebieg kariery:
(1) (COMPLETE)  
(2) (COMPLETE)  
2013/14Astra Piekoszów  
2014/15Astra Piekoszów    1/  1/  2   111'
2015/16Astra Piekoszów  
2016/17 Astra Piekoszów    2/  1/  4   144'
2017/18 Astra Piekoszów  
2018/19 Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  
2018/19 Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 1 18/  6/  1 1329'
2019/20 Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn  
2019/20 Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 2  1  8/  3/  2   700'

Analityka statystyczna:
Razem: 3  129/11/  9 2284'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


17 SIE 16:00Sokół 2 — 1 Polanieklasa A
 
21 SIE 17:00Zryw S. 1 — 4 SokółPuchar okr.
   
24 SIE 16:00Sokół 2 — 5 Samsonklasa A
 
31 SIE 12:00Sokół 5 — 1 Nidakl. okręg.
1769'  
51' 70' Patryk Piotrowski
WRZ 15:00ŁKS Łopuszno 0 — 4 Sokółklasa A
 
WRZ 16:00Sokół 4 — 0 Victoria M.klasa A
 
WRZ 17:00Zenit 4 — 0 Sokółkl. okręg.
1790'  
11 WRZ 16:30Start 3 — 2 SokółPuchar okr.
   
14 WRZ 11:30Sokół — Skałakl. okręg.
1779'  
29' 80' Oktawian Kozieł
15 WRZ 15:00Sokół 1 — 1 Astraklasa A
 
21 WRZ 13:00Sparta 2 — 1 Sokółkl. okręg.
1790'  
21 WRZ 15:00Sokół 4 — 2 Tęczaklasa A
 
28 WRZ 11:00Sokół 1 — 2 Dekokl. okręg.
1790'  
28 WRZ 15:00Orlęta 4 — 3 Sokółklasa A
 
PAŹ 11:00Moravia 3 — 2 Sokółkl. okręg.
 
PAŹ 15:00Sokół 4 — 0 Lechiaklasa A
 
PAŹ 16:00Polonia Białogon 1 — 5 Sokółklasa A
 
13 PAŹ 14:00Sokół 1 — 7 Naprzódkl. okręg.
1726'  
65' Daniel Szymkiewicz
19 PAŹ 10:30Sokół 1 — 1 Rodzinakl. okręg.
1745'  
46' Mikołaj Sornat
19 PAŹ 15:00Gród Ć. 1 — 3 Sokółklasa A
 
26 PAŹ 14:00Sokół 2 — 1 Granat B.klasa A
 
26 PAŹ 14:30Gród 0 — 0 Sokółkl. okręg.
1779'  
80' Patryk Piotrowski
LIS 11:00Sokół 3 — 3 Partyzantkl. okręg.
1769'  
41' 70' Patryk Kmiecik
LIS 11:00Radiator$ 3 — 1 Sokółklasa A
 
LIS 11:00Sokół 2 — 3 Lechiakl. okręg.
1763'  
64' Patryk Piotrowski
10 LIS 13:00Sokół 4 — 1 MSS-Klonówkaklasa A