Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 60

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 85,443
· Najnowszy użytkownik: LudovicReuschel
Statystyki
statystyka
Mateusz Dudek (28)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Dudek
Data urodzenia:19 lutego 1993
Wiek:27 l 221 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:KS Smyków

Przebieg kariery:
(1) (2014.08.swie2)  
(2) (2014.08.swie2)  
2014/15 KS Smyków  11/11/  2 1068'
2015/16 KS Smyków 1   9/  8/  2   839'
2016/17 KS Smyków  
2017/18 KS Smyków    1/  1/  0     90'
2018/19 KS Smyków  10/  6/  1   873'
2019/20 KS Smyków  

Analityka statystyczna:
Razem: 1 31/26/  5 2870'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


21 SIE 17:00KS Smyków 4 — 3 TęczaPuchar okr.
   
24 SIE 14:00Futsal 0 — 10 KS Smykówklasa B
 
WRZ 11:00KS Smyków 6 — 2 Top-Spinklasa B
 
WRZ 14:00Skała 3 — 0 KS Smykówklasa B
 
12 WRZ 16:30KS Smyków 5 — 4 Radiator$Puchar okr.
   
15 WRZ 14:00KS Smyków 3 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
22 WRZ 11:00Politechnika Św. 0 — 3 KS Smykówklasa B
 
25 WRZ 15:45KS Smyków 2 — 3 PiaskowiankaPuchar okr.
   
29 WRZ 14:00KS Smyków 2 — 1 Orlicz IIklasa B
 
PAŹ 15:00Sparta 1 — 1 KS Smykówklasa B
 
16 PAŹ 18:00KS Smyków 3 — 0 Płomieńklasa B
 
20 PAŹ 11:00GLKS Fałków 3 — 2 KS Smykówklasa B
 
26 PAŹ 14:00KS Kamienna W. 1 — 7 KS Smykówklasa B
 
LIS 11:00KS Smyków 5 — 1 Granat IIklasa B