Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,653
· Najnowszy użytkownik: blocks242ec
Statystyki
statystyka
Mateusz Zaręba (17)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Zaręba
Data urodzenia:04 listopada 2003
Wiek:16 l 244 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Koprzywianka Arka Koprzywnica

Przebieg kariery:
(1) (2014.08.swie2)  
(2) (2014.08.swie2)  
2014/15Arka Koprzywnica 10 16/16/  0   960'
2015/16Arka Koprzywnica 8 17/17/  0 1020'
2016/17Arka Koprzywnica 4 17/17/  0 1190'
2017/18 Koprzywianka Arka Koprzywnica 1 13/  9/  0   972'
2018/19 Koprzywianka Arka Koprzywnica 2 19/16/  1 1553'
2019/20 Koprzywianka Arka Koprzywnica 1   6/  5/  1   510'

Analityka statystyczna:
Razem: 26 88/80/  2 6205'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 17:00Koprzywianka Arka 2 — 1 Pogońkl. okręg.
980'  
WRZ 10:00Baszta 3 — 2 Koprzywianka Arkakl. okręg.
980'  
11 WRZ 16:30Klimontowianka 3 — 5 Koprzywianka Arkakl. okręg.
980'  
15 WRZ 11:00Koprzywianka Arka 5 — 2 Zorza Tempokl. okręg.
980'  
22 WRZ 10:00Zryw 1 — 0 Koprzywianka Arkakl. okręg.
980'  
29 WRZ 09:00Koprzywianka Arka 3 — 0 Klimontowiankakl. okręg.
8 
PAŹ 11:00Pogoń 7 — 0 Koprzywianka Arkakl. okręg.
1180'  
13 PAŹ 10:00Koprzywianka Arka 5 — 4 Basztakl. okręg.
880'  
67'
20 PAŹ 10:00Zorza Tempo 3 — 2 Koprzywianka Arkakl. okręg.
874'  
75' Patryk Karbowniczak
28 PAŹ 09:00Koprzywianka Arka 6 — 0 Zrywkl. okręg.
980'  
30 MAR 11:00Zorza Tempo 3 — 1 Koprzywianka Arkakl. okręg.
1579'  
80' Bartłomiej Nasternak
KWI 10:00Pogoń 8 — 0 Koprzywianka Arkakl. okręg.
980'  
13 KWI 15:00Koprzywianka Arka 0 — 7 Czarnikl. okręg.
980'  
27 KWI 09:00Agricola 1 — 4 Koprzywianka Arkakl. okręg.
1880'  
5'
MAJ 17:00Koprzywianka Arka 3 — 3 Klimontowiankakl. okręg.
236'  
45' Piotr Kortyka
11 MAJ 14:00Koprzywianka Arka 5 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
980'  
18 MAJ 10:00Koprzywianka Arka 3 — 3 Pogońkl. okręg.
1680'  
30 MAJ 17:00Koprzywianka Arka 4 — 3 Agricolakl. okręg.
1984'  
85' Adrian Gawroński
CZE 17:00Czarni 6 — 2 Koprzywianka Arkakl. okręg.
1080'  
12 CZE 18:00Klimontowianka 6 — 1 Koprzywianka Arkakl. okręg.
980'